1 kattan 2 suya sahip sade evler

Bir dizi alternatif küçük modern üçgen evler Kendimizi her geçen gün daha fazla varlık kazanan bu inşaat tarzına tamamen adayacağımız için aşağıda bulacağınız şey budur.

Gözlemleyebileceksiniz. kalkanlı ev cepheleri Önümüzdeki birkaç satırda paylaşacağımız fotoğraflarda ama hepsi bu kadar değil, her yapının mimari planlarını detaylı bir şekilde inceleyerek bu tasarımların her birinin ortamlarının nasıl düzenlendiğini de görebileceksiniz.

Basit üçgen evler

Tura en basit ama en az ilginç modelle başlamaya karar verdik, çünkü bu evin sadece bir yatak odası olmasına rağmen, sol tarafında tam bir garaj var.

Bu tasarımın konforu, entegre bir oturma – yemek odası – mutfak, eksiksiz bir banyo ve çamaşır alanı ile tamamlanmaktadır.

Fazladan odalara ihtiyacımız olursa, bunun gibi iki yatak odalı bir tasarım düşünebiliriz.


Burada çok basit ama aynı zamanda modern ve hoş bir yapı tarzını da takdir ediyoruz. Daha önce paylaşılan planın aksine, bu evin garajı yok.

Aynısı bu üçüncü için de olur üçgen ev tasarımıİki yatak odası, bir banyo ve entegre bir mutfağa sahiptir, ancak bir garajı yoktur.

Modern üçgen evler

Bazı üçgen evler, herkesin hoş bulmadığı klasik, eski moda bir görünüme sahip olabilir, ancak biraz daha güncel bir vizyonla, aşağıda sunduklarımız gibi büyüleyici modern üçgen evler elde edebiliriz.

Bu, herhangi bir şehirde inşa edilmek için ideal bir garaj ve üç yatak odası ile güzel bir üçgen evdir. İç düzeni kompakttır ancak sağ taraftaki yatak odası ve banyoyu, orta alanda mutfak ve yemek odası ve sol taraftaki garajı dağıtarak kapalı alandan en iyi şekilde yararlanmayı başarır.

Garajsız modern bir üçgen evin bir başka tasarımı bu diğer tasarımla temsil edilir, yatak odası sayısı aynıdır, sadece dağılımları biraz değişir, bazı ortamlar biraz daha geniş ve daha fazla iç alana sahiptir, ideal evde çok zaman geçiren ve daha fazla alana ihtiyaç duyan aileler için.

Bu tasarımı güzel bir kır evi olarak düşünenler var, siz ne düşünüyorsunuz? Garaj alanının korunma şekli, şehirden uzak olan ve her zaman bağlanabilmemiz için bir araca ihtiyaç duyacağımız evler için çok rahat.


Son olarak, bu tasarım büyük pencereli güzel üçgen cephesiyle dikkat çekiyor. Ama sadece dış görünüşü değil o kadar da güzel. İçeride çok ilginç bir ortam dağılımı görüyoruz.

Arka kısım dinlenme alanı için ayrılmıştır, bu nedenle odalar sessiz ve özeldir, bu sektörde iki banyo da yer alırken, cepheye bakan ana kısım sosyal sektörlere sahiptir: mutfak-yemek odası ve oturma odası olmak.

Basit üçgen ev cepheleri, su evi, tek katlı ev 2 su çatısı