2 yatak odalı küçük ev planları

küçük iki yatak odalı evler Diğer birçok aile türüne ek olarak, oluşmaya başlayan aileler veya birlikte yaşamak isteyen ve evde küçük bir çalışma sektörüne ihtiyaç duyan çiftler için idealdirler.

Kuşkusuz evlerde ve apartmanlarda mevcut en yaygın biçimlerden biridir, iki yatak odasına sahip olması, aile grubu küçük olduğu sürece, sakinlerine rahatlık sağlamak için yeterlidir.

Bu yüzden bu notta size göstermek istiyoruz iki odalı iki farklı küçük ev tasarımıilk örnekte bir garaj yokken, ikincisi bu ek ortamla donatılmıştır.

Kentsel evinizi inşa etme planları arıyorsanız, sizi bugün size getirdiğimiz bu iki tasarımı detaylı olarak tanımaya davet ediyoruz.

Garajsız basit iki yatak odalı ev

İlk tasarım 11 m genişliğinde ve 12.5 m derinliğindeki basit bir ev için kompakt bir yerleşim planını göstermektedir.

Küçük bir sundurmadan sonra, bizi hemen oturma odası, yemek odası ve L şeklinde ve arka bahçeye açılan bir kapı olan mutfağa bağlayacak olan ana girişi bulabiliriz.

Evde ayrıca çamaşır odası için küçük bir alan olacak, bu nedenle kalan kapalı alan, özel banyolu ve arka bahçeye erişimli bir ebeveyn yatak odası ve ortak kullanım için bir ikinci yatak odası ve banyo inşaatı için kullanılacaktır.

İki odalı bu sade ev tasarımında görülecek çok şey yok, gördüğümüz gibi çok basit ama iyi düşünülmüş bir model, çünkü yüzey maksimumda kullanıldı.

Önünde garajlı iki yatak odalı ev

İkinci tasarım, biraz daha geniş ve daha geniş bir dağıtım sunar, öyle ki ön tarafta çift garaj vardır, bu nedenle ana giriş, mahremiyet sağlamak için binaya birkaç metre daha sığdırılmıştır.


Önceki tasarımda gördüğümüz gibi ana giriş, ortak kullanım alanları, şömineli oturma odası, mutfak ve yemek odası ile bizi temas kuruyor.
Garajın arkasında çamaşır odasına girmemizi sağlayacak bir kapı görüyoruz ve buradan evin içine girebiliriz.


Bu tasarım ile daha önce paylaşılan bir diğer ortak özellik, iki tam banyolu bir ev olmasıdır, bu da her odanın kendi banyosuna sahip olması nedeniyle sakinleri için çok rahat olmasını sağlar.

İki yatak odalı basit evlerin daha fazla planını bilmekle ilgileniyorsanız, bu bağlantıyı ziyaret edin, çünkü orada bu belirli özelliklere sahip evler için daha fazla alternatif bulacaksınız.

Bu tasarımları beğeneceğinizi umuyoruz ve sizi şaşırtabilecek yeni seçenekler hakkında bilgi almak için çok yakında bizi tekrar ziyaret edin.