AT&T, kablosuz planları karıştırmak ve eşleştirmek için Sınırsız Yolunuzu açıkladı

AT&T üzerindeyseniz, artık kablosuz planınızı her aile üyesi için karıştırıp eşleştirebilirsiniz. AT&T bu hafta, tüketicilere ailelerindeki her bir kişiye en iyi uyan sınırsız kablosuz planı seçme esnekliği sağlayan “Sınırsız Yolunuz” planını tanıttı. Herkesin aynı planda olmasına gerek yok.

AT&T, ailenizin yeni Sınırsız Yolunuz planını düşünmek isteyebileceği birkaç senaryo sunar. AT&T bir duyuru gönderisinde, “Annemin evden çalışmak için daha fazla erişim noktası verisine ihtiyacı olsun ya da babanın HBO Max eğlence seçenekleri istemek – artık herkes istediğinden fazlasını ödemek zorunda kalmadan istediği özelliklere sahip olabilir,” dedi.

AT & T’nin Sınırsız Yol planında üç seçenek vardır: Başlangıç, Ekstra ve Elit:

  • AT&T Sınırsız Başlangıç ​​- -35 $ / ay. Hat başına 4 hat için, en iyi fiyat sınırsız planımız sınırsız konuşma, metin ve veri, 5G ağımıza erişim ve ekstra ücret ödemeden spam ve dolandırıcılık engellemeyi içerir.
  • AT&T Sınırsız Ekstra – Ekstra planımız size Starter’ın tüm avantajlarının yanı sıra 15 GB etkin nokta verisi ve 50 GB premium verinin yanı sıra 40 $ / ay’dan başlayan fiyatlarla güvenli tarama ve kimlik izleme dahil gelişmiş güvenlik sunar. 4 satır için satır başına.
  • AT&T Unlimited Elite – En iyi sınırsız planımız Ekstra’nın sahip olduğu her şeyle birlikte gelir ancak etkin nokta verilerini 30 GB’a ve premium verileri 100 GB’a çıkarır. Ayrıca, beğendiğiniz tüm HBO Max içeriğini, ayda 50 $ ‘dan başlayan fiyatlarla HBO Max de dahil edildiğinden, tüketebilirsiniz. 4 satır için satır başına.

Verizon, benzer karma ve eşleştirme seçenekleri sunarak T-Mobile’ı dışarıda bırakıyor. AT&T, 5G ağının erişimini genişletmeye devam ederken, Sınırsız Yolunuzun lansmanı daha iyi bir zamanda olamazdı.

Sınırsız Yolunuzun duyurusuna paralel olarak AT&T, öğretmenlere, hemşirelere ve hekimlere% 25 oranında tasarruf sunulacağını söyledi – bu teklif daha önce ilk müdahale ekiplerine, orduya ve gazilere uzatılmıştı.

AT&T Unlimited Your Way artık kullanılabilir.