Android 11 ile kararlı MIUI 12, POCO F2 Pro’ya sunulmaya başladı

Geçen ay, POCO, POCO F2 Pro için bir beta programı açtı ve erken kuşların son sürümünden önce Android 11 tabanlı MIUI 12’yi denemelerine izin verdi. Görünüşe göre POCO, son yazılımı kararlı kanaldakilere dağıtmaya başladığından, kullanıcı geri bildirimlerindeki kötü hataları ve istikrarsızlıkları gidermeyi başardı.

Birden fazla POCO F2 Pro kullanıcısı, telefonlarında MIUI 12 Global Stable güncellemesini aldıklarını bildirdi. Çinli varyant bu ayın başlarında istikrarlı güncellemesini aldı, bu nedenle küresel varyantın kısa süre içinde aynı şeyi takip etmesi bekleniyordu.

MIUI 12 güncellemesi, yapı numarası v12.2.1.0.RJKMIXM, 3.0 GB boyutunda saatler ve Ekim 2020 güvenlik yamalarını da beraberinde getiriyor. Yenilikler açısından kullanıcılar, yeni sistem görselleri ve animasyonları, gelişmiş gizlilik koruması, Yüzen pencereler, yeni bir Kontrol Merkezi, AI Çağrı asistanı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm yeni MIUI 12 özelliklerini dört gözle bekleyebilirler. MIUI 12’ye özgü değişikliklerin yanı sıra, POCO F2 Pro kullanıcıları ayrıca Chat Bubbles, akıllı cihaz kontrolleri, kamera, mikrofon ve konum isteyen uygulamalar için tek seferlik izinler, kablosuz Android Auto desteği gibi bir dizi Android 11 iyileştirmesinden yararlanacaktır. , ve daha fazlası.

POCO F2 Pro MIUI 12 Küresel KararlıPOCO F2 Pro MIUI 12 Küresel Kararlı

Kararlı MIUI 12 güncellemesi, dünya çapında POCO F2 Pro cihazlarını vurmaya başladı. Bu aşamalı bir sunum olduğundan, güncellemenin tüm cihazlara ulaşması biraz zaman alabilir. Güncelleme bildirimini henüz almadıysanız, Ayarlar> Telefon Hakkında> MIUI sürümü seçeneğine gidebilir ve telefonunuz için uygun olup olmadığını görmek için “GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET” düğmesine tıklayabilirsiniz. İsterseniz güncellemeyi aşağıdaki bağlantıdan indirerek de yükleyebilirsiniz.

POCO F2 Pro (RJKMIXM) için Android 11 ile MIUI 12’yi indirin
POCO F2 Pro XDA Forumları

POCO F2 Pro için MIUI 12 Global Stable güncelleme değişiklik günlüğü:

Sistemi

  • Android 11 tabanlı kararlı MIUI.

Kamera

  • Yeni: 3 yeni AI filigranı.
  • Yeni: Vlog’lar için yeni şablonlar.
  • Yeni: Vlog’lar artık taslak olarak kaydedilebilir.
  • Optimizasyon: Yeni vlog şablonları ve ön ayarlar artık buluttan indirilebilecek.

Ekran görüntüsü kredisi: Reddit kullanıcısı / u / drbluetongue

Bir cevap yazın