Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

2018’in En İyi Ve En Kötü Stil Anları

benYüksekler, düşükler ve WTF’lerin bol olduğu yoğun bir yıl oldu. Birden fazla kraliyet düğünü, bir dünya kupası, bir sıcak hava dalgası, yeniden kullanılabilir bir roketin başarılı bir şekilde fırlatılması ve Avrupa hakkında biraz yaygara yaptık. Erkek giyiminin de bir anı oldu. Ve her zaman olduğu gibi, iyi giyimli insanlar, kötü giyimli insanlar ve bazı durumlarda […]

21 Kasım 2020 - 3:00 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi. A+A-

2018’in En İyi Ve En Kötü Stil Anları

benYüksekler, düşükler ve WTF’lerin bol olduğu yoğun bir yıl oldu. Birden fazla kraliyet düğünü, bir dünya kupası, bir sıcak hava dalgası, yeniden kullanılabilir bir roketin başarılı bir şekilde fırlatılması ve Avrupa hakkında biraz yaygara yaptık.

Erkek giyiminin de bir anı oldu. Ve her zaman olduğu gibi, iyi giyimli insanlar, kötü giyimli insanlar ve bazı durumlarda (Melania Trump) çılgınca duyarsız giyinmiş insanlar oldu.

Peki 2018 nasıl hatırlanacak? Tarz standartlarına göre, bunlar yılın en iyi ve en kötü anlarıydı.

EN İYİSİ

Southgate Çıtayı Belirliyor

Bir süre gerçekten eve dönüyordu, değil mi? Yarı finaller. Dünya Kupası’nın. Gareth kanlı Southgate iş başında. İnanılmaz sahneler, Geoff. Bu, Aralık ayında hala bahsettiğimiz Southgate’in yeleğini daha da şaşırtıcı kılıyor.

Bir Marks & Spencer’ın özel, Southgate’in takım elbise ceketini bankta bırakma kararı rahat ama sorumlu bir adamı gösterdi, düşünülmüş ama gösterişli değildi. İngiltere yönetimine ve giyinmesine yeni bir yaklaşım. Ülke (ve sonuç olarak satışları ikiye katlayan muhtemelen M&S) onu bunun için sevdi.

Sonsuza Kadar Wakanda

Siyah Panter bir filmden daha fazlasıydı, kültürel bir hareketti. Bir süper kahraman filmi olarak tamamlanan bir Afrofuturizm kutlaması, Afrika sanatının, tasarımının, tarzının, felsefesinin ve sihirli gerçekçiliğinin canlılığı ve derinliğine büyük bir izleyici kitlesini yeniden tanıttı.

Yani oyuncu kadrosunun iki düğmeli lacivert takım elbise ile basın turuna çıkacağını düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz, evlat. Chadwick Boseman özellikle Wakandan stilini yansıtan bir tarzda giyinmiş. Tabii kostüm değil, ama standart siyah kravat da değil. İşlemeli tunikler, desenli ipek şallar, ağır dokulu blazerler. O baktı, kabul edeceğinizden eminiz, vahşi.

Virgil Abloh Fırtınalar Louis Vuitton

Moda geleneksel olarak yutturmacayı sever, ancak yabancıları sevmez. Böylece, Kanye West’in Off-White’ın arkasındaki uzun süredir birlikte çalıştığı, eğitimli mimar ve yaratıcı zihni Virgil Abloh, Louis Vuitton’ın Kim Jones’un halefi olarak ilan edildiğinde, moda dünyası beklentiyle dudaklarını yaladı. Başaramazsa, güvenli bir şekilde oynarsa kovulması kolay olurdu, peki ne?

Bunun yerine, Abloh en zor başarıları başardı. Sokak giyimi vizyonuna sadık kaldı ve aynı zamanda 164 yıllık moda evini markayı sulandırmadan kültürel ön plana taşıdı. Ve en önemlisi, bunu sanatsal açıdan güvenilir ve ticari olarak geçerli bir koleksiyon tasarlayarak başardı. İmparatorun yeni kıyafetleri? Belki, ama sadece Abloh modanın yeni imparatoru ve yaptığı kıyafetler olağanüstü olduğu için.

