2 katlı kare sac ev

Bu modelle tanıştığımda tabak evi size tanıtmak için sabırsızlanıyordum. Görünüşe göre çok güzel sunuluyor ve görüntülerde her bir sektörün ve ortamın konumuna göre oldukça ayrıntılı olarak gözlemleyebiliyoruz.

Ana yapı, aynı malzemeden kirişler ve kolonlar kullanılarak metalden yapılmıştır. Daha sonra metal saclar kullanılarak, iç mekanı doğru bir şekilde koruyabilmek için tüm dış kaplama oluşturulmuştur.

Devam etmeden önce, bu malzemenin tamamlanmasını istemiyorsanız, teneke çatılı bir ev görmek ilginizi çekebilir. Ayrıca sizi aşağıdaki videodaki fotoğrafları görmeye davet ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Mry5_nROaAk

Dış mekan için seçilen renk herkesin beğenisine uygun olmayabilir. Bu, büyük rahatsızlıklar olmadan değiştirilebilecek bir şeydir ve gerçekten önemli olan, dayanıklı olması gerektiğinden kullanılan boya türüdür. Pişirme gerektirmeyen varyantında epoksi, evin faydalı ömrünü korumak ve gelecekte daha yüksek maliyetlere sahip olmak veya bundan kaçınmak için gerekli olabilir.

İç mekân algısı bizlere her mekanın maksimum kullanıldığı, gerçekten güzel bir ev modeli sunuyor. Bu, genellikle şu anki gibi kare evlerde gördüğümüz bir şey, burada daha da gelişmiş olduğuna inanıyoruz.

Parti duvarları arasına ya da duvar arasına yerleştirilecek bir ev olmadığını söyleyebiliriz. Her iki yanında da en az bir metrelik bir koridor bırakılarak yerleştirilmelidir. Mevcut örnekte tek başına kurulması ve etrafı geniş ve yemyeşil bir bahçe ile çevrilmesi tercih edilmiştir.

sac metal ev ipuçları