5 Modern ev modelleri

Sıfırdan bir ev inşa etmek kolay bir iş değildir, bu görevi yerine getirebilmek için büyük miktarda para ve zaman yatırımı gerektirir. Ayrıca birkaç uzmanın yardımına ihtiyacımız olacak ve ideal evi elde etmek için hayal gücümüze başlayacağız, bu yüzden bu yazıda sizi ortaya çıkaracağız. 5 modern ev modeli böylece bazı ilginç referanslarınız olabilir.

10 x 20 Ev

bu not alınmalı bir evin inşası için standart bir ölçü 10 x 20’dir çünkü bu büyüklükteki arazilerin çoğu genellikle pazarda çok yaygın.

Bir evin rahat görünmesi ve içinde dolu dolu bir yaşam sürmesi için, odaların nasıl doğru bir şekilde dağıtılacağını bilmeniz ve çok daha fazla alana sahip olduğu yanılsamasını vermeniz gerekir. Bu görev, genellikle bu amaca ulaşmak için önerilerde bulunan mimar tarafından yürütülecektir.

Modern ev modeli

Tasarımda, mutfağın ve salonun tek bir alanı paylaştığını, bu da evdeki yatak odaları, banyolar ve çamaşırhaneler de dahil olmak üzere evin geri kalan odalarına yakınken de uzun bir koridora yol açtığını takdir etmek mümkündür. mutfak, çift garaja erişim var.

3 yatak odalı tuğla ev

Bir cepheyi tuğlalarla dekore etmek, herhangi bir eve iyi bir modernite dokunuşu verir, bugün pek çok kişi bu seçeneği tercih etti.

Dış duvarlarda bulunan tuğlalar, iklim değişiklikleri ile kolay kolay bozulmayarak duvarları iyi durumda tutmak gibi çeşitli faydalar sağlayabilir.

İç mekan tasarımı ile ilgili olarak, evde mutfaktan sadece bir tezgah ile ayrılan yemek odasına erişim sağlayan çok geniş kare bir oturma odası bulunuyor.

Yemek odası seviyesinden yatak odalarına ve banyolara giden bir koridora erişebilirken, garaja erişmek için evden çıkmanız gerekir.

Kır evi

Bir kır evinde yaşamaya karar vermenin birçok faydası vardır: büyük şehirlerden ve tipik seslerinden uzak olmanın verdiği huzur, Ayrıca herkesin alana erişimi olmayacağı için daha özel bir ev haline gelebilir.

O bu kır evinin tasarımı Birçoğu için çok ilginç, rahat ve lüks, çünkü yatay olarak dağıtılmış, bu nedenle giriş yapının tam ortasında yer alıyor ve bize salona veya ofise girme seçeneği sunuyor.

Koridordan aşağıya doğru devam ederek mutfağa ve aile eğlence alanına ulaşabilirken, evin diğer tarafında yatak odaları bulacağız.

Modern şehir evi

Modern bir şehir evinden bahsettiğimizde, bunun anlamı yapı klasik tarzını koruyor ancak modern dokunuşlar ekleniyorya dekoratif alanda ya da yapının içinde.

İçeride üç yatak odası ve yemek odası ile mutfağa bağlı bir oturma odası buluyoruz. Aynı şekilde, garaja yaya girişine açılan bir açık alana erişiminiz vardır.

Modern ev planı

Birçok insan, stil ve dağıtım açısından çok daha misafirperver olma eğiliminde oldukları için bugün modern evleri tercih etmeyi tercih etti.

Bu evin tasarımı bir öncekine çok benziyor, ancak oturma odası, yemek odası ve mutfaktan ayrı ve çift garajlı ekstra bir aile alanı ile.

Yapabilirsin 50’den fazla modern ev planını görüntüleyin bu videoda fikir hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=KmLy-iJBPLU

İdeal evi tasarlamak her zaman kolay bir iş değildir, ancak biraz çabayla başarılabilir. Bize süreç boyunca rehberlik etmesi için yalnızca referanslara ve bir uzmana danışmanız gerekir.

modern ev inşaatları videosu