Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Backyard Chef’s Best Grill – Nigella and Garden

Arka bahçe eğlencesini düşündüğünüzde, sosisli sandviç, mısır koçanı ve aradaki her şeyi ızgara yapmayı düşünüyorsunuz. Eski bir mutfağı değiştirmeyi veya eksiksiz bir dış mekan mutfağı oluşturmayı planlıyor olun, bu alışveriş rehberiyle başlayın. En iyi ızgarayı aramanızı kolaylaştırmak için, dikkate alınması gereken en önemli faktörleri ve belirleyip araştırmanız gereken özellikleri belirledik. Genel olarak en iyi: Propan […]

16 Aralık 2020 - 14:16 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi. A+A-

Backyard Chef’s Best Grill – Nigella and Garden

Arka bahçe eğlencesini düşündüğünüzde, sosisli sandviç, mısır koçanı ve aradaki her şeyi ızgara yapmayı düşünüyorsunuz. Eski bir mutfağı değiştirmeyi veya eksiksiz bir dış mekan mutfağı oluşturmayı planlıyor olun, bu alışveriş rehberiyle başlayın. En iyi ızgarayı aramanızı kolaylaştırmak için, dikkate alınması gereken en önemli faktörleri ve belirleyip araştırmanız gereken özellikleri belirledik.

 1. Genel olarak en iyi: Propan ızgara 2 Alev Weber Ruhu 2
 2. En iyi Kömür: Weber’in orijinal ızgarası, birinci sınıf bir kömür su ısıtıcısıdır
 3. En iyi tahta: Weber sıvı propan ızgara
 4. En iyi yapı: Yerleşik Paul doğalgaz ızgarası
 5. En İyi Pelet: Traeger Renegade Elit Ahşap Pelet Izgarası

Doğru ızgarayı seçin
Yakıt faktörü

 • Kömür: Hayır. Izgaralar için harici yakıt hala ve odun kömürü (briketlerde) en çok satanlardandır çünkü yüksek derecede sıcaklık kontrolü ile açık havada pişirme sağlar – ne kadar briket kullanılırsa, pişirme sıcaklığı o kadar yüksek olur. Bu ızgara türü, kamp ateşini anımsatan, farklı dumanlı tada sahip yiyecekler verir. Ayrıca, boyut ve kaliteye bağlı olarak değeri 50 ila 200 dolar arasında değişen en uygun fiyatlı ızgaralardan bazılarıdır.
 • Propan: Bugün piyasadaki en çok satan gazlar, 20 kiloluk yeniden doldurulabilir bir pakette gelen propan tarafından desteklenmektedir. Tanklar, süpermarketlerde ve ev geliştirme mağazalarında kolayca bulunur. Izgaralar, dokunarak tutuşan ve kadran döndürüldüğünde ısıyı ayarlayan otomatik brülörlere ve ateşleyicilere sahiptir. Propan ızgaralar portatiftir, ancak boyutları küçük masa üstü modellerden büyük dikey versiyonlara kadar değişir. Boyuta, kaliteye ve eklenen seçeneklere bağlı olarak bir propan ızgara için 100 ila 1.100 dolar ödemeyi bekleyin.
 • Doğal gaz: Doğal gaz, propan gibi manuel tanklarda bulunmadığından, dış mekan doğal gaz ızgaraları tipik olarak bir açık hava mutfağına kalıcı olarak monte edilecek ve evdeki bir doğal gaz hattına bağlanacak şekilde tasarlanmıştır (lisanslı bir tesisatçının işi). Doğal gazlı ızgarayla, propan tanklarını hareket ettirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, ancak tüm zil ve ıslıklara sahip bir premium model için 4.000 dolara kadar daha fazla ödersiniz.
 • Granüller: Odun kömürü ızgaraları gibi, pelet ızgaraları, tümü DIY ve çiftlik malzemeleri mağazalarında bulunan yanan sert ağaç peletlerini (akçaağaç, kiraz, meşe veya mesquite) seçmekten yiyeceklere ince bir dumanlı lezzet katar. Yakıt kutusu peletleri tutar ve düşük sıcaklıkta etleri pişirmek veya tütsülemek için önceden ayarlanmış bir sıcaklığı korumak için gerektiğinde bunları otomatik olarak ızgara söndürme odasına dağıtır. Otomatik pelet dağıtıcının çalışması için elektrik gerektirdiğinden, yemek pişirmek için ayrıca harici bir prize veya uzatma kablosuna ihtiyacınız olacaktır.

