99 ABD Dolarına 22 Kursla AWS, Cisco ve CompTIA Sertifikalı Olun

Ağ mühendisliğinden siber güvenliğe, şu anda BT’de milyonlarca iyi ücretli iş mevcuttur. Doğru becerilere ve bunu kanıtlayacak sertifikalara sahip herkese açıktırlar. 22 kurs ve 240 saatin üzerinde video eğitimi ile, 2021 Hepsi Bir Arada AWS, Cisco ve CompTIA Süper Sertifikasyon Paketi mükemmel özgeçmişi oluşturmanıza yardımcı olur. 4.000 dolardan fazla değerinde, ancak yapabilirsiniz bugün sadece 99 $ ‘a alın XDA Developers Depot’ta.

Farklı işler farklı beceriler gerektirse de, çoğu teknik işveren tüm temellere sahip kişiler arıyor. Bu, en azından bulut bilişim, işletim sistemleri, ağ iletişimi, güvenlik ve benzerlerini anlamanız gerektiği anlamına gelir.

Bu muazzam eğitim paketi tüm temelleri kapsar, pratik bilgiler edinmenize ve önemli sınavlara doğru çalışmanıza yardımcı olur.

Kısa video eğitimleri aracılığıyla Cisco ağ donanımını nasıl kullanacağınızı, çeşitli AWS hizmetleriyle nasıl çalışacağınızı ve Microsoft Azure ile yazılım dağıtmayı öğrenirsiniz. Ayrıca CompTIA ile BT sorun giderme ve siber güvenliğe bir giriş elde edersiniz.

Bu kurslar, bilmeniz gereken her şeye değinen bir dizi CCNP, AWS, Microsoft ve CompTIA testleri için çalışır. İçerik, son 20 yılda 600’den fazla kurs oluşturan bir şirket olan Integrity Training’den geliyor.

Tüm kurslar önceki öğrencilerden harika derecelendirmelere sahiptir ve ömür boyu isteğe bağlı erişim elde edersiniz.

Tam kadro 4.378 $ değerinde, ancak şunları yapabilirsiniz: eğitimi bugün sadece 99 $ ‘a alın.

2021 Hepsi Bir Arada AWS, Cisco ve CompTIA Süper Sertifikasyon Paketi – 99 ABD Doları

Anlaşmayı Gör

Değişebilir fiyatlar

Bir cevap yazın