Sarışın Hırsları

Eminem ve buzlu ipuçlarından sonra, erkeklerdeki peroksit sarısı saçları sonsuza dek ölmüş gibi görünüyordu, bu yüzden belki de bu yılın en büyük geri dönüşü için bir ödül olmalı. Her nasılsa, 2018’de saçlarını parlak sarı boyamak yeniden serinledi. Bu sonsuza kadar sürecek mi? Kesinlikle hayır. Belki de bu makale yayımlandığında bile 90’ların yeniliğine geri dönmüş olacak. Ama bu yıl bir süre Zayn Malik ve Riz Ahmed, Jared Leto’nun ve diyelim ki Justin Bieber’ın iyi işlerini sürdürdüler.

Bunu yapacaksanız, şimdi yapın ve aynı zamanda düzgün bir saç kesimi yaptığınızdan emin olun. Ariana Grande’nin eski sevgilisi Pete Davidson’a ödediğinizin karşılığını aldığınızın kanıtı için tanık olun.

Prens Harry’nin Royal Flush

Bir an için düğün gününüzde Prens Harry olduğunuzu hayal edin. Olmak için kötü bir yer değil. Sevdiğin kadınla evlenme yolundaki bir İngiliz prensisin. Ve sonra David Beckham bir Dior terzi giyiyor. Çirkin görünüyor; mükemmel bir şekilde tasarlanmış, gelenek ve modernliğin bir karışımı. Yakışıklı. Bütün ülke sağa kaydırmak üzere. Adamın saf pirinç boynu. Düğününüzü yaptınız Dave, üstlenecek bir şey yok.

Şans eseri Harry için, kolunda bir as vardı: klasik bir kadife yemek ceketi, üstü açılır bir E-Tipi Jaguar ve gün batımına birlikte gidebileceğiniz güzel bir gelin. Becks bile bununla rekabet edemezdi. İyi oynadın, Harry. Güzel oynadı.

Sürdürülebilirlik Serinleşiyor

Motivasyon, sürdürülebilirlik (veya en azından daha sürdürülebilir bir moda modeline geçiş) ne olursa olsun alkışlanmalıdır. Tedarik zincirlerini şeffaf hale getirmek ve üretim yöntemleri konusunda açık ve dürüst olmak gibi küçük adımlar, markaların müşterilerinin hesap verebilirlik arzusunu tatmin etmesine yardımcı oluyor. Ama gelecek olan: Sürdürülebilir girişimlere yatırım, ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanmış giysiler ve hatta mağazalardaki eski giysiler için toplama kutuları ileriye dönük büyük adımlar.

En heyecanlı? Adidas, 3D baskılı spor ayakkabılara adım attı. Düşünün ki: artık kuyruk yok, düşmeleri beklemek yok, sadece ön odanızda sizin için yazdırılmış eğitmenler var. Dünyayı kurtarmak güzel görünüyor.

EN KÖTÜ

Markaların Şenlik Ateşi

Anlıyoruz, yüksek moda arz ve talep üzerine ilerliyor. Arzı kısıtlarsanız talebi artırırsınız. Ama lanet olası çocuklar, elbiselerini yakmanıza gerek yok. Özellikle Burberry, bu yıl ‘sahteciliğe karşı koruma’ amacıyla geçen sezonun 28 milyon sterlinlik stokunu ve kozmetik ürünlerini imha ettiği için eleştirildi.

İngiliz markası savunmasında, fazla stok üretimini en aza indirgemek ve büyük satış mağazalarına sahip olmak için çok çalıştığını ve sürecin “hafife aldığımız bir şey olmadığını” söylüyor. Genel olarak kabul gören bir şey olan bu sürecin bu yıl vurgulandığı, popüler fikrin nasıl değiştiği ve bir markanın eko kimlik bilgilerinin statüsü kadar önemli hale geldiği hakkında çok şey anlatıyor.

