Android 10 Stil Bildirim Çubuğunu Başka Bir Mobil Cihaza Yükleme

Elbette Android 10’un gelişinin piyasada nasıl bir devrim yarattığını fark ettiniz, bu yeni Android güncellemesi beraberinde yeni ve daha iyi haberler getiriyor.

Güncellemesinin dağıtımı aşamalı olarak geliştirildi; bu, birçok cihazın en son Android güncellemesini almasının aylar alacağı anlamına geliyor, ancak bu güncellemeye ilk sahip olanlar arasında Pixel (aynı Google platformunun cihazları), Android 10’un beraberinde getirdiği harika haberler bildirim çubuğunuz.

Bu özellik artık şunları yapabilir: daha iyi kısayollar sağlar ve kullanıcısına diğer araçların kullanılabilirliğini sunar söz konusu çubuğu kullanarak, size bu bildirim çubuğunu başka bir cep telefonuna kurmayı öğrettiyse? Biraz daha bilmek ister misin? O zaman bizimle kalın, size başka harika haberler de göstereceğiz.

Android 10 bildirim çubuğu nasıl kurulur?

Bildiğiniz gibi, herhangi bir çözüm için bir uygulama var ve Android 10 tarzı bildirim çubuğunu yükleyebilme başka herhangi bir cep telefonunda ayrıca var. Google Play’de, her Android uygulaması için bildirim balonlarını etkinleştirmek gibi sonsuz sayıda seçenek bulacaksınız, ancak size en iyi ikisini göstereceğiz, bu yüzden çok dikkatli olun.

bildirim çubuğu android

Malzeme Bildirimi Gölgesi

Android 10 bildirim çubuğunu yüklemek için bu inanılmaz seçeneği seveceksiniz, yalnızca bildirim çubuğunu yüklemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda size keyif alabileceğiniz mükemmel özellikler sunar, aralarında şunlar yer alır:

 • Yapabileceğiniz orijinal temalara sahiptir. renkleri ve desenleri özelleştirin.
 • Doğru bildirimleri dahil etme seçeneğine sahiptir.
 • Seçeneği var hızlı cevap bu, mesajlaşma uygulamalarına girmeden hızlı ve verimli bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.
 • Bildirimlerinizi gruplayabilir ve bildirim dalgasından kaçınabilirsiniz.
 • Size izin veren hızlı ayar paneline sahiptir. kullanıcınızın resmini ve bildirimlerinizin simgelerini değiştirin.
 • Sistem ayarlarınızı değiştirmez.

Android 10’un tüm araçlarını sunduğundan bahsetmiyorum bile, sadece uygulamayı yükleyip tanıyarak, size sunabileceği büyük faydaları göreceksiniz.

Bildirim Geçişi

Evet, Notification Toggle ile Android 10’un sahip olduğu bildirim çubuğunu cep telefonunuza yükleyebilirsiniz, bunu yapmak için uygulamayı indirmeniz ve seçenekleri aramanız ve istediğiniz gibi ayarlamanız yeterlidir.

Ancak hepsi bu kadar değil, bu harika uygulamayla favori araçlarınıza kısayol oluşturunSadece istenen aracı seçerek kısayolu oluşturacaksınız ve onunla ilgili herhangi bir ayarlamaya sahip olacaksınız, inanılmaz, değil mi?

Android 10’daki yenilikler

Ve Android 10’un sağladığı inanılmaz araçlar harika. Ama biraz göstermek için Android 10’un sunduğu en önemli haberleri size göstereceğimiz bir liste hazırladık.

android telefon yapılandırması

 • Gerçek zamanlı altyazıları var: Yalnızca seçeneği belirleyerek, istediğiniz altyazıları ağa bağlanmanıza gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak elinizin altında olacak, bunun nedeni Android 10’un Live Caption’ı kendi sistemine dahil edebilmesi ve böylece videolarınızı, seslerinizi ve dijital ses dosyası.
 • Akıllı cevaplar: Mesajlarınızda önerilen yanıtları sağlamanın yanı sıra, Android 10, mesajlarınızı Google Haritalar dahil diğer uygulamalara bağlamanıza olanak tanıyan önerilen eylemleri sağlar; birini görürseniz, toplantınızın yerini otomatik olarak alırsınız.
 • Ses yükselticisine sahiptir: Bu seçenek şüphesiz harika, onunla cep telefonunuzun sesini artırabilir, gürültüyü filtreleyebilirsiniz, böylece seslerinizi net bir şekilde duyabilirsiniz.
 • Yeni karanlık tema: Bu yeni Koyu Android teması, daha fazla konfor sağlayarak kullanıcı deneyimini geliştirmek ve aynı zamanda pili çok daha uzun süre korumak için dahil edildi.
 • Hareketle gezinme iyileştirildi: şimdi Android 10 ile sizi büyüleyecek kesin, sezgisel, hızlı ve akıcı hareketlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Android 10 sisteminde hala çok daha fazla haber var, mükemmel bildirim çubuğu, HD görüntü görüntüleyicisi ve daha fazlası. Gönderiyi beğendiğinizi ve artık Android 10’un bildirim çubuğunu basit bir şekilde kullanabileceğinizi umuyoruz, isterseniz bile bildirim çubuğunu etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.