70 ila 80 metrekare arasındaki evler

Günümüzde çok daha kompakt ev tasarımları, belirli kurallar ve düzenlemeler nedeniyle, aynı zamanda sadece projeyi değil, aynı zamanda malzeme ve işçiliği de içeren bir ev inşa etme maliyeti nedeniyle uygulanmaktadır. .

Ancak bu konuda umutsuzluğa kapılmayın, çünkü en küçük alan ondan en iyi şekilde faydalanabilir. En önemlisi evin iç ve dış mekanlarının iyi bir dağılımının yapılmasıdır. Bu şekilde evin işlevselliğinden hiçbir koşulda ödün verilmeyecektir.

Bu yazıda size göstereceğiz 70 ile 80 metrekare arasında değişen 8 ev modeli. Böyle bir ev planlıyorsanız bu bilgiler size çok uygun olacaktır.

3 yatak odalı evler

Bu, bu önlemlerin evlerini bulabildiğimiz en sık kullanılan moddur. Evet neden ortalama bir aile için en uygun olanlardır bugünlerde. Seçmiş olduğumuz modelleri detaylandırdığımızda genel kullanım için 3 yatak odası ve tek banyosu olduğunu anlıyoruz.

Mutfak, yemek odası ve oturma odasından oluşan tek bir sosyal alanı kullandıklarının da farkındayız. Bu, sakinlerinin buluşma alanı olduğu için evin en geniş ve en geniş alanıdır. Bölme duvarlarının olmaması görüntüyü genişletir, alanın daha büyük olduğu izlenimini verir ve fark edilir bir akışkanlığa izin verir.

Öte yandan, hane halkı faaliyetlerinin gelişimi için gerekli olan belirli veya alanları belirleriz. Açıkçası, çamaşır odası ve çamaşır odası ve entegre garajdan bahsediyoruz. İkincisi, içinde yalnızca tek bir araba barındırabilmesi özelliğine sahiptir.

2 yatak odalı evler

Aile kurma sürecinde olan genç çiftlerin en çok aradığı model budur. Ve bir çift olarak ihtiyaç duydukları şeye kıyasla daha fazla alana ihtiyaçları var. Belli ki Bu versiyon, daha kompakt bir tasarım sunmak için 70 metrekareye yakın.

Şimdi detaylandırdığımızda bu modelin genel kullanım için yaklaşık 2 yatak odası ve tek banyosu olduğunu görüyoruz. Aynı şekilde, içsel bir sosyal alanı olduğunu da takdir ediyoruz. İkincisi, oturma odası, yemek odası alanı ve mutfak alanından oluşan bir alanda yer almaktadır.

Ayrıca bu temel bölümlere sahip olmasıyla birlikte çamaşırhane olarak kullanılmak üzere tasarlanmış bir odası da bulunmaktadır. Ayrıca ev hizmetlerine karşılık gelen bazı görevleri gerçekleştirmenize de izin verir. Son olarak, entegre bir tek koltuklu garajı olduğunu görüyoruz.

Hangi beden seçmeliyim?

Bu, müşteri ve tüketici olarak yalnızca sizin cevaplayabileceğiniz bir sorudur. Ancak burada öncelikle yeteneklerinizi dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sonra sunduğunuz ve karşılamanız gereken öncelikli ihtiyaçların hangileri olduğunu kontrol edin. Bu temel unsurları tanımladıktan sonra, beğendiğiniz ve size en uygun olan tasarımı düşünebilirsiniz.

Evler, tasarımları ve oda sayıları ile sadece bir tasarım sunmuyor. Ve burada, boyut ve kullanılabilir alanın da önemli bir rol oynadığı bir örneğimiz var. Ancak, bundan nasıl yararlanacağınızı bilirseniz, durumdan en iyi şekilde yararlanabileceğiniz açıktır. Sonuç olarak, ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi karşılayan evin boyutunu ve modelini tanımlayabileceksiniz.

Daha küçük ve daha ulaşılabilir modeller görmek istiyorsanız 60 metrekarelik bu güzel ev tasarımını tanıyabilir, daha fazla alan istiyorsanız 100 m2’lik bu ev modeliyle ilgilenebilirsiniz.

Her halükarda, tüm ev planlarının kişiselleştirilebileceğini, ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre uyarlanabileceğini unutmayın, yalnızca şehrinizin inşaat kanunlarını bilen bir profesyonelden yardım almanız gerekir, böylece evin tam olarak oturulabilmesi sağlanır.

70 ila 80 metrekare arasındaki bu ev modellerinden bazılarının, evinizde uygulayabileceğiniz iyi fikirler sağlamasını umuyoruz.

ev 80 metre iki katlı, ormandaki Amerikan evleri, 80 X 20’LİK BİR EVİN GÖRÜNTÜLERİ