65W şarj, 120Hz ekran, daha fazlası

OnePlus 8T geliyor. Kısa bir sızıntı ve söylenti turundan sonra, akıllı telefon şirketi cihazın varlığını doğruladı ve şimdi sosyal ağlarında satmaya başladı. Şirket tarafından dün teyit edildiği üzere 14 Ekim’de açıklanacak. 8T, OnePlus 8’in yılsonu revizyonu olarak hizmet verecek ve bununla ilgili birkaç ayrıntıyı zaten öğrenmiş durumdayız. Nasıl görüneceğini biliyoruz ve özelliklerinin çoğunu biliyoruz. Şimdi, erken yayınlanan bir Amazon listesi, OnePlus 8T’nin bazı özelliklerini daha da doğruladı ( 91 Mobiller).

İlk olarak, listede cihazın 6,55 inçlik “Akışkan Ekran” olacağı belirtiliyor. OnePlus’ın 120Hz ekrana sahip ilk telefonu OnePlus 8 Pro iken, OnePlus 8 daha muhafazakar bir 90Hz yenileme hızına sahipti. Bununla birlikte, OnePlus 8T, 8 Pro ile eşleşecek 120Hz yenileme hızı paneline sahip olacak, ancak QHD + yerine FHD + ‘da daha düşük çözünürlük olacak. Bu, bu akıllı telefonun başlık özelliklerinden biri olacağı için OnePlus tarafından bir tweet ve forum gönderisinde daha da onaylandı. Forum gönderisinde OnePlus, OnePlus 8T’nin 240Hz’lik dokunmatik örnekleme oranı, yaklaşık 0.3’lük JNCD’si, DCI-P3 renk gamı ​​kapsamının% 100’ü, HDR10 + desteği, titreme algılama sensörünün varlığı dahil olmak üzere daha fazla ekran özelliğini doğruladı. , 8.192 parlaklık seviyesi ayarı ve “8 serisi ile aynı E3 lüminesan malzeme” ile gelişmiş mavi ışık filtreleme.

Ekranın yanı sıra, Amazon listesi ayrıca 65W Warp Charge desteğini onaylıyor. Tescilli Warp Charge teknolojisi şu an itibariyle yalnızca 30W’a kadar şarj hızlarını desteklediğinden, bu teknoloji aslında OnePlus telefonlar için bir ilk olacak. OPPO gibi BBK’nın sahip olduğu diğer kuruluşlar, OPPO Reno4 Pro gibi bazı telefonlarında zaten 65W şarj kullanıyor, bu nedenle 65W Warp Charge, aynı teknoloji olmasa da büyük olasılıkla benzer olacaktır.

Kamera tarafında, OnePlus 8T, 16MP ultra geniş sensör, 5MP makro sensör ve 2MP monokrom sensör ile dörtlü kamera dizisinde 48MP birincil sensörü paketleyecektir. Bu dizi, OnePlus 8’dekiyle karşılaştırıldığında o kadar etkileyici görünmüyor, ancak ana görüntü sensörü OnePlus 8 Pro’da bulunanla aynıysa, o zaman bu 8’e göre büyük bir yükseltme olacaktır.

OnePlus 8T, kutudan çıkar çıkmaz, Samsung’un One UI’sinden esinlenen bir tasarıma sahip şirketin en yeni Android tabanlı yazılımı olan OxygenOS 11’i çalıştıracak.

Son olarak liste, cihazın 12GB + 256GB model için 699 € olarak fiyatlandırılacağını ve temel modelin 599 € ‘ya düşeceğini gösteriyor. Bu doğru olsa da, yayın öncesi perakende satış listelerinin yanlış fiyata sahip olması alışılmadık bir durum değildir, bu nedenle bu parça biraz veya daha doğrusu büyük bir tuz torbası ile alınmalıdır.

OnePlus 8T Forumları

OnePlus 8T hakkında heyecanlı mısınız?