Ameliyat olmadan göğsümü nasıl küçültürüm?

Göğsümü nasıl küçültürüm? Özellikle beden ağırlığını küçültmeden azaltan bir diyet durumunda büyük bedenlerinden ve gevşekliklerinden muzdarip birçok kadının sorduğu bir soruyu azaltmanın doğru yolunu öğrenmek için aşağıdaki yazıyı takip edebilirsiniz.

Göğsümü nasıl küçültürüm?

Göğsüm ne kadar küçük

Gergin bir göğüs elde etmenin en iyi yolu, kaslarını güçlendirmenin yanı sıra göğsü büyütmede ve cildi sıkılaştırmada önemli bir rol oynadığı için egzersiz yapmaktır.

Bu egzersizleri ayıran en önemli şey evde uygulanmasının kolay olması ve spor salonuna gitmenize gerek olmaması ve göğüs küçültme egzersizleri şu şekildedir:

İlk egzersiz

Kollarınızı hafifçe ayırın, ardından sırtınız düz ve yere paralel olacak şekilde gövdenizi öne doğru bükün, ardından kollarınızı aşağıya doğru gevşetin ve sola ve sağa sallayın ve başınızı aynı yönde hareket ettirin.

İkinci egzersiz

Bu egzersiz kobra egzersizi olarak bilinir ve vücudun üst kısmını, özellikle sırt ve göğsü sıkılaştırma kabiliyeti ile karakterizedir.İlk başta egzersiz zor görünebilir, ancak alışmak kolaylaşacaktır.

Yapmanız gereken tek şey, karnınızın üstüne yatmak ve ellerinizi başınızın üstü ve vücudunuz yerden kaldırılmış şekilde başınızın arkasına koymaktır.

Başınızı ve bacaklarınızı kaldırırken dirseklerinizi yanlarda sıkı ve kapalı tutmaya çalışın, 5 saniye bu pozisyonda kalın ve sonra tekrar uzanın.

Üçüncü egzersiz

Bu egzersiz, kolları zayıflatırken omuz kaslarını güçlendiren ve sarkan göğüsleri sıkılaştıran bir egzersizdir.

Tek yapmanız gereken, bacaklarınız açık olacak şekilde dik durmak, ardından ellerinizin arasına bir tenis topu yerleştirip göğsünüzün hizasında kaldırmaktır.

Ellerinizi tenis topuna bastırarak 10 saniye boyunca birbirine doğru itin, ardından gevşeyin ve topa tekrar bastırırken dirseklerinizi göğsünüzde tutun.

Dördüncü egzersiz

Bu egzersiz göğüs kaslarınızı sıkılaştırır, sırtınızı güçlendirir ve düzleştirir. Sadece dik durun, kollarınızı yanlara doğru kaldırın ve avuç içlerinizi yukarıda tutun.

Elinizin avuçlarına iki kitap yerleştirin ve kollarınızı yanlara doğru açın ve dokunmaları için vücudunuzun önüne doğru hareket ettirin, ardından başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün.

Beşinci egzersiz

Bu egzersiz, makas egzersizi olarak bilinir ve göğüs kaslarının gerilmesinde ve sırtın düzeltilmesinde önemli bir rol oynar.

Yapmanız gereken tek şey, omuzlarınız gevşemiş bir şekilde dik durmak, ardından her iki taraftan kolları uzatmak ve avuç içini aşağıda tutmak ve aralarında değişen bir şekilde makas gibi üst üste gelene kadar vücudunuzun önünde hareket ettirmektir.

Altıncı egzersiz

Bu egzersiz göğüs kaslarınızı ve omuzlarınızı güçlendirir, yapmanız gereken tek şey dik durmak ve vücudunuzun bütünlüğünü korurken sırtınızı dik tutmaktır.

Kollarınızı yere paralel uzatarak bacaklarınızı ayırdığınızdan ve avuç içlerinizi kaldırdığınızdan emin olun, ardından ellerinizi geriye doğru hareket ettirin ve ardından orijinal pozisyonunuza dönün.

Göğüs küçültme diyeti

kahvaltı

  • 2 dilim yağsız peynir / 1/4 somun esmer ekmek.
  • Tatlandırılmadan yağsız süt ile bir fincan çay.
  • bir elma.

öğle yemeği

  • 1/4 ızgara tavuk / ızgara balık / haşlanmış veya ızgara et parçası.
  • 5 yemek kaşığı pirinç ve küçük bir tabak pişmiş sebze.
  • Tuzsuz yeşil salata tabağı.
  • Elma / armut / guava.

akşam yemeği

  • 2 dilim yağsız peynir / 1/4 somun esmer ekmek.
  • Tatlandırılmadan yağsız süt ile bir fincan çay.
  • Bir elma veya bir armut.

Sonunda, vücut göğüs bölgesi de dahil olmak üzere depolanmış yağların bir miktarını kaybettiği için memenin boyutu diyetten etkilenir.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından