A’dan Z’ye nasıl an yapılır Anları ayrıntılı olarak organize etme yöntemlerini öğrenin

Çoğu kadın bayram ve ziyafetleri sever
Aile birleşimine yardımcı olduğu için, ancak şu an için hazırlanmalı
Şu anda ne hazırlanacağını gündeme getiren soru olarak
Al Azouma’da sunulması tercih edilen yemek türleri nelerdir?
Bu yüzden akılda tutulması gereken bazı kurallar, ipuçları ve kurallar var
Sıfırdan bir an hazırlamanın bir yolunu ararken
Bu, konukları tatmin eden mükemmel anı yaratmaya yardımcı olur
Özellikle her parti, partiye katılmaya davet edilen kişilere göre hazırlıklarında farklılık gösterdiğinden
An, belirli bir olayda resmi, aile veya kutlama yapmaktan farklıdır
Ya da vesile ile davet edilen misafir sayısına göre değiştiği için, parti için uygun bir gün seçmeye özen göstererek

A’dan Z’ye bir an nasıl hazırlanır

A’dan Z’ye bir an hazırlamanın yollarından biri de davetlilerin bir listesini hazırlayarak davetlilerin sayısını belirlemek ve daveti hazırlaması gereken bir vesile olsa bile olay türünü belirlemek, o anın talep ettiği bütçenin belirlenmesi ve buna göre o anın talep ettiği bütçenin belirlenmesi ve kalitesi belirlenir. Hazırlanabilmesi için gerekli olanın getirilmesi ve servis edilecek yemeklerin servis edilmesinde lezzet kurallarına uyulurken uygun şekilde getirilmesi amacıyla hazırlanan yemekler, hanımefendinin mükemmel olduğu ve hazırlanmasında deneye bağlı olmayan ürünlerin hazırlanmasına özen gösterilerek, gereksinimleri hanımefendi için uygun olan tariflerin seçimi ile Dışarı çıkıp o anın gereksinimlerini satın almasını engelleyen herhangi bir acil durumdan kaçınmak için, servis edilen yemekler arasındaki renkleri eşleştirmeye dikkat ederken, tutarlılık gözetilerek renklerin de çeşitlendirilmesi gerekir.

A'dan Z'ye bir an nasıl hazırlanır
A’dan Z’ye bir an nasıl hazırlanır

A’dan Z’ye bir anın nasıl hazırlanacağına ilişkin kurallar

Aşağıdakiler dahil, A’dan Z’ye tork hazırlarken dikkate alınması gereken bir dizi kural vardır:

  1. Başlangıçta, niyetin türü, ister iş liderleri, ister akraba veya arkadaşlar içeren bir aile veya düğün veya doğum günü gibi belirli bir olayın kutlaması olsun, resmi olmaktan belirlenmelidir, çünkü her fırsat, hazırlanma biçiminde türüne göre farklılık gösterir.
  2. Davetlilerin basit bir başlangıç ​​listesi hazırlanarak o an için uygun gün belirlendiğinden, A’dan Z’ye, yani davetlilerin sayısını belirlemeye yönelik bir an hazırlamanın en önemli yollarından biridir. .
  3. Davet resmi ise, elbiseleri yazdırması ve e-posta ile göndermesi ve katılım için bir yanıt beklemesi veya beklemesi gerekir ve aile tatilinde bir aile temsilcisi tarafından davet edilir ve tarih belirlenir.
  4. A’dan Z’ye bir an hazırlamanın yollarından biri de bütçeyi belirlemektir, çünkü birçok kadın avans bütçesini belirlememe yanılgısına düşerler, çünkü her anın davetli sayısına göre bir andan diğerine değişen kendi bütçesi vardır ve yemek sayısı o anda bulunan kişilere göre belirlenir. Her bireyin genel zevkine göre farklılık gösterdiğinden

A’dan Z’ye bir anın nasıl hazırlanacağına dair fikirler

Bu fikirlerden en önemlilerinden biri, mayonez salatası, beşamelli makarna ve mantarlı et koyma gibi yemeklerin renklerinin o anki tutarlılığını sağlarken, herhangi bir acil durumdan kaçınmak için malzemeleri evde bulunan tariflerin seçimi de dikkate alınarak tariflerin çok dikkatli seçilmesi ve bireylerin damak tadıyla orantılı olmasıdır. İster çikolata ister krema olsun, tatlı yemeklerin seçiminde genel tadı hesaba katarak sadece iki tip ızgara seçilebilir.