Güncel İçerikler

7 Göz Alıcı Yeni Yıl – Çörek Otu ve Bahçe

Bahçenizi her yıl dolduran bu çalışkan favorileri göz ardı etmenize gerek olmasa da, piyasadaki en dikkat çekici yedi yıllık parti var. Bugün tanıtımlar gelecek yılın klasikleri olabilir! لويزة “Lanai Twister Pink” Verbena ‘Lanai Twister Pink’Fantastik Fabrika olarak Kaplarda veya manzaralarda, bu ödüllü mineçiçeği hem ısı hem de nemde gelişecektir. Tam güneşte iyi drene edilmiş toprağa […]

Bu Haber 18 Aralık 2020 - 6:34 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.

7 Göz Alıcı Yeni Yıl – Çörek Otu ve Bahçe

Bahçenizi her yıl dolduran bu çalışkan favorileri göz ardı etmenize gerek olmasa da, piyasadaki en dikkat çekici yedi yıllık parti var. Bugün tanıtımlar gelecek yılın klasikleri olabilir!

لويزة “Lanai Twister Pink”

Verbena ‘Lanai Twister Pink’
Fantastik Fabrika olarak Kaplarda veya manzaralarda, bu ödüllü mineçiçeği hem ısı hem de nemde gelişecektir. Tam güneşte iyi drene edilmiş toprağa her yıl pembe ve beyaz ekin ve ilkbahardan sonbahara kadar çiçeklerin tadını çıkarın.

Calibrachoa Superbells Kiraz Yıldızı

Calibrachoa Superbells Kiraz Yıldızı
Proven Winners’ın Halkla İlişkiler ve marka geliştirme koordinatörü Daniel Evans, “Petunya gibi ama daha iyisi) kazananları kanıtlamış en son Calibrachoa hibritlerinin“ parlak pembe çiçeklerle yaz aylarında insanların ilgisini çeken göz alıcı bir yıldız desenine sahip olduğunu ”söylüyor. En iyi özellik “>

Angelonia “Serena Blue”

Angelonia “Serena Blue”
Serena Blue, parlak çivit çiçeklerinden çiçek açar ve en sıcak mevsimde bile güvenilir ve her zaman güvenilir bir peyzaj ilavesi sağlar. Bu kelebek çekiciler zahmetsizdir ve aslında kafalarının kesilmemesini tercih ederler!

Micardonia “altın tozu”

GoldDust Mecardonia
Mecardonia melezi genellikle göz ardı edilir ancak göz ardı edilmemelidir. Parlak sarı çiçekleri ve zengin yeşil yapraklarıyla GoldDust melezi, bir pencere kutusundan veya asılı sepetten veya zemin örtüsü olarak mükemmeldir.

Finca Böğürtlen

Vinca ‘Reçeller’ N Jellies Böğürtlen ‘
All-America Selections’ın galibi Vinca, her bahçeye detay vermek için koyu leylak, neredeyse siyah, beyaz ve göz rengine sahiptir. Sadece sınırın büyüklüğünde olan genç bitki 12 ila 16 inç arasında büyür ve kuru dönemleri tolere edebilir.

Alysem, kar prensesi

Alyssum ‘Kar Prensesi’
Tamam, bu yüzden geçen yıl bu pazara girdim, ancak yine de bir tur daha ilgiyi hak ediyor. Proven Winners’dan Daniel Evans, “Kısır, sınıflandırılmamış bir Alyssum olduğu için, Kar Prensesi bütün yaz çiçek açar” diyor. Beyaz çiçekler, bahçede veya kaplarında harika bir dolgu yapar, ancak çok fazla büyümeye hazırlıklı olun.

Salvia Summer pembe bir mücevherdir

سالفيا ‘Summer Jewel Pink’
Amerika’nın tüm seçimlerinin bir başka galibi olan bu cüce büyüklüğündeki salvia, bahçenizde ve bahçenizde bir kapta çok çalışır – çekici çiçekleri, diğer pembe ataların çoğundan iki hafta önce kelebeklerle birlikte gelir.

Bu seçenekler yerel kreşinizde veya tercih ettiğiniz posta hizmeti sağlayıcınızda bulunacaktır. Yıllık 7 slayt gösterisine bir “sahip olunması gereken” girin.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal