Anker Black Friday indirimi size yeni telefonunuz için aksesuarlar kazandıracak

Bugün Kara Cuma ve kendinize yeni bir telefon (veya telefonlar!) Ve belki biraz yeni teknoloji satın aldınız. Tebrikler! Resmi olarak Kara Cuma’yı doğru yaptın. Ama bilmeseniz bile henüz alışverişi bitirmediniz. Şimdi, aynı zamanda yeni güzellikleriniz için ihtiyacınız olan aksesuarları almanın en iyi zamanı. İster kablo, ister pil paketi, hatta pil olsun, Anker Black Friday satışı sizi karşılar.

    Anker Black Friday İndirimi

    Anker’de Black Friday için ihtiyacınız olan telefon aksesuarlarından tasarruf edin! İster yeni bir hub, ister birkaç şarj kablosu veya sadece birkaç şarj edilebilir pil olsun, bunları bugün satışta alın ve ihtiyacınız olduğunda hazır olun.

Yalnızca bugün mevcut olan bu fırsatlar, ihtiyacınız olduğunu anlamadığınız telefon aksesuarlarını almanıza yardımcı olacaktır. Hazırlanabilecekken neden tam fiyat ödeyesiniz? Anker de harika bir markadır ve bu ürünlerin sadece işe yarayacağına değil, iyi çalışacağına da güvenebilirsiniz.

Satışın yıldızı, 53 dolara satışta olan USB-C ve HDMI hub. Çıkış alanının her zaman bir prim olduğunu biliyorsunuz. Bu hub ile çekişmeyi ve fişten çıkarmayı durdurabilirsiniz ve herkes, koltuğun hemen yanındaki gıpta ile bakılan prizden cihazlarını şarj edebilmelidir.

Anker PowerCore 13000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı da dahil olmak üzere, Anker Black Friday satışı için bir dizi pil paketi de satışta. Siyah renk sadece 22 $ ‘a satılıyor ve bu paket, cihazlarınızın tüm gün şarj edilmesini sağlar. İster bataryası bozuk bir telefonunuz olsun, ister tüm gün prizden uzakta olun, PowerCore yanınızda varsa endişelenmenize gerek yok.

Anker ile satışta olanların hepsi bu değil, bu yüzden tüm anlaşmalar için satış sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun. Bunlar yalnızca günün sonuna kadar sürer, bu nedenle tasarruf etmek istiyorsanız gecikmeyin! Daha da harika fırsatlar mı arıyorsunuz? Tüm hafta sonu en iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarını ele alacağız, bu nedenle daha harika fırsatlar için gözlerinizi ön sayfada tutun.

Bir cevap yazın