2020 İçin En İyi Erkek Saç Modelleri

2020’yi hangi erkek saç stilleri ve trendleri tanımladı ve herkes hangi ünlülere benzemek istedi? İşte geçtiğimiz yıl son derece popüler olan ve hepsi bir ünlünün esinlendiği birkaç saç modeli.

Fernweh Editions Mumlar

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantılarına sahip olabilir, bu da bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda küçük bir komisyon kazandığımız anlamına gelir (size hiçbir ekstra ücret ödemeden). Bu bizim fikrimizi değiştirmez, ancak siteyi desteklemeye yardımcı olur. Teşekkür ederim!

2020 İçin En İyi Erkek Saç Kesimi

En İyi Erkek Kısa Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri Fransız Mahsulü

Fransız Mahsulü

Quiff ile ilgilidir, ancak önemli ölçüde daha az bakım gerektirir. Muhtemelen bu faktörlerin bir birleşimi olarak, kısa bir uzunluğa, yanlarda solmaya ve üstte bazı saçaklara sahip olan bu saç kesimi, geçen yıl popülerliğini artırdı. Uyarlanabilirliğini kanıtlayarak, doku ve biraz dağınık görünümü kolaylıkla sunar ve gün boyunca yoldan çıkmaz.

erkek saç modeli mürettebat kesim

Asker traşı

2020’yi tek bir saç modeli trendiyle özetleyebilirseniz, şu: Klasikler geri dönüyor. En çok ilgiyi çekerken, mürettebat kesintisi, belki de Fransız mahsulü ile olan hafif ilişkisi nedeniyle ikinci oldu. Baştan sona kısa tutmak yerine, soluk yanları ve üstte biraz daha uzun olan modern bir güncellemeye gidin.

Erkek Saç Modelleri Undercut

Alttan kesme

Alttan kesme, orada daha çok yönlü ve maceracı kesimlerden biri olduğunu kanıtladı ve tutuşu 2020 boyunca pes etmedi. Genel olarak, alttan kesik kısadan uzun saçlara kadar spor yapabilirken, belirleyici faktör uzunluk farkıdır. ve bu, bir saçak şekillendirmek veya saçak eklemek için yer bırakır.

Erkek Saç Modelleri solmaya

Düşük, Orta ve Yüksek Fades

Kenarları kısaysa, saçınız genellikle güzeldir. Fades, 2020 boyunca erkek saç kesimi trendlerine de hakim oldu ve bunlar üç türe ayrılabilir. Düşük solmalar, neredeyse tek tip bir uzunlukta devam ederken, orta solma tapınakların etrafına biraz daha fazla gövde ve uzunluk ekler. Yüksek bir solma, Fransız mahsul bölgesine yaklaşır ve daha uzun bir uzunluk, kulakların etrafında hızla kısa bir uzunluğa dönüşür.

Fernweh Editions Mumlar

Bunu aşırılıklara götürürsek, “resmi üst” solma stil için yeterli uzunluk sunar – yine de, 80’lerin düz tepesinin solmasına yaklaşmaz – ve her şeyi kısa ve yanlarda kırpılmış tutar.

Erkek Saç Modelleri buzz kesim

Üç numara saç kesimi

Sadece hepsini çıkar. Zayn Malik, Frank Ocean ve diğer ünlüler, geçen yıl tam da bunu yaptı, belki de bazı varyasyonlar için bir saç boyası eklediler. Orijinal bakım gerektirmeyen kesinti ve muhtemelen son birkaç yıldaki pompadourlara, quiff’lere ve daha uzun kilitlere bir tepki.

Erkek Saç Modelleri Sezar

Sezar Kesimi

1999’a geri dönelim – ancak bu ipuçlarını henüz çözmeyin. Bir Sezar, esasen saçak ve solma arasındaki orta nokta ve şekillendirme ve bakım departmanlarında işleri basitleştirir. Ve 90’ların ve erken dönem moda trendleri tüm hızıyla geri dönerken, bu özlü olarak 90’ların sonundaki geri dönmenin tam zamanı gibi görünüyor.

En İyi Erkek Orta ve Uzun Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri quiff

Quiff

Tabii ki, bu tam tepede olacak. Bir quiff yapmanın tek bir doğru yolu yoktur, ancak popülaritesi iki ilkeye dayanır: Tembel bir adamın pompaduru (sizi rahatsız etmeyecekmişsiniz gibi göstermeden) ve her yüz şeklini gururlandıran bir versiyon var. Ve bakım, basit Fransız kokusundan ördek kuyruğu benzeri oyuncak çocuğa kadar değişir. Kenarlar solmuş – ancak tam olarak alt kısmı kesilmemiş – ve işin çoğu öne doğru gidiyor.

Erkek Saç Modelleri sahte şahin

Sahte Şahin

Fernweh Editions Mumlar

Erken fikirlerden bahsetmişken geri dönüş yapıyor gibi görünüyor, bu şey geri döndü, ancak daha karışık, daha az gönülsüz bir formda. Esasen aşırıya kaçan bir alt kesim olan modern sahte şahin, üstüne daha fazla uzunluk ekler, solmayı biraz daha yükseltir ve bir ton hacim ekler.

