2021 Yılında Erkekler İçin 30 Farklı Saç Modeli

Erkekler için havalı saç stilleri bulmak genellikle zordur, neyse ki bu kadar çok harika seçenek var. Ancak, 2020 için harika erkek saç kesimi bulurken tüm ebeveynlerin araması gereken otuz özel seçenek var.

Erkek saç stilleri listesine de bakın. Bu saç tipi tam size göre. Bu son kesimler ve stiller, Hindistan ve dünya çapındaki popüler saç kesiminin bir parçasıdır.

Youtube’da sağlıklı yaşam tarzı videomuzu izleyin

Önerilen Yayınlar

İşte 2020 Popüler Erkek Saç Modelleri Listesi:

Erkekler için Dokulu Kırpma Saç Modelleri

Dünyasında 2020’de erkek saç kesimi tekstüre ürün için bir yıl olacak. Kırpma, etrafında iyi kıvrılan ve kalın saçlara mükemmel şekilde uyan bir dizi dalgaya sahip olacaktır. Henüz ince saçlarınız varsa, kalın saçlar için saç ürünlerini kullanmayı düşünün.

Erkekler için Çizgili Yukarı Başak Saç Modelleri

Mohawk tarzı bir şerit yukarı, saçın dik durmasını sağlar. Bu, kişinin saçına şık ve eğlenceli bir görünüm katar.

Erkekler için dalgalı yan kısım Saç Modelleri

Dalgalı bir yan kısım, düz bir şekilde yana doğru hareket eden saçları içerir. Bu stilde başın yanında hafif bir parça bulunabilir.

Orta Boy Katmanlı Erkek Saç Modelleri

Katmanlı bir saç modeli, orta uzunlukta saçlı erkekler için idealdir. Bu, her yerde güzel ve ayrıntılı bir görünüm oluşturmak için saç tutarlı bir alanda tutulurken, her yerde hafif bukleler kullanır.

Erkekler için Sıralı Bukleler Saç Modelleri

Bukleli bir diziliş saç modeli, baştan sona çekici bir stil katacaktır. Çocuklar için bu seçenek, sağlam bir görünüm oluşturmak için yukarı doğru hareket eden bukleler içeren güzel bir görünüme sahiptir.

Erkekler için Buzz Fade Saç Modelleri

Bir vızıltı stili, çizgi alında yukarı çıktığında ve yanlarda bulanık bir solma yüzeyi oluşturduğunda en iyisidir. Çeşitli kontrol edin saç modeli erkek fotoğrafları böyle bir tarzın ne kadar işe yarayacağını görmek için.

  • Uzun Saçlarda Slick Back Fade

Uzun Saçlarda Slick Back Fade

Sonraki seçenekler erkek saç kesimi 2018 hoş geldiniz, yanlarda solmaya neden olan uzun saçları gerektirir. Bu, iyi bir stil oluşturmak için saça iyi girer.

Erkekler için En İyi Saç Modelleri

Yüksek bir üstte solma, yanlarda kısa saç kesimleri ve ortada küçük bukleler bulunan bir tasarım kullanır. En iyilerden biri olarak yapılır siyah erkek saç kesimi Her ne kadar doğru üretilirse herhangi bir ten rengindeki erkekler için işe yarayabilir.

Erkekler için Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

Bulurken Yüz şekline göre erkekler için saç modelleri trendleriyuvarlak bir yüz için uzun kıvırcık saç stili en iyisidir. Uzun bukleler, bu tür bir şekli çerçevelerken en iyi sonucu verir.

Erkek Düz Saç Modelleri

Düz üst, aşağıdakiler için idealdir: 10 yaşındaki erkek saç kesimi düz bir sınırla eğlenceli bir görünüm elde etmek için.

Erkekler için Konik Saç Modelleri ile Combover

Bir combover stili, yan tarafta gözle görülür şekilde sivriltilmiş bir düzen olduğunda en iyi sonucu verir. Bu düzenleme, her çocuğun giymeyi seveceği rahat bir stil katıyor.

2020’de Trendy Kıvırcık Bob Saç Modelleri Listesi

Erkekler için Pomp Fade Saç Modelleri

Bir ponpon solması, saçların yana doğru hareket ettiği küçük bir pompadour düzenine sahip bir stildir. Saç, olağanüstü bir görünüm elde etmek için bir tarafta kısa kenarlardır.

En İyi Hint Kriketçiler Saç Modelleri 2020

Erkekler için Kalın Combover Saç Modelleri

Bir combover, daha kalın saçlı erkekler tarafından kullanılabilir. Bu, çalışması için hafif bir kaygan tarama ve tutma jeli gerektirir.

Erkekler için Kesilmiş Saç Stili ile Pomp

Başka bir ihtişam seçeneği olan bu kesim, ince bir stil eklemek için kaygan bir tasarıma sahip kıvrımlı bir düzen kullanır. Combover veya sivri uçlarla giyilebileceği yerlere göre esnektir.

