Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Alex Turner’ın En İyi Saç Stilleri: Bir Rock Yıldızı Gibi Görünmenin 6 Yolu

Kalabalık, İbiza havaalanındaki güvenlik kuyruğu boyunca karıştırılırken, yanlarında duran grubun daha önceki gece Ibiza Rocks’ta gürültülü, kapalı gişe çaldığını kimse fark etmedi. 2007’de tanık olunan bir sahne, grup Arctic Monkeys’di ve hala başarısı üzerinde yükseliyorlardı. İnsanlar ne derse desin, bu ben değilim, İngiliz tarihinin en hızlı satan ilk albümü. Sheffield’den dört mütevazı genç delikanlı, başlarını […]

16 Kasım 2020 - 10:33 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi. A+A-

Alex Turner’ın En İyi Saç Stilleri: Bir Rock Yıldızı Gibi Görünmenin 6 Yolu

Kalabalık, İbiza havaalanındaki güvenlik kuyruğu boyunca karıştırılırken, yanlarında duran grubun daha önceki gece Ibiza Rocks’ta gürültülü, kapalı gişe çaldığını kimse fark etmedi. 2007’de tanık olunan bir sahne, grup Arctic Monkeys’di ve hala başarısı üzerinde yükseliyorlardı. İnsanlar ne derse desin, bu ben değilim, İngiliz tarihinin en hızlı satan ilk albümü.

Sheffield’den dört mütevazı genç delikanlı, başlarını eğip ayaklarını inceleyerek, San Antonio’da geldiklerinden daha soluk bir hafta süren bir bükülmenin ardından eve dönen akşamdan kalma kitlelere karışarak tam olarak öyle görünüyordu.

Ama hepsinden önce, solist Alex Turner bir daha asla bu kadar kolay karışmayacaktı. O erken gelişmiş lirik marşlar onu 20’li yaşlarında merkez sahneye koyduktan sonra, kendisini model bir kız arkadaş olarak kapladı ve gözlerimizin önünde hızla bir indie-rock tanrısına dönüştü. Ve sonraki her albümde görünüşünü ve saç stilini değiştirdi.

Alex Turner’ın saç kesimi, bir dizi etkiden yola çıkarak biraz onun sözlerine benziyor. Ve rezerve indie skalasından uzak milyoner rock yıldızına kadar, her restilden bariz bir başarısızlık yaşamadan çekildi – Turner, saçlarının moralini öğrenmek için geçmişe bakarken (saçın her aşamasını yansıtmaya çalıştığı bir sezgimiz var. ) retro tarzına her zaman modern bir hava katıyor. En popüler saçlarına bakalım.

Alex Turner Tüy Kesimi

Bulamayacaksın X faktörü Arctic Monkeys’in seçme görüntüleri. Bunu eski moda bir şekilde yaptılar; garajlarda prova yapmak, barların ve barların köşelerinde oynamak, ardından unutulmuş sosyal ağ MySpace aracılığıyla demolar yapmak. Sesleri üretilmedi ve tarzları da değildi.

Bu erken saç kesimi, Paul Weller, Ian Brown ve Liam Gallagher tarafından tercih edilen, V festivalinde gördüğünüz her çocuğun çocuksu cazibesiyle harmanlanmış bir stile dokunan kahramana tapınma unsurlarına sahiptir. Turner bu görünümden uzaklaştı, ancak Modfathers hala tüylü favorilere kısmi, bu da ona bir klasiğin ayırt edici özelliklerini veriyor. Süper kıvırcık olmadığı sürece çoğu saç tipi için işe yarar.

John Alex Maguire / Shutterstock

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Sassoon Salon’da seans stilisti ve London Fashion Week Men’s’da düzenli olarak sahne arkası olarak çalışan Joshua Gibson, bu görünümün temelinin iyi bir saç kesimi olduğunu söylüyor, “özellikle kalın, dalgalı ve asi saçların üzerine katmanlanması gerekiyor ki öyle olmasın” Peruk gibi görünmüyorum. ”

Şekillendirme açısından, katmanları ortaya çıkarmak için bir şekillendirici şekillendirme ürünü önerir. Saçta harekete ihtiyacınız var, bu yüzden jelden veya herhangi bir ağır üründen kaçının, ancak tüylü görünmemesi için kontrol etmeniz gereken dalgalı iplikler de vardır. Saç nemliyken ürünü tarakla uygulamayı ve doğal olarak kurumasını veya parmak uçlarıyla sert bir şekilde kurumasını sağlamayı deneyin.