Erkek Saç Modelleri Peaky Blinder

Peaky Blinder

Bir dönem parçasının – ve onun başrol oyuncusu saçının – erkek giyim devresinde bu kadar popüler olacağını kim bilebilirdi? Yine de, Cillian Murphy’nin saçı – 20’nin başlarına rağmeninci yüzyıl ortamı – uzun, hafif darmadağınık üst kısmı ve neredeyse traşlanmış kenarları ile oldukça modern hale geliyor.

Erkek Saç Modelleri perdeler

Perdeler

“Perdeler”, 90’ların kendi özel adıyla kesilmiş çanağıdır ve bugün, temelde üstte daha uzun ve daha az hacimli bir alt kesimdir. Modern bir güncelleme için sert kenarlardan kaçının, ancak bütün gece parti yapmadan rock simgesi saç gibi düzgün ve dokulu tutun.

2020’de Erkek Saç Modeli Trendleri

Erkek Saç Modelleri saçak

Saçak

Kısa ve orta uzunlukta kesimler arasında, saçak – veya daha doğrudan olmak gerekirse parçalı patlamalar – bu yıl her yerdeydi. Zaman zaman, baştan sona tek bir tek tip uzunlukla kör göründü ya da düzensiz uzunluklarla ikincil bir dokusal boyut sundu. Her iki durumda da, yakın zamanda sınırların uzaklaştığını görmüyoruz.

Erkek Saç Stilleri yan kısmı

Yan Parçalar

Ekstra sinirliysen, tara veya tıraş et. Her durumda, yan parçalar yılın her yerde bulunan saç şekillendirme trendlerinden biriydi. Ve her yönden karışık bir görünüme biraz tanım eklediğinden, kısa, orta ve uzun uzunluklarda oldukça çok yönlüdür.

Erkek Saç Modelleri dalgalar

Dalgalar

Saç maşası kullanmayı düşünmeyin bile – bunun yerine saçınızın doğal bir şekilde uzamasına izin vermelisiniz. Oradan, okyanustan yeni çıkan sörfçü zahmetsizliği için bir doku macunu ile vurgulayarak doğal dalgalı karakterini kucaklayın.

Fernweh Editions Mumlar
Erkek Saç Modelleri pompadour

Pompadour

Pek çok retro temeli olan resmi quiff olarak düşünün. Berberinizin saçınızı önceden kestirmesi gerekse de, stil size kalmış. Bu günlerde, modern Grunge rocker rotasına gitmeden uzun saçları şekillendirmenin bir yolu ve uzunluğu denemek istiyorsanız ofise daha uygun bir çözüm sunuyor.

Erkek Saç Modelleri Geri Slick

Geri Kaydırılmış

Ya da, bir pompadour bakımıyla ilgili tüm stilleri gözden geçirmek yerine, onu geriye kaydırabilirsiniz. Buradaki anahtar nokta, en azından orta uzunlukta saçlara ihtiyacınız var ve kullanılan ürün miktarını azaltmanız gerekiyor. Aksi takdirde, öğleden sonra öğleden sonra 3’ü döndüğünde, enseinize doğru düz, yağlı bir kayma ile kalırsınız.

Erkek Saç Modelleri patlama

Üflemek

Orta ve uzun saçları olan kadınlar yıllarca kilitlerini bu şekilde şekillendirdiler, bu yüzden şimdi, erkekler için hacim katmak ve omuz uzunluğunu ‘dozunu yerinde tutmak için en önemli fırsat. Kuaförde iki haftada bir randevu almak zorunda değilsiniz; bunun yerine, rüzgârla savrulmuş mükemmel bir kombinasyon için bir fön makinesi ve yuvarlak bir fırça yapmayı öğrenin.

Erkek Saç Modelleri tarak

Tarak

Mevcut siyasi iklim nedeniyle, bu saç modeli son yıllarda biraz gevşedi. Yine de, en basit düzeyde, asimetrik bir yanılsama yaratan güçlü, abartılı bir yan kısımdır – sadece her iki tarafta da yeterince saçınız olduğundan emin olun.


Uzmanlar Tarafından 2020 Trend Tahmini

Zahmetsiz ve Erkeksi

“2020’de erkekler hem stil hem de renk olarak doğal, canlı görünüme yönelecekler. Zahmetsiz ve erkeksi görünen birçok nu dalgası yumuşak stil. Ayrıca sakallarının solmasına neden olan daha sert kıl parçaları görüyorum. Sakallar burada kaldığından, daha fazla erkek yüz kıllarının solmasını tercih ediyor. Ama lütfen beyler, damat ve sakallarınızı bunun işe yaraması için şartlandırın! “

Fernweh Editions Mumlar

~ Facebook Facebook logosu Rochelle Maribojoc ile bağlantı kurmak için Facebook’a kaydolun Stilist | Spa Pechanga

