2018’in en önemli dekorasyon trendleri

 • Yeni yılın gelişiyle birlikte ev dekorunuzu yenilemeye mi hazırlanıyorsunuz? İşte iç mimarların 2018’de beklediği en önemli dekor trendleri.

  Yeni fikirlerin ve tasarımların parlaklığını ve yeni ortaya çıkan trendlerin kayboluşunu bulduğumuz için dekor çığlıkları her mevsim değişmeyi bırakmıyor, dekorasyon dünyasında yeni olan her şeyin kontrolü ilham alıyor. Yeni yılın gelişiyle birlikte, iç mimarlar, iç mekanlarda yarı klasik tarzın daha fazla kontrolüne sahip belirli tasarım stilleri ve yeni renk paletleri bekliyorlar. Bohem tarzı, dekor trendlerinden payını korumaya devam ediyor ve en sıcak trendler için güçlü bir rakip.

  2018’in en iyi dekor trendlerini keşfedin.

 • Şeftali derecesi

  Şeftali tonu, iç mimarların yeni yılda moda olacağını söylediği boya ve mobilyaların en öne çıkan renklerinden biri.

  Son zamanlarda ortaya çıkan ve yeni yıla kadar devam eden şeftali rengi trendi, modern dekoru ve klasik karakteri ile kullanılabilecek tonlardan biridir. Şeftali derecesini duvar boyalarında, mobilyalarda, perdelerde veya hepsinde farklı şeftali tonları seçeneğiyle kullanabilirsiniz. Şeftali derecesi, evin tüm odalarında farklı şekillerde uygulanabilen derecelerden biri olmasıyla karakterize edilir ve doğanın ruhu ile ilişkilendirilen ve evinize parlak bir dokunuş kazandıran derecelerden biridir.

 • dekorasyon bitkileri

  Son dönemdeki iç mekan trendleri, çeşitli ev alanlarında süs bitkilerinin yaygın olarak kullanılması eğilimindedir.

  Süs bitkileri, dekor doğaya ve ferahlatıcı tropikal bir stile yönelik olduğu için, son dekorasyon trendlerinde trend olan evdeki herhangi bir odaya canlılık ve tazelik katmaya yardımcı oluyor. Süs bitkileri de bohem bir his için vazgeçilmezdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok süs bitkisi var, sadece her birine bakmanın doğru yollarını bildiğinizden emin olun.

 • Titreşimli dereceler

  Canlı tonların kombinasyonu ilk bakışta yüksek bir çığlık gibi görünebilir, ancak renkleri seçmeye ve koordine etmeye özen göstererek harika bir tablo elde edeceksiniz.

  Canlı tonlar, ev dekorunu canlı ve neşeli kılar ve modern dekorla uyumludur. Evinizin dekorunu tamamen değiştirmek zorunda kalmadan yeni yılda evinize yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ister yatak odalarında ister oturma odalarında yastıklar kullanabilirsiniz. Tablolar ve duvar süslemeleri de evinize renk katmak için kullanabileceğiniz dekoratif parçalardır. Diğer mobilyalardan farklı stil ve renkte bir koltuk seçmek ve odanın bir köşesine yerleştirmek olan tek koltuk trendi, yeni yılda dekorasyon şekillerinin ön saflarında yer alan trendlerden biri.

 • Duvar kağıdı

  Duvar kağıdı, son yıllarda geleneksel duvar boyasına daha çok yönlü ve zarif bir alternatif olarak geri döndü.

  2018 yılında duvar kağıdı, büyük tasarımları ve masif desenleriyle öne çıkıyor. Büyük ölçekli oymalar, özellikle sessiz, klasik tarzları tercih edenler için maceralı olabilse de, eve girdiğiniz anda dikkat çekmeye yardımcı olduğu ve ona çok şık bir görünüm kazandırdığı için özellikle cephe duvarları için harika bir seçimdir. Büyük duvar kağıdı tasarımları sade mobilyalarla iyi uyum sağlar, böylece oda desenli mobilyalarla kullanıldığında dağınık görünmez.

 • Metal süslemeler

  Metalik duvar dekorasyonu eğilimi son zamanlarda ortaya çıktı ve çok popüler hale geldi, bu da onu yeni yılın en önemli dekor trendlerinden biri haline getirdi.

  2018’de duvar dekoru herhangi bir modern evin vazgeçilmezi haline geldiğinden boş duvarlara yer yok. Metal süslemeler, evin herhangi bir duvarına olağanüstü bir görünüm kazandıracak harika parçalardır. Metal dekorlar çok çeşitli içi boş ve katı tasarımlara sahiptir ve ayrıca sanat eserlerini veya kitapları istiflemek için kullanılabilecek çekici şekillere sahip birçok metal raf da vardır.