3D’de iki yatak odalı ev planları

üç boyutlu ev planları Bir yatak odası, oturma odası, mutfak ve genel olarak tüm evin içindeki mobilyaların ölçülerinin ve konumunun ne olduğuna dair gerçek bir boyut oluşturmak isteyenler için genellikle çok gereklidir.

Mevcut kalite ve tarzın zirvesinde olan bu modern 3 boyutlu evleri deneyiminize ekleyebilirsiniz.

Şimdiye kadar gördüklerimizden farklı ama benzer bir şey eklemek istiyoruz, bunlar sadece dairelerin 3 boyutlu planları, evlerin değil. Yolunuzu kaybetmeden ufku genişletmenin bir yolu.

https://www.youtube.com/watch?v=toTGeIWSEUg

Bu planların tam olarak bu amacı vardır. Bize iki boyutlu olan ve içinde mobilyası olmayanlardan daha gerçekçi bir bakış açısı verme.

Belki de bir zevk meselesidir ve ziyaretçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayamayız. Bunun için daha önce yaptığımız ve gelecekte de sağlayacağımız diğer teslimatlarda çok sayıda geleneksel plan bulabilirsiniz.

Üç boyutlu düzlemlerin perspektifi genellikle izometrik tiptedir ve bu, ana kenarlardan ikisini doğru görmek için idealdir, diğer ikisi ise kapsanacaktır.

Ancak burada sunduğumuz gibi statik fotoğraflar için ideal ve en zenginleştirici bir formdur. Her zaman olduğu gibi, görsellerde görülen örneklerin sizler tarafından kullanılacağını ve gerçek hayatta bir projeye yol açacağını umuyoruz.

Sadece ölçüleri olan 3d tek katlı ev planları ile kat planları, 2 yatak odalı tek katlı 3d kır evi planları