Prens William’ın Derin Donukluğu

Prens William ile yer değiştirmeyeceğimizi kayıt için söyleyelim. Elbette, düşünülemez ayrıcalıklı bir hayatın içinde doğdu ve asla depolama alanı konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak, hayatını sürekli inceleme altında yaşamak mı? Ve bizim gibi oiklerin ona ‘yıl sonu’ makalelerinde sıkıcı demesi mi? Hayır teşekkürler.

Ama Will dostum, yaşlı adamın kitabından bir sayfa çıkarıp daha ilginç kostümlere yatırım yapamaz mısın? Burada Elton John’dan bahsetmiyoruz, sadece lacivert ve gri dışında bir şey. Bu arada, kimin havalı göründüğünü biliyor musun? Pep Guardiola. Ve Jason Statham. Ve Rock. Neden? Sebep yok…

Balaclava’nın Dönüşü

Harika tasarım genellikle zorunluluktan doğar, bu yüzden en iyi erkek giyiminin çoğu spor ve ordudan etkilenir. Ancak Gucci’nin savunduğu ‘lüks yün’ durumunda, Calvin Klein ve Undercover biraz tepeden bakıyor. Korkunçtan bahsetmiyorum bile.

Kutup tundrasına bir kış tatili veya silahlı bir soyguncu olarak yeni bir kariyer planlamıyorsanız, bir kar maskesini bağlam dışında çalıştırmaya çalışıyorsanız, bir dalış saati veya bir arktik parka gibi, bir yüzüne sahip olmanıza güvenir. melek.

Balenciaga’nın Tribbiani Haracı

Tarz editörleri ve alıcılar, kişisel müşteriler ve etkileyiciler için bir fikir bırakın. Balenciaga’nın arkasındaki insanlar neden böyle bir açıklama yapmadan böyle kışlık montlar sunmadan modada çalışmak yeterince zor.

En sıcak markalarından biri bir Joey Tribbiani haraç ceketini çıkarıp 9.000 sterline kırmaya çalıştığında stil dünyasını nasıl savunacağız? Bunu ‘üstün zanaatkarlık’ veya hatta ‘sanatsal bir ifade olarak moda’ olarak gerekçelendiremeyiz, öyleyse elimizde ne kalıyor? Barda gülmek, işte bu.

Askeri Hareket

Biçimin işlevi takip etmesi gereken ordu, bize minnettar olacak çok şey verdi. Saha ceketleri, havacı güneş gözlükleri, ağır hizmet botları, haki yeşili, künyeler ve fraklar. Bu eşyalar artık klasik olarak erkek giyimine geçti ve sivil caddede bir amaca hizmet ettikleri için askeri miraslarından ayrı yaşarlar.

Ama bir çeşit askeri özgürlük savaşçısı melezi olan ‘warcore’? Çok değil. En iyi haliyle, önemli bir isyan ifadesi gibi geliyor ama en kötüsü, yani intihar yelek tarzı ceketler, tembel provokasyon gibi geliyor.

Moda Olarak İroni

Elbette, isterseniz moda binici gibi giyinmek sizin demokratik hakkınızdır. Çirkin spor ayakkabılar, çapraz çanta, büyük boy paltolar, gösterişli renkler ve tuhaf bir şekilde oturan giysiler. Bir kralın fidyesini böyle şeyler için harcamak da hakkın.

Ama nesnel olarak konuşursak, tam bir div gibi oynandığını belirtmek de bizim hakkımız. Bir düşünün, bir marka basit bir pamuklu tişörte basmadan önce adını bilerek yanlış yazıyor ve kiranın yarısı kadar bir fiyata size kırbaçlıyor. Buradaki gerçek aptal kim?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/