Yeniden boyutlandır

Izgarayı boyutlandırırken, en önemli ölçüm genel pişirme yüzeyidir. 10 ila 12 hamburger köftesi pişirmeye uygun küçük bir ızgara, pişirme yüzeyinden en az 300 cm uzakta olmalıdır. 450 ila 500 inç kare pişirme yüzeyine sahip orta ila büyük bir ızgara, 24 hamburger alacaktır. Bazı ızgaralar, pişirme alanını genişletmeye yardımcı olan bir tepsi veya küçük bir kaseye sahip yan ocaklarla birlikte gelir. Izgara boyutuna gelince, kupada mısır veya şiş kebap gibi fazladan yiyecekler pişirmek istemeniz durumunda ihtiyacınız olacağını düşündüğünüzden daha büyük olmak genellikle daha iyidir.

Diğer seçenekleri değerlendirin

Izgarayı piyasada ve ızgara uzmanlarının kalbinde öne çıkaran şey genellikle eklemelerdir. Her biri normal arka bahçenizdeki yemek pişirmek için en iyi ızgarayı kişiselleştirmek için tasarlanmış çok sayıda seçenek bulacaksınız. Ama gerçekten bir “iş” ile çalışmanıza gerek yok; Alışverişe başlamadan önce sizi en çok ilgilendiren şeyleri belirlemek için aşağıdaki listeyi kullanın.

 • Ağlar: Yiyecek tutma raylarının temizlenmesi özellikle kolaydır ve paslanmaz çelik, demir kaplı porselen veya porselenle kaplanmış çelik ızgaralardan yapıldığında ekstra dayanıklılığa sahiptir. Kaplamasız dökme demir ızgaralar, kullanımdan sonra elle temizlenip kurutulmazsa veya ızgara yüksek nemli bir alana yerleştirilirse paslanma ve paslanma eğilimindedir. İnce çelik veya alüminyum ızgaralara (genellikle en ucuz markalar) sahip ızgaralardan kaçının çünkü bunlar yalnızca birkaç ay içinde paslanabilir, bükülebilir veya aşınabilir.
 • Kızılötesi teknolojisi: Kızılötesi teknolojisi beğeni topladı Isıyı eşit şekilde dağıtmak için dağıtılmış olan bazı üst düzey gaz şebekelerinde kırmızı. Gaz, bir radyan ısıtma elemanını ısıtır, ardından ısıyı ızgaranın pişirme odası boyunca yayar. Kullanıcılar, kavurma veya taşlı pizza gibi büyük et parçalarını pişiriyorsanız arzu edilen sabit bir pişirme sıcaklığı sağlayan radyan ısıya atıfta bulunur.
 • ızgara : Şükran Günü veya ara sıra daha küçük tavuk için hindi ızgara yapmayı planlıyorsanız, ızgara işe yarayacaktır. Bazı ızgaralarda, büyük bir et parçası veya bütün bir kuşun içinden kaydırılması ve ardından pişirme haznesinin ortasına asılması için çelik bir çubuk bulunur (veya ayrı olarak servis edilir). Dışarıdan, pişirirken eti manuel olarak döndürebilirsiniz veya – ızgarada otomatik ızgara varsa – eti sizin için yavaşça döndürecektir.
 • Yan brülörler: Çoğu gazlı ızgarada, tıpkı ocakta pişirmek gibi ekstra yiyeceklerin tencere ve tavalarını ısıtmak için kullanılabilen bir veya daha fazla yan brülör bulunur.
 • Izgaralar: Bir hafta sonu sabahı krep dahil her yemeği dışarıda hazırlamaya hazırsanız, Yararlanacaksın Izgara yüzeyi ile birlikte gelen ızgaranın. Bu ızgaralardan bazıları yalnızca büyük tepsi yüzeylerine (ızgaralar olmadan) sahipken, diğerleri hem ızgaraları hem de ızgaraları kullanarak pişirme yüzeyini kırarlar.

