Aslında Güzel Görünen Uzun Saçlı 11 Erkek

Tinseltown’da olup bitenlere geçici bir ilgi duyan herhangi bir adam, geçen bir veya iki yıl içinde hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak büyüyen bir eğilimi fark etmiş olacaktır.

Hollywood kilitleri uzuyor, kısa kesilmiş kesimler yerini dalgalı, dokulu paspaslara bırakıyor. Ve değişim, berberlik dünyası tarafından fark edilmeyen bir değişikliktir. Londralı Joe and Co.’nun kurucusu Joe Mills, “Son birkaç sezonda ivme kazanan bir trend ve erkek modasında olanlarla bağlantılı” diyor. “Kimse aynı görünmek istemiyor ve bu daha uzun saçlara ve daha yumuşak stillere geçişi sağlıyor. “

Daha uzun saça doğru eğilmenin, pistlerde maksimalizmin yükselişiyle aynı zamana denk geldiğini söylemek doğru olur (tıknaz eğitmenleri ve logo tişörtlerini düşünün), ancak bu sadece modaya ayak uydurmakla ilgili değil. Mills, “Daha uzun saçlarla, onu farklı bir şekilde şekillendirebilmenizi ve görünüşünüzü bir günden diğerine tamamen değiştirebilmenizi de seviyorlar,” diye ekliyor Mills. “Birkaç yıldır kısa arka ve yan taraflarımız oldu, bu yüzden değişim zamanı. Ve uzun saçların her yerde ortaya çıkması, işlerin burada ilerlediğini gösteriyor. “

Bununla birlikte, tüm faydalarına rağmen, takip eden buklelerin bakımı, klasik bir askeri saç kesiminden fark edilir derecede daha zordur. Mills, “Her şey saçınızın durumuyla ilgili” diyor. “Büyürken ona bakmalısın.” Bu, saç kremlerinden güneş korumasına kadar doğru saç ürünlerini seçmek ve şekillendirmeye de dikkat etmek anlamına gelir. Mills, “Jeller, şekillendirici kremler ve macunlar arkadaşınız olacak” diye ekliyor. “Altı haftada bir kırpmanıza gerek yok, ancak iyi büyüyecek bir şekilde kesmeniz gerekiyor.”

Kırmızı halıda yetiştirilen bir trend olduğu göz önüne alındığında, geri kalanımıza uzun saçları nasıl doğru yapacağımızı gösteren 11 ünlü erkekten ilham alması daha iyi. Bunlar onlar.

Jason Momoa’nın Adam Topuzu

Hawai’li iri yarı Jason Momoa, Dothraki hardman Khal Drogo oynamayı yarıda bıraktığında kalpleri (ve muhtemelen bir sürü kız arkadaşını) çaldı. Game of Thrones. Oyunculuğu etkileyici olsa da, Momoa’nın gerçek ihtişamı, tarihte bir erkek topuzu takan ve sadece makul değil, aynı zamanda kesin bir şekilde sert görünmesini sağlayan bilinen tek adam olmasıydı. Unutmayın, böyle bir yüzle, annenizden kesilmiş bir kaseyi sallayabilir ve hala için için için yanan görünebilirsiniz.

Kendrick Lamar’ın Cornrows

Ayy, Kendrick ilk yıllarda birçok saç kesimi yaşadı. Ama ayy, eleştirmenlerce beğenilenlerin 2015 sürümünden beri Bir Kelebeği Pezevenk Etmek, ayy, Cornrow Kenny’nin saçı, ayy, bir ticari marka haline geldi. Peki, bu ve her zaman “ayy” demek. Asi afro saçlar için ideal olan az bakım gerektiren bir stildir ve Lamar’ın çantasında, kafasına görünür bir uzunluk ekleyerek yuvarlak yüz şeklini tamamladığı için iyi çalışır. Alçakgönüllü kalmak ve böyle saçlarla oturmak zor olmalı.

Dave Grohl’dan Rockstar Mane

Bunun iki yolu yok: Dave Grohl havalı. Gerçekten harika. Sonuçta, adam sadece son 20 yılın en etkili rock müzisyenlerinden biri değil, aynı zamanda Rock and Roll Hall of Fame’e layık saçları, Glastonbury’deki Pyramid sahnesini süsleyen en güzel saçlardan biri. Sır? Doğal ve tasasızdır, ancak mükemmelliğe göre şartlandırılmıştır. Ayrıca sakalı gibi, yağlı headbanger bölgesine adım atmaktan kaçınmak için doğru uzunluktadır.

Jeff Bridges’in Gümüş Taraması

Gür gri bir sakalı omuz uzunluğundaki gümüş saçlarla bir araya getirmek, genellikle savunduğumuz türden bir tonal hareket değildir. Bununla birlikte, işe yarayabileceğinin kanıtı için, listemizdeki en deneyimli ünlü olmanın yanı sıra, aynı zamanda zahmetsizce havalı saç stillerinden birine sahip olan Jeff Bridges’e bakın. Amerikalı aktörün akan, kaygan yeleği, uzun saçları sallamak için asla çok yaşlı olmadığınızın kanıtıdır. Biraz güven ve her zaman düzenli ve düzenli tutulan bir sakal, onu taşımak için ihtiyacınız olan tek şey.

