75 inç Hisense TV sadece 600 dolara!

Kara Cuma nihayet burada. İnternetin her yerinde, denemek ve yararlanmak için çok fazla fırsat var, kafanız dönecek. Düpedüz ezici! Bununla birlikte, uzun listeleri gözden geçirmeye çalışmak yerine, dünya çapında ağın dört bir yanından en iyi Siber Pazartesi TV anlaşmalarından bazılarını topladık. Araştırmayı atlayın ve doğrudan istediğinizi elde etmeye geçin!

Kara Cuma en çok bilinen şey inanılmaz TV fırsatlarıdır, ancak yine de Samsung ve Best Buy’da harika Siber Pazartesi TV fırsatları bulabilirsiniz! Aradığın ne varsa burada bulabilirsin!

Daha fazla fırsat mı arıyorsunuz? Diğer Siber Pazartesi özetlerimizi kontrol edin:

  Samsung The Frame 32 inç QLED HDR Smart TV

  The Frame’in belirli boyutları Samsung Store’da hala stokta bulunmaktadır. Stoklar tükenmeden istediğiniz boyutu aldığınızdan emin olun!

  Hisense 75 inç H6510G 4K UHD Android TV

  75 inçlik devasa Hisense TV, Best Buy’da hala 600 $ ‘a satılıyor! Ucuza Android TV’nin ve büyük ekranın keyfini çıkarın.

  LG 65 inç NanoCell Serisi Akıllı 4K UHD TV

  Popüler Nanocell TV’de satış mı arıyorsunuz? Crutchfield seni korudu! 65 inçlik LG Nanocell’de 300 $ tasarruf edebilirsiniz, bu da sadece 897 $ ‘a düşebilir.

  VIZIO 65 inç Sınıfı OLED 4K UHD SmartCast TV

  Bu 65 inç Vizio TV’de 500 $ tasarruf edin! Stoklar tükenmeden acele edin!

  Sony 65 inç A8H Serisi OLED 4K Akıllı Android TV

  En üst düzey işlemcide (bir TV’de) nihai tasarruf elde edin! Sony 65 inç A8H TV, 1.000 $ ‘lık bir indirimle bu süper yüksek kaliteli TV’yi 1.800 dolara alabilirsiniz.

  Samsung Crystal 85 inç 4K UHD HDR Akıllı TV

  Bu devasa TV bu Kara Cuma’da büyük bir indirimde! 85 inç Samsung Crystal TV’yi alın ve arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlence ortamınızı kıskandırın.

  LG 55 inç BX OLED 4K UHD Smart webOS TV

  LG bazı harika televizyonlar yapar ve bunlardan birinde 300 $ ‘ı geçemezsiniz! Bu 55 inç TV aynı zamanda OLED ekranlı bir 4K Smart TV’dir. Hangi markayı seçeceğiniz size kalmış!