99 $ karşılığında 2 yıllık NordVPN ve NordPass şifre yöneticisi ile güvenliğinizi yükseltin

İster Gmail kişileri ister vergi bilgileri olsun, çoğu kişinin kişisel verileri çevrimiçi olarak saklanır. Bu bilgileri gerçekten güvende tutmak için şifreli bağlantılar ve güçlü parolalar kullanmanız gerekir. Essential Nord 2 Yıllık Abonelik Paketi en iyi VPN ve iyi incelenmiş şifre yöneticisi ile tam da bunu yapmanıza yardımcı olur. Yapabilirsin şimdi sadece 99 $ ‘a alın XDA Developers Depot’ta.

https://www.youtube.com/embed/c4VLggCtOdY

Bilgisayar korsanları her gün milyonlarca talihsiz insandan bilgi çalıyor (kurban olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz. buraya). İnternette çevrimiçi mağazalar ve sosyal medya siteleri tarafından çok daha fazla kişi izleniyor.

Bu paket, her iki senaryodan da kaçınmanıza yardımcı olur. Bir yarısı, PCMag’in nadir “Üstün” derecesini alan bir hizmet olan NordVPN’dir. Çoğu cihazda mevcut olan bu VPN, verilerinizi korumak için çift şifreleme kullanır.

Aynı zamanda katı bir kayıt tutmama politikası uygularken, dünya çapında 5.508 dünya çapında sunucu konumu size yerel içeriğe erişim sağlar. NordVPN, iOS’ta 4.6 ve Android’de 4.4 yıldız olarak derecelendirilmiştir.

Çevrimiçi hesaplarınızı güvende tutmak için pakette ayrıca, PCMag tarafından “çekici web ve mobil uygulamalara sahip, kullanımı kolay bir şifre yöneticisi” olarak tanımlanan NordPass da bulunur.

NordPass, tüm giriş bilgilerinizi güvenli bir kasada saklar ve bir dokunuşla oturum açmanıza olanak tanır. Ayrıca, bu ayrıntıları arkadaşlarınız ve ailenizle güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bu abonelikler birlikte 346 $ değerindedir, ancak şunları yapabilirsiniz: 99 $ ‘a şimdi alın paket ile.

Essential Nord 2 Yıllık Abonelik Paketi – 99 $

Anlaşmayı Gör

Değişebilir fiyatlar