Amazon, Best Buy, Samsung, Verizon vb!

Aylarca süren sızıntılardan ve spekülasyonlardan sonra, Galaxy Note 20 burada ve tahmin edebileceğiniz gibi, amiral gemisi özellik listesi bir premium fiyat etiketi anlamına geliyor. Normal Galaxy Note 20 ABD’de 999 dolardan başlıyor, Galaxy Note 20 Ultra ise 1399 dolardan başlıyor. Bununla birlikte, her Samsung lansmanında olduğu gibi, erken bir ön sipariş verirseniz, bazı anlaşmalar da vardır, bu nedenle aşağıda, birden fazla cihazda tasarruf etme yolları da dahil olmak üzere, Galaxy Note 20 için en iyi tüm anlaşmaları yuvarladık. bulabileceğimiz en iyi faturalı fırsatlar.

Galaxy Note 20 nereden alınır

Yılın en büyük telefonlarından biri, tüm büyük taşıyıcılar ve dünyadaki en büyük perakendeciler aracılığıyla satışa sunulacak.

ABD’deki En İyi Kilitlenmemiş Galaxy Note 20 Fırsatları

Kilitlenmemiş Galaxy Note 20 üç büyük perakendecide mevcuttur: Amazon, Samsung ve Best Buy. Hepsi farklı fırsatlar sunuyor, aşağıdan kontrol edin!

Amazon

Galaxy Note 20’yi Amazon’da almayı mı düşünüyorsunuz? Amazon Prime Rewards Visa’ya sahipseniz, 18 aylık bir ödeme planına kaydolabilirsiniz. Elbette oradayken bir Galaxy Note 20 kılıfı da alabilirsiniz (ve en iyilerini özetledik!).

  Samsung Galaxy Note 20

  Mümkün olan en kolay ödemeyi ve mevcut Amazon hesabınız üzerinden sipariş vermenin güvenliğini istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Amazon Prime Rewards Visa’ya sahipseniz, bir ödeme planına da kaydolabilirsiniz.

Samsung

Takas yapacak yeni bir telefonunuz varsa, Not 20’nizi Samsung’dan almak isteyeceksiniz. Takasla 550 $ ‘a varan indirim kazanın ve telefonun genel toplamını sadece 450 $’ a indirin. Normalde sadece 400 $ ‘a kadar indirim alabilirsiniz. Ayrıca tatiller için, yalnızca Samsung Store’dan Galaxy Note 20’nin özel bir kırmızı versiyonunu edinebilirsiniz.

  Samsung Galaxy Note 20

  Anlaşmaların geri kalanını unutun – kilidi açılmış Galaxy Note 20’nizde bir paket kaydetmek ve yeni bir telefona sahip olmak istiyorsanız, Samsung’un takas teklifi en iyisidir. Doğru takasla 550 $ ‘a kadar kredi kazanabilirsiniz, bu da Note 20’yi oldukça uygun hale getirir.

En iyi satın alım

Best Buy’ın anlaşması şu anda oldukça eksik. Bugün etkinleştirerek kilidi açılmış bir telefonda 50 ABD doları tasarruf edebilirsiniz, ancak operatör anlaşmaları şu anda mevcut değil. Yine de Best Buy, kötü bir perakendeci değil!

  Samsung Galaxy Note 20

  Artık Black Friday sona erdiğine göre, Galaxy Note 20 fırsatları Best Buy’da seyrek.

ABD’de En İyi Carrier Galaxy Note 20 Fırsatları

Tabii ki, her büyük taşıyıcı aynı zamanda Galaxy Note 20’yi de satıyor. İşte her biri için en iyi fırsatlar:

Verizon

Verizon’un genellikle telefonlarında yararlanabileceği bir sürü promosyon vardır ve Galaxy Note 20 bir istisna değildir. İşte bu tekliflerden sadece birkaçı:

 • Bir telefon satın alın, yeni bir hatla 1.000 dolara varan indirim kazanın
 • Takas ile 550 $ ‘a varan indirim kazanın
 • Başka bir operatörden geçiş yapıyorsanız, belirli Sınırsız planlarda 250 ABD doları değerinde bir Verizon e-Hediye Kartı alın
 • Ücretsiz Verizon Stream TV
 • 12 aylık PlayStation Plus ve PlayStation Now ücretsiz

Birden fazla anlaşmayı birleştirebilirseniz, Verizon’daki Galaxy Note 20’de büyük tasarruf edersiniz!

  Samsung Galaxy Note 20

  Verizon’un 5G mmWave ağının tüm gücünden yararlanın ve siz oradayken sayısız fırsattan yararlanın. Hangisini seçerseniz seçin, mmWave 5G alanındayken mükemmel kapsama alanı ve çarpıcı yüksek hızlar bekleyin!

AT&T

AT&T Next, plan dahilinde aylık 33,34 ABD doları olan Galaxy Note 20 ile telefonunuz için 30 ay boyunca ödeme yapmanızı sağlar. Ancak bu, AT & T’nin takas teklifinden yararlanmadan! Başka bir operatörden AT & T’ye geçiyorsanız, bir hat ekliyorsanız veya planınızı yükseltiyorsanız, Galaxy Note 20 yalnızca 10 $ / ay’a mal olacak! Ek olarak, Galaxy Buds Live ile Note 20’yi bir araya getirirseniz 50 $ tasarruf edebilirsiniz.

  Samsung Galaxy Note 20

  Takas yapacak yeni bir telefonunuz varsa ve AT & T’de olmaktan çekinmiyorsanız, bu sizin için bir anlaşma olabilir. Bir telefon değiştirip takas ettiğinizde toplam tutarınızı ayda sadece 10 $ ‘a düşürün!

Bir cevap yazın