200 $ Insignia TV, 146 $ Samsung Sport Smartwatch!

Zaten çalışma haftasının ortası. Teknoloji anlaşmaları için avlanırken zaman gerçekten uçar! Prime Day’i almaya çalışan birden fazla perakendeciyle birlikte, bu haftaki fırsatlar, nereye baktığınıza bağlı olarak “gerçekten harika” ve “neredeyse yok” arasında çılgınca dalgalanıyor. Ama var her zaman tam olarak nereye bakacağınızı biliyorsanız, kurtarmanın yolları.

Bu da bizi bugünün en iyi fırsatlarına getiriyor! Bunlar arasında Samsung Gear Sport Smartwatch’ta 50 $ indirim, sadece 200 $ ‘a bir Insignia Smart TV ve daha fazlası var!

Dell’in Monitör Satışı

Monitörleri seçmekten bıktınız ve sadece kendiniz için bir koleksiyona göz atmak mı istiyorsunuz? Dell şu anda monitörlerinde büyük bir satış yapıyor, bu nedenle şimdi bilgisayarınız ve ofis kurulumunuz için tam olarak ihtiyacınız olanı alma şansınız var. Tüm şekil, boyut ve yenileme hızlarında mevcut olan çok çeşitli monitörlerde% 31’e kadar tasarruf edin. Hatta bazıları 100 $ ‘lık Dell eGift Kartı ile gelir, bu yüzden gecikmeyin – bugün ihtiyacınız olan monitörleri alın!

  Dell Monitör Satışı

  Dell’in Monitör Satışı ile tam istediğiniz monitörü alın! Çok çeşitli monitörlerde% 31’e varan oranda tasarruf edebilirsiniz ve hatta bazıları 100 $ ‘lık Dell eGift Kartı ile birlikte gelir!

Erken Prime Day Fırsatı: Insignia 43 ″ Smart TV, 200 $

TV’ler, Prime Day ve Black Friday gibi büyük satış etkinlikleri için her zaman önemli bir öğedir. Ancak Amazon, bu Insignia 43 ″ Smart TV ile sadece 200 $ ‘a (MSRP’den 100 $ indirim) TV satışlarını erkenden başlatıyor. Boyut, yatak odası gibi evin etrafındaki ikincil TV’ler için mükemmel hale getirir ve Fire TV’ye sahiptir, böylece tüm favori akış hizmetlerinizi kolayca izleyebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekir, bu yüzden değilseniz hemen buradan kaydolun!

  Insignia 43 inç Smart 4K UHD - Fire TV Sürümü

  Yatak odası için ucuza yepyeni bir 4K TV alın! Amazon Prime üyesiyseniz, bu 43 inç Insignia TV’yi sadece 200 $ ‘a alabilirsiniz. Bu Akıllı TV, tüm yayın hizmetlerinizi tek bir yerde izlemenizi kolaylaştıran Fire TV ile donatılmıştır.

78 Dolara Sony WF-XB700 Gerçek Kablosuz Kulaklık

Sony’nin WF-XB700 kulaklıklarının oldukça harika olduğunu öğrenmek şaşırtıcı olmayabilir. Ayrıca çok sık satışa çıkmıyorlar, ancak bu tomurcukları şu anda Amazon’da sadece 78 dolara alabilirsiniz. WF-XB700’ler dokuz saate kadar pil ömrüne, ekstra basa sahiptir ve hatta telefon ve video görüşmeleri için kullanılabilir. Oldukça çok yönlüler!

  Sony WF-XB700 Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

  Siyah ve mavi renkte 78 ABD doları karşılığında sunulan Sony WF-XB700 kablosuz kulaklıklarla yanlış gidemezsiniz. Dokuz saatlik pil ömrü onları gün boyu çalışmaya devam ettirecek, ekstra bas ise önyükleme için harika ses sağlayacaktır.

Sadece Bugün, Samsung Gear Sport Smartwatch 146 Dolar

Vivoactive 4S, dünkü veriler açısından biraz fazla mıydı? Kondisyonunuzu ve bildirimlerinizi takip etmek ve bir gün demek için bir şeye mi ihtiyacınız var? Sadece bugün, Woot! Samsung Gear Sport Smartwatch sadece 146 $ ‘a sahip. Bu akıllı saat, fitness ve kalorileri sizin için kolayca izler ve hatta yüzerken havuzda takılabilir. Woot ile her zamanki gibi! fırsatlar, bu akıllı saati yalnızca gün sonuna kadar veya tükenene kadar alabilirsiniz. Siz veya tanıdığınız biri bu saati takdir edecekse, şimdi bir tane alın!

  Samsung Gear Sport Akıllı Saat

  Yalnızca bugün ihtiyacınız olan şeyleri takip eden bir akıllı saat edinin! Samsung’un Gear Sport Smartwatch düşük bir 146 $ ‘dır ve fitness aktivitelerinizi ve kalorilerinizi takip eder. Amazon Prime üyeleri ücretsiz kargo alır!

Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 Dizüstü Bilgisayar 683 $ ‘dan Başlıyor

Lenovo şu anda Altı Aylık İndirimini yapıyor ve gözden geçirilmesi gereken çok şey var! Yine de aramanıza gerek olmayan bir öğe, sadece 683 $ ‘dan başlayan bu ThinkPad X13 Gen 1 Dizüstü Bilgisayar. Temel modelde 8 GB RAM, 128 GB sabit sürücü ve Ryzen 3 PRO 4450U İşlemci bulunur, ancak dizüstü bilgisayarı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Sadece kupon kodunun THINKSALE tam indirim için ödeme sırasında geçerlidir!

  Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 Dizüstü Bilgisayar

  Hafif ve ince ThinkPad X13’ü büyük bir indirimle alın! Kodu kullanın THINKSALE Bu dizüstü bilgisayarı 683 $ ‘dan başlayan fiyatlarla satın almak için ödeme sırasında.

Daha Fazla Teknik Fırsat

Daha fazla teknoloji teklifi mi arıyorsunuz? Aşağıda sizin için var!

2020 Erken Prime Day Fırsatları

Şimdiye kadar bulduğumuz 2020 Prime Day fırsatlarını aşağıda topladık. Teknoloji fırsatları olsun ya da olmasın, Prime Day’de daha da fazla tasarruf etmek için bu fırsatlardan yararlanın!