Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

2020 Yılında Satın Alabileceğiniz En İyi Erkek Şemsiyeleri

Hiç içten dışa bir şemsiyeye küfür attınız mı? Biraz daha hafif bir esintiden sonra, parçalanmış bir dirsek gibi dışarı çıkan metal dikenler, yırtıldıkça berbatlığını lanetliyordu? Elbette, hepimiz oradaydık. Geçici olarak psikolojik olarak çaresiz durumda cansız bir nesneye sormanızın nedeni, neden bir araya gelemeyeceği basittir: bu şemsiye öğle yemeğinizle aynı maliyette ve onu size kırmaktan nefret […]

18 Kasım 2020 - 0:58 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi. A+A-

2020 Yılında Satın Alabileceğiniz En İyi Erkek Şemsiyeleri

Hiç içten dışa bir şemsiyeye küfür attınız mı? Biraz daha hafif bir esintiden sonra, parçalanmış bir dirsek gibi dışarı çıkan metal dikenler, yırtıldıkça berbatlığını lanetliyordu? Elbette, hepimiz oradaydık.

Geçici olarak psikolojik olarak çaresiz durumda cansız bir nesneye sormanızın nedeni, neden bir araya gelemeyeceği basittir: bu şemsiye öğle yemeğinizle aynı maliyette ve onu size kırmaktan nefret ediyoruz. oğlum, ama ödediğin kadarını alırsın

Kulağa en seksi konular gibi gelmese de, yılın yarısını yağmurlu çarşafların arasında, yeni ayakkabılar sonsuza dek mahvolmuş ve kendine acıma dolu bir su birikintisi içinde boğulan haysiyetin yarısını geçirmek istemiyorsanız (fikri anladınız), okumaya devam edin Kuru ve şık kalmak için en iyi şemsiyeyi bulmak için eksiksiz bir rehber.

Brooks Kardeşler

Bir Şemsiye Satın Almak: Ne Aramalı

Elementlere karşı bir savunma için alışveriş yaparken, önce piyasada ne tür bir şemsiye için olduğunuzu düşünün. Royal Warrant tutan şemsiye firması Fulton’un CEO’su Nigel Fulton, “Ana satın alma kararları, yürüyen bir uzunluk veya katlanır bir şemsiye, otomatik veya manuel bir açma mekanizması ve açık kanopinin boyutu olup olmadığıdır” diyor. “Geri kalanı daha sonra kumaş, kulp şekli, malzeme ve kaplamalar gibi kişisel tercihlere bağlı.”

Ne yaparsanız yapın, turistik yerlerin dışında satılan kağıt gibi ince koruyuculardan uzak durun. Fulton, “Daha düşük kaliteli çerçeve ve kumaş malzemelerle yapılma eğilimindedirler ve çok az rüzgar direnci ve dayanıklılığa sahiptirler” diye ekliyor.

Boktan bir kanopiyle yığılmamanızı sağlamanın yolu? Beş bölümden oluşan bir satın alma kontrol listesi.

Çerçeve

Dışarıya 10 saniye maruz kaldıktan sonra patlamayan bir şemsiyenin peşindeyseniz, Fulton’a göre şemsiyenin çerçevesindeki ‘bölümlerin’ sayısı da dahil olmak üzere akılda tutulması gereken birkaç şey var.

Bu, şemsiye kapalıyken şaftın ve kaburgaların kaç kez katlandığını ifade eder. Esasen, kıvrım sayısı arttıkça (altı standarttır), şemsiye o kadar güçlü olacaktır.

Esneklik

Rüzgar direnci için esneklik kritik öneme sahiptir, bu nedenle içten dışa üfleme olasılığı daha düşük olan daha güçlü bir çerçeve için fiberglas ve karbon fiber çubuklara (merkezden kanopinin kenarına giden parçalar) sahip şemsiyelere öncelik verin

Şemsiye perakendecisi Brolliesgalore’dan Christine Naysmith, “Bu, şemsiyenin rüzgarla esnemesine izin verecek ve şekilsiz şemsiye kanopileri günlerine son verecek” dedi.

Tasarım ve Renk

Ne kadar pratik olursa olsun, mütevazı şemsiye, doğru tasarımı seçmeniz koşuluyla şık bir aksesuar olarak da bir amaca hizmet edebilir.

Bazı desenler ve renkler, bir parça malzeme yerine bir cep karesi olarak daha iyi çalışır, bu nedenle basit bir blok rengi veya klasik ekose stilini tercih etmiyorsanız, en azından o pembe tartanın başınızın üzerinde nasıl görüneceğini düşünün.

Kanopi

Naylon veya eşit derecede su geçirmez polyester, şemsiye kanopileri için kullanılan en yaygın iki kumaştır – ıslanmanızı önleyen asıl malzeme olduğu düşünüldüğünde kullanışlı.

Özellikle nemli bir iklimde yaşıyorsanız – mesela Mawsynram (resmi olarak dünyanın en ıslak yeri) ya da İskoçya – duştan sonra ıslak kalmalarını önlemek için ek kaplamalar ve tedavilerle tamamlanmış şemsiyeler bulmak da mümkündür.