Jared Leto’nun İncil Barnet

Bakmak için yeterince uzun süren teknik renkli makyajı ne olursa olsun gözlerinizi ayırabilirseniz, Jared Leto’nun hareket halindeyken ciddi bir şekilde uzun saçları olduğunu fark edeceksiniz. Şarkıcı, aktör, İsa’nın potansiyel ikinci gelişi ve sertifikalı terzilik meyve döngüsü, kadınların onu Hollywood Bulvarı’nda hangi saçma kremi kullandığını sormak için durdurmasına neden olan bir tür parıldayan yeleye sahip. İşte tam da bu yüzden çalışıyor. Leto’nun kilitleri parlaktır ve bakımlıdır. Birkaç gün boyunca tarak çalıştırmadan bu uzunlukta saçı deneyin ve işte Mel Gibson Cesur Yürek. Kimsenin ateş etmemesi gereken bir bakış.

Timothee Chalamet’in Orta Boy Yan Parçası

Sadece 22 yaşında ve benzeri oyunculuk kredileriyle Vatan, Yıldızlararası ve bir dönüm noktası Beni Adınla AraTimothée Chalamet’i biraz kıskanmak çok kolay. Ve biz onun görünüşüne bile geçmeden önce. Chalamet, genetik bölümünde kutsanmıştır, elbette, ancak anlaşmayı gerçekten mühürleyen, akan kestane rengi kahverengi saçlarıdır. Daha uzun uzunluk, kare şeklindeki yüzünü tamamlar, yumuşak dalgalar ve kıvrımlar onun açısal özelliklerini dengeler. Bu, saç şeklini yüz şekline nasıl uyduracağını bilen bir adam.

Bradley Cooper’ın Orta Boy Kilitler

Şiddetli bir akşamdan kalma bir adamı oynayarak büyük bir mola vermiş olabilir, ancak Bradley Cooper’ın dalgalı orta uzunluktaki kilitleri, kenarlarda sert olmaktan başka her şeye benziyor. Sıradan mükemmelliğe geri dönen Cooper’ın saçı, Kaptan Caveman’a tam anlamıyla gitmeden daha uzun bir stilin nasıl yapılacağının parlak bir örneğidir. Hollywood kraliyet ailesi gibi görünmek için sadece bir dokunuş, parmaklarla hızlı bir geçiş ve bir kirli kirli sakal. Şey, bu ve bir Yunan tanrısının kemik yapısı. Ama geri kalanımızın idare etmesi gerekecek.

Dev Patel’in Dağınık Dokulu Paspası

Dev Patel, gençlik yıllarından beri uzun bir yol kat etti. Dış görünümler. Ve saçı da öyle. Aslında, takım elbiseleri gibi, Dev’in işinin kademeli gelişimi, rollerinin yıllar içinde daha büyük ve daha iyi hale gelmesiyle şüpheli bir şekilde yakından ilişkiliydi. Tesadüf? Biz öyle düşünmüyoruz. Bu döküm ajanları, birini gördüklerinde iyi bir yele bilirler ve Aslan star, sektörün en iyilerinden birine sahip. Dağınık, dokulu stil harika bir şekilde çalışıyor çünkü gevşek ve doğal görünüyor. Geç dönem kırmızı halılara hakim olan daha rahat stillere harika bir örnek.

Justin Bieber’ın Sahil Boyası İşi

Kredinin gerekli olduğu yerde kredi: 14 yaşından beri tüm dünyayı egosuna masaj yapan bir adam için Justin Bieber, şeytanın enkarnasyonuna (tamamen) büyümemek için iyi yaptı. Yaptığı en kötü şey, küstah bir genç gibi davranmak, bir kez tutuklanmak ve tuhaf, kötü saç kesimi yapmaktı, ki bu durum şemasında büyük ölçüde affedilebilir. Övgülere ek olarak, Bieber’ın tüm ahırları korkunç değildi. Aslında, son Cobain-esque boya işi aslında oldukça iyi görünüyor. Umalım da buradan sonra uzun, düz ve dar yolda kalsın.

Kit Harington’ın Dalgalı Slick-Back’i

Kit Harrington o kadar kolay değil. Bir Beyaz Yürüyüşçüler ordusuyla savaşmanın tamamı bir yana, kıvırcık saçları yönetmek gibi çoğu zaman zor bir görevi vardır. Neyse ki, Game of Thrones aktör görünüşe göre bir uzman, geri kalanımızı ciddi bir şekilde perma düşünmeye bırakıyor. Harington’un saçı, bu listedeki diğerlerinin çoğunun aksine, neredeyse tamamen doğal olduğu için iyi çalışıyor. Aktör, lülelerini düzeltmeye ya da unutulmaya yüz tutmaya çalışmak yerine, kıvrımı kucakladı ve doğal hale geldi. Hollywood’un en kıllıları arasında gurur duyduğunu gören akıllıca bir hareket.

Harry Styles’ın Tüylü Stili

TV yetenek şovlarında oluşturulan genç erkek gruplarının çığır açan görünümleri söz konusu olduğunda tam olarak parlak bir sicili yok. Ancak Harry Styles istisnadır. One Direction’ın önde gelen gönül yarası, çoğu insanın sıcak akşam yemeklerinden daha fazla, hatalı, kıllı stilleri olan bir adamdır; en popülerlerinden biri, onun erken ufak tefek saçlarının yerini alan ve gerçeklik yıldızından geçişini belirleyen yetişkin rocker kilitleridir. güvenilir müzisyene.

Bir cevap yazın