En iyi seçimlerimiz

Arka bahçeniz için en iyi mangalı seçerken kişisel pişirme tarzınız, bütçeniz ve ailenizin en sevdiği yiyecekler önemli hususlardır. Ancak aşağıdaki beşin hiçbiriyle yanlış gidemezsiniz.

Genel olarak En İyi: Weber Spirit 2 Burner Propan Grill 2

Çoğu ev sahibi, 450 inç kare pişirme yüzeyi ve temizlemesi kolay seramik emaye dökme demir ızgaralarla donatılmış Weber Spirit 2-Burner Propan Izgarayı sevecektir. Ayrıca bir gres toplayıcı, termometre, yakıt göstergesi (böylece propan deposunun boşalmak üzere olduğunu anlarsınız) ve otomatik bir ateşleme anahtarı vardır. En azından, kullanımı kolay açık araba tasarımı, uygun propan deposu depolaması için bol miktarda alan bırakır.

En iyi odun kömürü: Weber’in orijinal ızgara Premium kömür su ısıtıcısı

Kömür pişirmede en iyisi için, Weber’in Orijinal Su Isıtıcısı Premium Kömür Izgarasından başkasına bakmayın. 380 inç karelik pişirme alanında (ürünle birlikte verilen hamburger presini kullanarak) tek seferde 13 hamburger hazırlayabilirsiniz ve her hamburger kamp ateşinin tadına bakacaktır! Eklenen lezzet, insanların her yıl Weber’in Orijinaline geri dönmesini sağlayan şeydir – ızgaranın kullanım kolaylığı gibi. Kapak ve pişirme kabı, paslanmaya karşı dayanıklı olması için seramik emaye ile kaplanmıştır ve kül tutucu, hızlı temizlik için çanağın altına yerleştirilmiştir.

En İyi Plaka: Weber’in Sıvı Propan Izgarası

Güvertede veya verandada büyük bir ızgara için yeriniz yoksa terlemeyin. Weber’in propan ızgarasının devreye girdiği yer burasıdır. Bu mini ızgarada otomatik ateşleme ve 189 inç kare emaye dökme demir ızgaralar bulunur – dört büyük hamburgeri aynı anda ızgara yapmak için yeterli alan. Emaye çerçeve ve kapak, veranda masasından bir arka plan etkinliğine geçmeyi kolaylaştırır ve sekiz renkte mevcut olduğundan, favori takımınızın forma rengine uygun olanı seçebilirsiniz!

En İyi Yapı: Dış mekan ürünlerine yerleştirilmiş bir açık hava gazlı ızgara

Bull Outdoor Products’ın bu sevimli sabit ızgara ile açık mutfağınıza 600 inç kare pişirme alanı (paslanmaz çelik ızgaralar) ekleyin ve ızgara yapın. Mutfağın pişirme yeteneklerini doğrudan arka bahçenize getirmek için doğrudan gaz hattına bağlanır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikkat En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikk...

En İyi Çapa Makineleri Aileden kalma Antalya’da küçük bir bahçemiz var. Zaman zaman orayla ilgileniyoruz ve bizi çok mutlu ediyor. Bahç...

En İyi Çim halı Döşeme En İyi Çim halı Döşeme

Suni çim: Avantajları, çeşitleri, özellikleri ve kaliteli olanı nasıl satın alınır En iyi suni çimi satın almak için adım adım kılavuz....

Beton zemine çim ekmek Beton zemine çim ekmek

Beton Zemin Üzerine Çim Nasıl Dikilir Beton zemine nasıl çim ekileceğini buradan öğrenin. beton zemine çim ekmek , terasa rulo çim, bet...

Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim...

Mükemmel çim için çim tohumu nasıl ekilir Çim tohumlarının ekilmesinin, çim satın almak ve döşemek için daha iyi bir alternatif olmasın...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/