2017’nin en güzel ünlü gelinliklerinden bir tur

 • 2017 yılı Arap ve Hollywood ünlülerinin pek çok sevincine tanıklık etti, sizleri en ünlülerinden bir tura çıkaracağız.

  2017 yılı boyunca, basitten çılgınlığa kadar birçok ünlü düğün gördük ve hepsi medyada heyecan yarattı. Yıldızlar, birçoğu gözlerimizi kamaştırmayı başaran ve bazıları izleyicinin beklentilerini karşılamayan gelinlikler giydi, ancak gelinliklerin çoğu çarpıcıydı ve göze çarpan farklı tasarımlarla ayırt edildi. Birçok yıldız birden fazla gelinlik giydi ve hatta bazıları, Kinda Alloush ve yıldız Amr Yusuf’un düğünlerinde yaptığı gibi iki düğün bile düzenledi. Batılı ünlüler, Cambridge’in kız kardeşi Kate Middleton Düşesi Pippa Middleton’un görünümü gibi, çoğunlukla sade ve zarif tasarımlı gelinliklerde parladı.

  İşte 2017’nin en sıcak ve en güzel ünlü gelinliklerinden bir özet

 • Kinda Alloush gelinlik

  İki yıldız, Kinda Alloush ve Amr Youssef, biri Kahire’de diğeri Asvan’da Kinda’nın iki farklı gelinlik ile göründüğü iki düğün partisi düzenledi.

  İki gelinlik hakkında sosyal medyadaki görüşler farklıydı, ancak klasik ve basitti. İki elbise Lübnanlı tasarımcı Hassan İdris tarafından imzalandı. Gelinlik için Kinda, dökümlü bir elbise, kısa kollu ve elbisenin tamamında göze çarpan güllerin yer aldığı işlemelerle sade bir tasarım seçti. Elbise, Kinda’ya mükemmel bir şekilde uyan ve onun kişiliğini yansıtmayı başaran vintage tarzdadır.

 • Miranda kerr

  Düğününde, güzel Victoria’s Secret modeli Miranda Kerr, işadamı ve Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel’i büyüleyici bir gelinlik ile giydirdi.

  Miranda Kerr, gelinliğini Fransız moda evi Dior’dan seçti. Elbise, göze çarpan çiçeklerin sade ve zarif işlemeli uzun kollu yumuşak saten ve kabarık bir etekle tasarlandı. Ayrıca bir prenses gibi görünmesi için kafa için büyük bir çiçek çemberi ve uzun bir tül duvağı seçti. Elbisenin tasarımı, uygun tesettür tasarımı sayesinde birçok tesettürlü kız için ilham kaynağı oldu.

 • Pippa Middleton ve James Matthews’un düğünü

  Cambridge Düşesi’nin kız kardeşi Kate Middleton’ın işadamı James Matthews’a karşı olan Pippa Middleton’ın kraliyet düğünü, 2017’nin Yılın Düğünü unvanına kadar en önemli olaydı.

  Pippa Middleton, düğününde İngiliz tasarımcı Giles Deacon imzalı, her detayı lüks olan bir gelinlik giydi. Elbise, sade tasarımı zarif detaylarla başarıyla birleştiriyor. Elbise ipek dantelden yapılmıştır, en güzel incilerle işlenmiş, kısa kollu, yüksek yakalı ve kız kardeşi Kate Middleton’dan daha az lüks olmayan kraliyet görünümüne sahip belirgin bir kalp şeklinde sırtı vardır.

 • Reem Al-Saeedi ve Wissam Al-Baridi

  Tunuslu model Reem Saidi, düğününde gazeteci Wissam Al Baridi’den Lübnanlı tasarımcı Georges Hobeika imzalı bir gelinlik seçti.

  Reem Al-Saeedi ve Wissam Braidi ilk kez İtalya’da yakın arkadaşlarının da yer aldığı basit bir törenle evlenirken, Lübnan’da Reem’in uzun bir elbise giydiği ve pelerin yanında çiçekler, inci ve ışıltılı kristallerle süslediği uzun bir elbise giydiği Lübnan’daki ikinci partiye aileleri katıldı. Çiçeklerle süslenmiş tül, güllerle süslenmiş sade bir pırıltıyla son derece şık bir gelinlikle gelin görünümünü tamamlıyor.

 • Karman Süleyman ve Mustafa Gad

  Arap idol yıldızı Carmen Süleyman, besteci Mostafa Gad ile düğününü kutladı ve törende gelinlikle dans etti.

  İlk elbise tasarımcı Youssef Al Jasmi tarafından imzalanırken, diğer elbise Samo Hagras tarafından tasarlandı. Youssef Al Jasmi’nin tasarımı, düşük omuzlar ve kabarık bir etek ve elbise boyunca zarif işlemelere sahip Külkedisi elbisesine benzer bir tasarımla karakterizedir. Carmen, Afdar’dan yan midilli ve zarif bir taç ile gevşek bir saç modeli ve Harmony Flowers Events Studio’dan yeşil yapraklı zarif bir beyaz çiçek buketi seçti.