The Shaft

Birkaç farklı şaft türü vardır. (Gülmek yok.) Genellikle çelikten yapılan ‘boru şaftları’ oyuktur, bu da onları daha hafif ama daha az sağlam kılar.

Ayrıca daha fazla güç, ancak daha az esneklik için tek bir ahşap parçasından yapılmış ‘sağlam çubuk’ stili ve ardından ikisi arasında bir yerde ‘uyum’ var.

Şık ve Kuru Kalmak İçin En İyi Şemsiye Markaları

Sonraki

Kuru bir iş toplantısına gitmeniz gerektiğinde, ancak işten sonra bara tam boy bir şemsiye taşımak istemediğinizde, sırt çantasına kolayca yerleştirilebilecek katlanabilir bir şemsiye arayın. En iyi örnek, yüksek cadde perakendecisi Next’in sunduğu bu ürün, stil kimlik bilgilerinizi hiçbir şeyin azaltmamasını sağlayacaktır.

Şimdi Satın Al: £ 22.00

Londra Gizli

Londralılar iki günlük yağmur yağmasına ne diyor? Bir hafta sonu. Neyse ki, şehrin sakinlerinin (ve internet bağlantısı olan herhangi birinin) London Undercover’a erişimi var. Yağmurluk uzmanı, kamuflaj astarlı klasik kanopiler de dahil olmak üzere yakışıklı, eğlenceli tasarımlar üretme konusunda uzmandır.

Şimdi Satın Al: £ 145.00

Fulton

Buckingham Sarayı çevresinde tek bir saltanat türü için yer var, bu yüzden 2014’ten beri İngiliz Kraliyet Ailesi beklenmedik duşlardan korunmak için Fulton’u seçti. İngiltere’nin en büyük şemsiye tedarikçisi olan büyük yürüyen modelleri, iki kişiyi rahatça barındırabilir ve bir dizi çağdaş baskıda otomatik açma mekanizmaları ile yüklenebilir.

Şimdi Satın Al: £ 19,20

Paul Smith

İngiltere’nin Midlands bölgesinde büyüyen İngiliz tasarım efsanesi Paul Smith, kötü hava koşullarıyla başa çıkmada oldukça deneyimlidir. Şemsiyeleri, masif ahşap kulplar gibi kaliteli malzemelerden yapılmış ve imzalı şerit gölgelikle tamamlanmış mükemmel bir biçim ve işlev dengesidir.

Şimdi Satın Al: £ 175.00

Künt

Kör şemsiyeler mimari olarak geldikleri kadar sağlamdır. Her model, piyasaya çıkmadan önce mühendislerin elinde 38 noktalı kalite kontrol kontrolünden geçiriliyor. Bu, muson mevsimi kaçınılmaz olarak döndüğünde, ofise vardığınızda elbisenizin sırılsıklam olmayacağından emin olabilirsiniz.

Şimdi Satın Al: £ 64.99

HANIM

Ustalıkla kesilmiş dış giyim veya şık şemsiyelerle, İngiliz cadde serseri Marks & Spencer, erkeklerin dudaklarından çiseleyen bir çiselemeden korunma konusunda ustaca bir eldir. Tesadüfen, her ikisi de genellikle perakendecinin Stormwear ve Windtech teknolojilerine sahiptir ve kötü hava koşullarına karşı ekstra tampon görevi görür.

Şimdi Satın Al: £ 25.00

GustBuster

Dışarısı kötü olduğunda, ama iyi görünmek istiyorsun. Kimi arayacaksın? (Bunun nereye gittiği açık.) Şemsiyeleri, 55 mil / saate kadar rüzgarlara dayanabildiklerinden emin olmak için Havacılık Koleji tarafından test edilen Amerikan markası GustBuster’a ulaşın.

Şimdi Satın Al: £ 35.99

Kılıflar

Sadece görmeniz sağanak yağmurları hayal etmenizi sağlamak için yeterli olduğunda bir şemsiye hakkında çok şey söylüyor. Totes’ın şık yağmurlukları tam da bunu yapar, takım elbiselerde daha sık görülen desenlerde işlenir, ancak Savile Row teçhizatının fiyatı daha düşüktür (bu yüzden takside bıraktığınızda o kadar da aldırmazsınız.)

Şimdi Satın Al: £ 18.00

Avcı

1856’da İskoçya’da kurulan Hunter Wellington botları, 150 yılı aşkın süredir sağanak yağışlarda en yüksek korumayı sağlıyor. Bir festivalde kamp yapmak yerine yağmurda gidip gelerek geçirilen günler için, İngiliz markanın şemsiyeleri değerli bir ikamedir; bir dizi renkte esnek fiberglas çerçevelerle yapılmıştır.

Şimdi Satın Al: £ 35.00

James Smith & Sons

Genellikle su geçirmez bir harikalar diyarı olarak tanımlanan James Smith, şemsiye firmasını 1830’da kurdu ve mağaza o zamandan beri Londra’da hazır ve ısmarlama modeller satıyor. Başlangıçta bakır ve balina kemiklerinden yapılmış olmasına rağmen, günümüz şemsiyeleri daha modern malzemeler içeriyor, ancak tümü klasik bir tasarıma sahip.

Şimdi Satın Al: £ 75.00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/