3 boyutlu dubleks evler

Hepinizle paylaşmayı sevdiğimiz bir kentsel konut kategorisine tekrar dönüyoruz. Bu notta size gösteriyoruz 3 boyutlu dubleks evlerGenellikle dar, çift yükseklikte evler, çok ilginç bir mimari tasarıma sahip olup, birkaç metre cepheli arsalardan yararlanmaya olanak tanır.

Modern dubleks planlar

Bu bir tek aile evi modeli, Genelde artık büyük arsalara sahip olmayan şehirlerin mahallelerinde, özellikle şehir merkezinde, kentsel evlerin ihtiyaçlarını karşılamak için şu anda inşa edilmekte olan şeyin net bir örneği.


Alan dağıtımı bunlarda kilit bir konudur modern dubleks tasarımlarİnşaatın dağılımını en çok etkileyecek faktör olduğu için.

Bu nedenle, bu tasarımda zemin katın oturma odası, yemek odası ve mutfak arasında nasıl dağıldığını görebiliyoruz ki, birinci odalardan tamamen ayrılmadan, kendine özgü konumu sayesinde bir miktar bağımsızlık kazanıyor.

Arka bahçede bir çamaşır odası inşaatı planlanırken, mutfağın da doğrudan bir giriş kapısı olacak.

Zemin kat yarım bir banyo ve ön bahçede bir araba barındıracak kadar alan ile tamamlandı.

Bu modern dubleksin merkezinde bulunan bir merdiven bizi cepheye bakan iki ikincil yatak odası, ortak kullanım için eksiksiz bir banyo ve arka cepheye bakan bir giyinme odası ile en-suite banyolu çift kişilik yatak odası bulunan üst kata götürüyor.

Dubleks evlerin daha fazla tasarımını bilmek istiyorsanız, daha fazla dubleks plan ve fotoğraf öğrenebileceğiniz için bu bağlantıyı ziyaret etmenizi öneririz.

Burada size daha fazla dubleks ev modelinin bulunduğu bir video bırakıyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=CpAD4Wi0Wjk

Bu güzel modern dubleks tasarımların hepsinden keyif aldığınızı umuyoruz.

Merkezi ev planları