Önerilen Ürünler

Alex Turner Mop Üstü

Miles Kane ile işbirliği yapmak Son gölge kuklaları, stilleri senkronize edildi. Turner’ın saçları, bazen arkasında bir kefal ile uzadı. Bu, Nan’ınızın ‘paspas’ olarak adlandırabileceği türden bir saçtı – çünkü Nan’ınız bu tarzın popüler savunucuları olan The Beatles’ı hatırlayabilir. Arkadaki daha uzun ve daha kısa uzunluklarla, bazen aralıklı bir saçakla veya gözlerinin altındaki saçların altından huysuzca dışarı bakarken, çeşitli yinelemelerini denedi.

Hayley Madden / Shutterstock

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Gibson, “Bu saç kesimi, ana hatları daha uzun bırakarak katmanlara ayrılmıştır” diyor. “Kalın, dalgalı saçlara şekillendirme açısından Sassoon Curl Form gibi bir nemlendirici uygulayın. Bir tarakla kökten uca uygulayın ve ayrılmayı önlemek için daha sonra gevşetin. İnce saçlı olanlar ürüne gelince daha hafif bir dokunuşa ihtiyaç duyacaklar.

Orta kıvrımlı köpük gibi bir şey vücut ve yumuşak bir tutuş sağlar. Saçtaki dokuyu ortaya çıkarmak için bir kez uygulandıktan sonra kağıt mendillerle sıkın. Bir saç kurutma makinesi ile hafif bir ısı uygulayın veya hareket oluşturmaya yardımcı olması için doğal olarak kurumaya bırakın. ”

Önerilen Ürünler

Alex Turner Grunge Yatak Başı

Alex’in ilk uzun saç dönemi, 2009’da Arctic Monkeys’in üçüncü albümü sırasında başladı. Ya California’da takılmanın, rock kralları çevresinde olmanın etkisiydi (Riyakârlık Yapımcı Josh Homme, Queens of the Stone Age’in kurucusuydu), uzun süreli kız arkadaşı Alexa Chung ya da paspas üstünü kesmekten rahatsız olmadığınız zaman ne oluyor: Kat kat uzunlukta uzun saçlara sahip oluyorsunuz. Yine de, ciddi bir muso olduğunuzda, uzun saçlı grunge görünüm rock yıldızı merdiveninde gerekli bir adımdır, bazen Alex ve Alexa’yı arkadan ayırmak zor olsa bile.

Beretta / Sims / Shutterstock

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Gibson, “Bu görünüm her zaman en iyi doğal dalgalı dokularda işe yarar” diyor. Yüz tanımını (kulakların arkasına sıkışacak kadar uzun) ve yanlarda arka çevresini vermek için bazı katmanlarla kesilmesi gerekir. “Hacim vermek, ancak uzun dalgaları beslemek için nemlendirici yağ ve Sassoon Edit Body Mousse kombinasyonunu kullanın. Nemliyken tarakla eşit şekilde uygulayın ve istenen tarzda giyin ”diyor Gibson. Turner’ın durumunda, bu genellikle bir yandan ayrılmaktaydı.

Önerilen Ürünler

Alex Turner Rockabilly Quiff

2013’te Alex, AM1950’lerin Britanya’sının arka sokaklarında oyuncak çocukları kanalize ederek yağcı bakışı başka bir seviyeye taşıyor. Bir grup olarak, topluluk öncekinden daha şık görünmeye başlamıştı. Güçlü bir dulun zirvesi tarafından kutsanan Turner, bazen bu rockabilly kılığını önde veya arkaya düzgün bir şekilde kayarak takıyordu.

Bu tarzın klasik unsurları arkadaki ördek kuyruğu ve ön tarafta filin gövdesi kıvrılmasıdır. Ön tarafta ne kadar uzun olursa, saçınız o kadar yüksek olabilir.