Düzelt

“2020 yılında erkek saçlarının temel amacı sağlıklı saçlardır. Saçın iç uzunlukları için iyi bir düzeltme ve çevre için temiz bir sıra, her türlü görünümü belirleyecektir! Bu tek başına saça güzel bir parlaklık verir ve herhangi bir dokuyu daha parlak hale getirir. İki örgü kesinlikle içeride (tasarımlı veya tasarımsız). Saçınız daha uzunsa, iki telli kıvrımlar veya geometrik parçalı örgüler şık ve modaya uygun: üçgen, kare, yapboz parçası vb. “

~ Dezaray Purnell | Usta Örgü ve Stilist | Elmas Zehri Sanatı

Kişilik

“Bugünün üstünlüğü ve karmaşıklığı ders kitabındaki iş adamı değil. Modern ifade ve dokuyla birlikte bu parlak görünüme sahip olmak için daha iyi bir zaman yok. Erkeklerin, tıpkı gardırobunda olduğu gibi saçlarıyla da çok yönlülüğü ve özgürlüğü koruyabildiklerini buluyoruz. ”

~ Nickie Addison | Usta Stilist | Nickieology Salon Stüdyosu

Özelleştirilmiş klasikler

“Trend yapmıyoruz. Zaman içinde kendini kanıtlamış her klasik saç kesimi – herhangi bir şekilde veya biçimde – her zaman şık olacaktır. Vızıltı kesimini, Fransız mahsulünü, klasik yan kısmı, kaygan arka kısmı vb. Düşünün. Sandalyemizdeki kişiyi her zaman gerçekten inceleriz. Tamamen farklı bir saç kesimi olan dünyaya sahipmiş gibi içeri giren biri, kafasını eğip sessizce yürüyen biri. Kişiye özel, kişiye özel saç kesimi her zaman gitmenin yoludur. ”

~ Leen Bergmann | Schorem Barbershop & Reuzel’in kurucusu


Erkekler İçin En İyi Ünlü Saç Modelleri

En İyi Ünlülerden Esinlenen Erkek Saç Modelleri

Blake Shelton

Çoğu Saç Tipine Uygun

Blake’in saçı hepsini gördü. Bir kefal, bukleler ve daha uzun saçları salladı. Son zamanlarda, cilalı görünümü daha kısa kenarlara sahipken, üst kısmı daha uzun süre kalıp saç macunu ile süpürüldü.

Bu kesim çoğu için çok gurur verici, gündüzden geceye iyi çalışıyor ve bakımı çok kolay.

En İyi Ünlülerden Esinlenen Erkek Saç Modelleri

Bradley Cooper

Orta ve Kalın Saçlar İçin İyi

Bradley’in doğal dalgası, orta kalınlıkta saçlar için idealdir. Tek tip katmanları doğal bir bükülme sağlar ve bakımı da kolaydır. Akademi Ödüllerine nasıl hazırlandığını öğrenin.

Fernweh Editions Mumlar
En İyi Ünlülerden Esinlenen Erkek Saç Modelleri

Kumail Nanjiani

Çoğu Saç Tipine Uygun

Kumail kısa yolu bir klasiktir. Arka kısım kısa kesilirken, üst kısımda süpürülmüş görünümü yan tarafa vermek için birkaç katman bulunur.

En İyi Ünlülerden Esinlenen Erkek Saç Modelleri

Luis Fonsi

Çoğu Saç Tipine Uygun (İncelen Saçlar Dahil)

Bu görünüm şu anda trendde. Erkekler saçlarını ileri ve yukarı itmeye, sert kısma ve yana doğru fırçalamaya geri dönüyor gibi görünüyor. Havalı bir görünüm ve daha ince saçlar için bile harika.

Arka ve yanlar, harmanlama için oluşturulmuş üst katmanlar ile kısa kırpılır. İhtiyacınız olan tek şey, ön uçlar için biraz saç macunu. Bu kesimin korunması için her 4 haftada bir düzeltme gerekir.

En İyi Ünlülerden Esinlenen Erkek Saç Modelleri

Jason Momoa

Orta ve Kalın Saçlar İçin İyi

Jason, daha uzun bir kesim için doğru saça sahip. Yeleğinizin uzunluğu kaldırıp kaldıramayacağını görmek için stilistinize danışın. Unutma, saç ne kadar kalınsa o kadar büyük ve gür uzar. Ayrıca, daha uzun bir kesim, küçülen saç çizgilerine dikkat çekecektir.

Saçınızı uzatmak istiyorsanız, düzeltme çok önemlidir. Ayrıca, sülfat içermeyen bir saç kremi satın almanız gerekir.


Pinterest Pin

en iyi erkek-saç modelleri-ünlü-2020
Joanna Kulübü

Joanna Klubek Pereira, 18 | 8 Fine Men’s Salon’da (Morristown, NJ) salon yöneticisi ve baş stilisttir. On yılı aşkın sektör deneyimine sahip olan Joanna, saç kesme, erkeklerin renk düzeltme ve berberlik alanındaki kapsamlı deneyimiyle tanınır.

Fernweh Editions Mumlar