10 Popüler Ranveer Singh Saç Modelleri

Erkekler için Uzun Kesilmiş Saç Modelleri

Bir sonraki seçenek Hintli erkekler için saç modeli uzun bir stil için bir alt kesim gerektirebilir. Bu, uzun saçların olağanüstü bir görünüm kazandırmak için bir kısma hareket etmesini gerektirebilir.

Erkekler için Kısa Sivri Saç Modelleri

Çivilerin çok ayrıntılı olması gerekmez erkekler için yeni saç modeli veya erkekler. Sivri uçların yüksekliği bir inçten daha az olabilir ve geriye doğru kayabilir.

Erkek Uzun Saç Modelleri

Uzun üst stil, kafaya yapışan ve her tarafa gösterişli ve eğlenceli bir görünüm katan bir tabana sahip olabilir.

Erkekler için Çizgili Saç Modelleri ile Yan Buzz

Başın yanları, cilt boyunca oluşan bazı küçük çizgilerle vızıldayabilir. Bu, eğlenceli bir sanatsal yetenekle olağanüstü bir stil yaratan bazı benzersiz parçalar ekler.

  • Cerrahi Hatlarla Kaygan

Cerrahi Hatlarla Kaygan

Kaygan bir stil, saçın ortada çizgiler halinde toplanmasını gerektirirken, bir miktar cildin görünmesini sağlamak için yanlardan küçük çizgiler kesilir.

Erkekler için Kısa Saç Modelleri

Sivri uçlar, düşük solma stiliyle iyi sonuç verir. Bu, sivri uçlar orta kısımda ilerlerken yanlarda aşağı taranmış saçları kullanırdı.

Erkekler için Fading Curls Saç Modelleri

Bakmak saç modeli erkek fotoğrafları solan buklelerin kişinin görünüşüne nasıl çekici bir tasarım kattığını görmek için. Bu, buklelerin çok fazla hareket etmediği bir düzen ile gelebilir. Bu, doğru kullanılırsa ayrıntılı ve şık bir görünüm kazandırır.

Erkekler için Adım Fade Saç Modelleri

Adım solması, arkadan çıkan iyi bir dizi uzun çizgiyle gelirken, yanlarda daha kısa bir kesim vardır.

Erkekler için Ters Solmaya Saç Modelleri

Ters solma, buklelerin kafa derisine biraz daha yakın toplandığı bir tasarım kullanır. İstenirse kenarlar kırpılabilir veya ses çıkarılabilir.

Erkekler için Uzun Saçaklı Saç Modelleri

Uzun bir saçak, modaya uygun ve şık bir stil oluşturmak için bazı ilgi çekici düzenler ekleyen bir dizi ince bukleler sunar.

Erkekler İçin Tanımlanmış Bukleler Saç Modelleri

Tanımlanmış bukleler, baştan sona süslü bir düzen oluşturmak için saçın her yerinde bol dalgalara sahip olmasını gerektirir.

Burst Fade Erkek Saç Modelleri

Bir patlama solması, üstte bukleler kullanır ve saçlar kademeli olarak yanlardan kesilir. Bu, yavaş yavaş uzun saç kesimlerinden kısa saç kesimlerine geçen güzel bir düzen eklemektir.

Erkekler İçin Yüksek Fade Bukleler Saç Modelleri

Yüksek soluk bukleler, buklelerin daha kalın ve daha uzun olduğu bir düzen kullanır. Daha dinamik bir düzen eklemek için saçın orta kısmından geçerler.

saç kesimi saç kesimi

Bu stil adını, saçın düz çizgiler halinde tutulmasıyla ortadaki uzun saçlara sahip olmasından alır. Kafa derisinin geri kalanından ayrılmıştır.

Erkekler İçin Dikenli Saçaklı Saç Modelleri

Dikenli bir saçak, her tarafına ince ve şık bir görünüm kazandırmak için düzgün bir çizgi dizisine sahip iyi bir organizasyona ihtiyaç duyar.

2018'de Erkekler İçin Yüksek Tenli Fade-Popüler Saç Kesimi ile Buzz Cut

Erkek Saç Ürünleri listesine buradan göz atın:

çocuk sahte şahin saç kesimi Zarif zarif fauxhawk asya küçük çocuk sahte şahin saç kesimi 2017 en iyi

yüksek cilt solmaya 2018'de Erkekler İçin Popüler Saç Kesimi

Görülecek seçeneklerden sonuncusu heyecanlı bir görünüm. Bu, çocuğun yüz şeklini vurgulayan bir görünüm oluşturmak için saç birkaç santimetre uzunluğundaysa en iyi sonucu verir.

Bir cevap yazın