Gonzales Fotoğrafı / Marcus Andreassen / PYMCA / Shutterstock

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Gibson, “Burada saç, saç çizgisinin çevresinde daha kısadır ve saçın yüzden uzakta şekillendirilmesine izin verecek kadar katlıdır” diyor. “Bu görünüm genellikle fön işlemine ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, daha kalın saçlarla, nemliyken istenen stilde jel ve tımar uygulayabilir ve havayla kurumasına izin verebilirsiniz. ”

Ekipman açısından Gibson şunları tavsiye ediyor: “Çoğu ince saç tipi, havalandırma fırçasıyla kurutulduğunda en iyi şekilde görünür. İlk önce saç şekillendirici köpüğü saçı toparlamak için uygularım. Önce bir tarafı, sonra diğer tarafı kurutun. Daha aşırı kök kaldırma ve daha bakımlı bir görünüm için, köklere idareli bir kil veya pomad uygulayın ve orta boy bir tarak kullanarak yukarı doğru kurulayın. Sonunda yumuşatmak için daha fazlası eklenebilir, ancak bu görünümle ürünü uçlara değil, köklere odaklamak önemlidir. “

Önerilen Ürünler

Alex Turner Uzun Saç + Sakal Combo

High Green’den çok yol kat etti, Sheffield. Alex Turner şu anda Amerika’yı gezen, en iyi LA hayatını, Arctic Monkey’in son albümü için farklı bir sesle gerekli model / aktör kız arkadaşı (Arielle Vandenberg) ile yaşayan, stadyumu dolduran bir rock yıldızı. Tranquility Base Hotel & Casino. Daha çok hippi görünümü, ara sıra görev dışı mini erkek topuzu ve bir sakalla bebek yüzünün artık serseri tüylerden düzgün yüz kıllarına dönüştüğünü kanıtlayın. Bu bakışla tam bir berduş olabileceğinizi düşünmeyin, gizlice bundan daha cilalı.

Neil Bedford

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Saçın temiz olması gerekir ama duşta taze görünemez. Bunu yapmak için: “Bol köpük uygulayın, nemli saça kökten uca kadar tarayın. Kök kaldırma ve hareketini sağlamak için başınız baş aşağı olacak şekilde doku ve kuru saçla fazla nemi sıkın. İdeal olarak, elektriklenmeyi önlemek ve dalgalanmayı ve kıvrılmayı artırmak için kurutucunun ucunda bir difüzör eki kullanmak, ”diyor Gibson. Doğru doku ve şekil dengesini elde etmek için deniz tuzu spreyine de yatırım yapmaya değer. Ve ne yaparsan yap, sakalını kestirirken aşırıya kaçma. Rock yıldızları çok düzgün görünmemeli.

Önerilen Ürünler

Alex Turner Buzz Cut

Sonra gitti ve hepsini tıraş etti. Vites değiştiren Alex, kısa süre önce traşlı bir kafa taktı Stephen Colbert ile Geç Gösteri. Vızıltı kesimi George Harrison saç kuralında yer almıyor. Ancak, daha önce eşleştirdiler, şimdi tekrar eşzamanlılar. Alexa değil, en sevdiği diğer saç ilham perisinin şu anki görünümü: Miles Kane. Hayranların tepkisi bir ‘Marmite’ hareketi gibi görünüyor: bazıları onu seviyor, bazıları ondan nefret ediyor. Uzun saçlarından özgürleşmiş hissettiğinden ve baştan sona ikinci derece ile basit yıkayıp gitmenin tadını çıkardığından şüpheleniyoruz. Turner, her saç stilini değiştirebileceğini bir kez daha kanıtladı.

Vuruş 1

Görünüş Nasıl Elde Edilir

Bu oldukça basit. Her yerde ikinci bir sınıfa gidin – ya yerel berberlerinize gidin ya da işi kendiniz yapın, sadece dikkatli olun ve sinir bozucu boyun kıllarını ayırdığınızdan emin olun. Sağlam, eşit bir tıraş ve en iyi kısım için düzgün saç kesme makinelerine yatırım yapmanız gerekecek mi? Sabahları saçınızı kurutmak ve şekillendirmek yok. Basit yaşam.

Ancak hatırlanması gereken bazı ipuçları var: “Bu saç uzunluğu gerçekten sadece harika bir kafa şekline sahipseniz ve gardırop stilinizi yükseltirseniz işe yarar. Kısaltmak istiyorsanız, kafa şeklinin bölgelerini yüz kemik yapınızla dengelemek için üstte biraz daha uzun gidin. ”

Önerilen Ürünler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/