AppGallery ile Çin’de Başarıya Ulaşmak

Huawei, geliştiricilerin başarı hikayelerini paylaşmaları ve harika ödüller kazanmaları için heyecan verici bir fırsata sahip. Son zamanlarda Huawei, Huawei AppGallery’i kullanarak Çin’de büyüyen geliştiricilere yardım etmeye büyük önem veriyor. Bu konuyu araştıran yaklaşan bir Geliştiriciler Web Semineri ile Huawei, geliştiricilerin kişisel deneyimlerini vurgulayan kendi hikayelerini yayınlamalarına olanak tanıyan bir görüşme açmak istiyor.

Bu yeni yarışmanın, AppGallery’de öne çıkan reklamlar ve bir Huawei P40 gibi bazı harika ödülleri var. Bu yarışmaya nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki kurallara bakın.

Yarışma Ayrıntıları:

  • Yarışma Tarihleri: 11/09/2020 – 12/09/2020
  • Hikayenizi paylaşın
  • Uygulamanızı tanıtın
  • Deneyiminizi ve becerilerinizi paylaşın
  • Hikayenizi videolar, fotoğraflar veya metin şeklinde sunun.
  • Hikayenizi r / HuaweiDevelopers’da yayınlayın

Kendi kişisel deneyiminizi yazın. Bu, uygulamanızın geliştirilmesini ve Huawei AppGallery ile başarıyı nasıl yakaladığınızı içermelidir. Hikayenizi paylaşmaya hazır olduğunuzda, hikayenizi Huawei Developers alt dizinine gönderebilirsiniz. Hikayenizin yukarıda listelenen yarışma tarihleri ​​arasında gönderildiğinden emin olun. Huawei, hikayenizi Huawei forumlarında ve diğer sosyal medyada yayınlayarak yaymanıza yardımcı olacaktır. Huawei, aşağıdaki ödüllerden birini kazanmak için katılımcılardan kazananları seçecek:

Ödüller:

  • 1x Huawei P40
  • Uygulamanızın Huawei AppGallery’de öne çıkan tanıtımı

Deneyimlerinizi paylaşmak için bu heyecan verici fırsatı kaçırmayın ve bu süreçte bir ödül kazanın. Ayrıca diğer geliştiricilerin hikayelerini okuyabilecek ve onlardan öğrenebileceksiniz. Bu etkinlik, AppGallery’i kullanarak Çin’de nasıl daha fazla başarı elde edebileceğiniz hakkında verimli bir konuşma getirmelidir.

Hikayenizi burada paylaşın

Bu gönderiye sponsor olduğu için HUAWEI’ye teşekkür ederiz. Sponsorlarımız, sunucu maliyetleri, tam zamanlı geliştiriciler, haber yazarları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere XDA’yı çalıştırmayla ilgili birçok maliyeti ödememize yardımcı olur. Portal içeriğinin yanında sponsorlu içerik (her zaman bu şekilde etiketlenecektir) görebilirsiniz, ancak Portal ekibi bu gönderilerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sponsorlu içerik, reklam ve XDA Depot tamamen ayrı bir ekip tarafından yönetilir. XDA, bir şirket hakkında olumlu bir şekilde yazmak için para kabul ederek veya herhangi bir şekilde fikirlerimizi veya görüşlerimizi değiştirerek gazetecilik dürüstlüğünden asla taviz vermeyecektir. Görüşümüz satın alınamaz.

Bir cevap yazın