100 metrekarelik ev planı

100 metrelik ev modellerini incelerken aşağıdakini buldum ve yanında diğerlerinin daha düşük kalitede olduğu görüldü. İlk başta buna inandım ve zamanla onaylamaktan başka bir şey yapmadım.

Bu olur 100m2 ile ev Toplam kapalı alanda, bize diğerlerinin sunmadığı birkaç olasılık sunar. Önceden, abartılıyormuşum ve onu bu şekilde kataloglamak için acele ediyormuşum gibi görünebilir. Lütfen beni anlamanız için açıklamaya devam etmeme izin verin.

Daha önce gördüğümüz ve saygımızı hak eden bunun gibi 100 metrekarelik evler var. Burada gördüğünüz gibi farklı bir şeyden bahsediyoruz.

Solda girişimiz var, ön tarafa bakıyor ve büyük bir Fransız kapılı küçük bir sundurmadan oluşuyor. Hemen hemen aynı şey onun yanında olur, ancak bu durumda 3 yatak odasından ilkine giriyor oluruz.

İçeri girdiğimizde yemek odası ile tek bir ortamı paylaşan ortak kullanım alanı olan oturma odasına rastlıyoruz. Mutfak ise başka bir ortamda yer alır, büyüktür ve U şeklinde bir tezgâhı vardır, sadece orada bulunan çamaşırhaneye geçişle kesintiye uğrar.

Diğer bir seçenek de bu modelleri şu anki ile aynı boyutlarda görmektir. Çeşitlilikte dedikleri tat ve belki de haklıdırlar, oynamaya tıklayarak kendiniz görün.

https://www.youtube.com/watch?v=KaoaVMeTUZg

İlerlerken sağda bir depozito göreceğiz, bu sadece sayıca fazla olan aileler için. Arka tarafta ve aile banyosunu geçtikten sonra kalan iki odaya rastlıyoruz.

Sonuç olarak, yatak odalarının bir parçası olarak ikisi en-suite olmak üzere toplamda 3 banyo olduğunu eklememiz gerekiyor.

100m2 daire planı