Amazon’daki Black Friday indirimi ile Apple AirPods Pro’da 80 ABD doları tasarruf edin

Apple, kullanıcıların yeni teknolojileri benimsemeleri konusunda öncülük ediyor. Kesinlikle piyasada TWS kulaklıklarını piyasaya süren ilk marka değildi. Bununla birlikte, 2016’da birinci nesil AirPod’ların duyurusu, ses endüstrisini çeşitli form faktörlerinde gerçekten kablosuz ses sunmaya teşvik etti. 2019’da Apple, AirPods Pro’yu daha rahat bir kulak içi tasarım, daha iyi ses kalitesi ve Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ile tanıttı. Başlangıçta 250 $ karşılığında mevcut olan AirPods Pro’yu şu anda yalnızca 170 $ karşılığında alabilirsiniz. Amazon’da Black Friday anlaşması olarak normal fiyattan 80 $ daha az.

    Apple AirPods Pro

    Apple AirPods Pro, mükemmel ses kalitesi ve aktif gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra kulaklık başına 4,5 saatlik pil ömrü sunar. Amazon’un Kara Cuma satışında bunlardan 80 $ indirim alabilirsiniz.

Apple AirPods Pro, tartışmasız bir şekilde övülen sınıfının lideri ses kalitesine sahiptir. Önceki W1 yongasına kıyasla “Hey Siri” komut tanıma için daha hızlı bağlantı ve cihazlar arasında geçiş, daha düşük gecikme ve daha kısa uyanma süreleri sağlayan Apple’ın H1 yongası ile donatılmıştır. Ek olarak, kulak içi tasarım ve ANC ile dışarıdan gelen rahatsızlıkları engellemeye yardımcı olur. Yine de birine dikkat etmeniz veya bir şeyi dinlemeniz gerekiyorsa, Şeffaflık modu, gürültü gidermeyi geçici olarak duraklatarak bunu yapmanızı sağlar.

AirPods Pro ile birlikte gelen ve ayrıca satın alınması gerekmeyen kablosuz şarj kutusunun 24 saatlik pil ömrü sunduğu iddia ediliyor. Bu arada, her bir kulaklık, bu süre boyunca kasanın içine yerleştirilmek zorunda kalmadan 4,5 saat dayanır.

Apple ayrıca AirPods Pro’nun egzersiz için uygun olmasını sağladı ve bu nedenle ter ve su geçirmezlik özelliğine sahip. Ek olarak, kulağınızın şekline göre ses çıkışını otomatik olarak ayarlayan Adaptive EQ özelliğine sahiptirler.

Amazon’daki bu Kara Cuma anlaşmasıyla, AirPods Pro’yu 170 dolara alırsınız. Amazon sayfasında görünen fiyat 199 $ olmasına rağmen, ödeme sırasında ekstra 29 $ indirim alırsınız. İşte bunu doğrulayan bir ekran görüntüsü:

airpods amazon balck cuma anlaşması