4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki bol bol parti. Bunlardan ikisi olmadan mutlu bir şekilde yaşayabilsek de, ikincisi, giysileriniz ve ayakkabılarınızla şenlikli bir tatil geçirmeniz için zamanında bir fırsat sunuyor. Ancak ironik ren geyiği kazakları ve kar botlarından bahsetmiyoruz – kaygan, mevsimsel olarak uygun ayakkabılarla tamamlanan zevkli bir şekilde tasarlanmış terzilik ve gündelik giyimden bahsediyoruz.

İngiliz markanın zamansız, kış klasikleri ve göz alıcı festival favorilerinden oluşan parti sezonu koleksiyonunun da kanıtladığı gibi Ted Baker neden bahsettiğimizi biliyor. İster bir ofis partisi, ister nan’sınızda Noel yemeği veya görkemli ortamlarda James Bond tarzı bir kokteyl partisi olsun, iş için mükemmel ayakkabıları burada bulabilirsiniz.

Bu Noel, Ted Baker’ın resmi ayakkabı koleksiyonu, soğuk aylarda güvenle yürümek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Deri Chelsea botları gibi kış klasiklerinden göz alıcı desenli mokasenlere kadar her gardıropa uyan bir şey var.

Ve bunlar ömür boyu ayakkabılar, sadece Noel için değil. Sizi parti sezonundan geçirecek kadar akıllılar ve karaciğerinizin aksine, Ocak ayında dinlenmeye ihtiyaçları olmayacak – çalışma gardırobunuzla veya hafta sonları giymeye devam edebilirsiniz.

Dört Anahtar Parti Sezon Stili

İşte kış ve ötesi için dört ana stil ve bunların nasıl giyileceğine dair notlar.

Bhenn Deri Chelsea Çizme

Kışın talihsiz gerçeklerinden biri, genel olarak havanın güneşlenmek için pek de iyi olmamasıdır. Yağmur, soğuk, yağmur, yağmur, soğuk ve daha fazla yağmur genellikle nasıl aşağı indiğidir, bu nedenle ıslaklıktan korkmayan bir çift botla donatılması gerekir.

Chelsea çizmeleri bariz bir seçimdir. Ayak bileklerine ekstra sıcaklık sağlarlar ve yağmuru dışarıda tutmak için harikadırlar. Bu sadece harika görünmeleri için uygun bir bonus. Özellikle manşetli yün pantolon, triko ve kışa hazır bir palto ile giyildiğinde görünümü tamamlamak için düşünüyoruz.

Vaisev Süet Loafer’lar

Noel, özünde, evde arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmekle ilgilidir. Onu sıradan bir günden ayıran şey (kağıt şapkalar ve tüm hindiler dışında) herkesin kıyafetleri söz konusu olduğunda gerçek bir çaba göstermesidir. Ve bir çift süet loafer’dan daha şık bir şekilde dolaşmanın daha iyi bir yolu var mı?

Örneğin bu yakışıklı çifti ele alalım. Akıllılar ama çok da akıllı değiller. Ayrıntılı, ancak çok detaylı değil. Ve her şeyden önce, gömlek ve kottan blazer ve elbise pantolonuna kadar her şeyle harika görünecekler.

Öfke Desenli Loafer’lar

Tüm Noel ağacı süsleri ve aydınlatmalarının yanı sıra, kış yılın oldukça sıkıcı ve kasvetli bir zamanıdır. Ne olursa olsun, bu ayakkabılarınızın olması için bir bahane değil. Bu zevkli cazibeli mokasenlerle parti kıyafetinize ince bir renk sıçraması ekleyin.

Bunları çıkarmanın anahtarı topuktan çekmektir. Hayır, şakalar bir yana, böyle bir tarz giymenin anahtarı, kıyafetinizdeki diğer giysilerin dikkat çekmek için savaşmamasını sağlamaktır. Bu, akıllı siyah pantolonlar gibi klasik blok renkleri tercih etmek ve yenilik süveteri gardıropta sıkıca bırakmak anlamına gelir.

Jyanis Rugan Terlik

Bir kıyafet kuralı olarak kokteyl kıyafeti, muhtemelen erkekler arasında kafa karışıklığına neden olma olasılığı en yüksek olanıdır. Bununla birlikte, özünde bir açıklama yapmak ve aynı zamanda olayları akıllı tutmakla ilgilidir. Buna göre, iş için rugan mokasen ayakkabıdan daha iyi bir ayakkabı yoktur.

Parlak deri, her şeyi resmi tutarken, geçmeli stil ve karmaşık detaylar, en basit kıyafetlere bile farklı bir hava katıyor. En iyi sonuçlar için, bir çift kırpılmış takım elbise pantolonu, kıvrık yakalı bir kazak ve dokulu bir ifade ceketi ile takım edin.

Daha fazla stil tavsiyesi ve ilham almak için Ted Baker’ın özel erkek giyim Instagram kanalını takip edin @Ted_Baker_Menswear

Bir cevap yazın