Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Baharatlı Tavuklu Sandviç

Baharatlı bir tavuklu sandviç özlüyor ama sırada beklemek istemiyor musunuz? Bu durumda çıtır Cajun baharatlı kızarmış tavuklu sandviçimizi deneyin!sandviç sandovic Baharatlı ekmekle kaplanmış ve mükemmel şekilde kızartılmış sulu tavuk göğsü. Son zamanlarda, baharatlı bir tavuklu sandviçe can atıyorum. Benim bahsettiğim şeyi biliyorsun, Popeye’s sandviçi. Ama gerçek şu ki, dışarı çıkmanın, sırada beklemenin vb. Zorluklarla uğraşmak […]

07 Şubat 2021 - 8:11 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi. A+A-

Baharatlı Tavuklu Sandviç

Baharatlı bir tavuklu sandviç özlüyor ama sırada beklemek istemiyor musunuz? Bu durumda çıtır Cajun baharatlı kızarmış tavuklu sandviçimizi deneyin!sandviç sandovic Baharatlı ekmekle kaplanmış ve mükemmel şekilde kızartılmış sulu tavuk göğsü.

Son zamanlarda, baharatlı bir tavuklu sandviçe can atıyorum. Benim bahsettiğim şeyi biliyorsun, Popeye’s sandviçi.

Ama gerçek şu ki, dışarı çıkmanın, sırada beklemenin vb. Zorluklarla uğraşmak istemiyorum. Bu yüzden Kim bana bir tane yapmayı teklif etti.sandviç sandovic

Şimdi, o zaten bir anlam ifade ediyor kızarmış tavuk eti tarifi. Başarabileceğinden emindim.

Hamburger ekmeği üzerine baharatlı tavuklu sandviç.
Dereotu turşusu, baharatlı tavuklu sandviç için mükemmel bir çeşnidir. by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Yaptığı baharatlı kızarmış tavuklu sandviç harikaydı! Mükemmel şekilde terbiye edilmiş, gevrek bir kabuklu ve ihale sulu tavuk.

Aramızda kalsın, sandviç sandovic bu versiyonu Temel Reis’in baharatlı tavuklu sandviçinden daha çok seviyorum.

Ayrıca, bu yemek için sahip olması gereken sandviç sandovic için talimatlar da dahil etti.

Bir tabakta tavuk sandviçin yakından görünümü.
Şu çıtır çıtır ekmeklere bakın!by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Baharatlı tavuklu sandviç nasıl yapılır?

Öncelikle, başlamadan önce kuru ve yaş karışımları yapmanız gerekir. İlk kuru karışımla başlayalım.

Büyük bir tabakta çok amaçlı un,sandviç sandovic baharatları ve tuzu karıştırın. Her şeyi karıştırmak için bir çırpma teli veya çatal kullanın.

Bir pişirme kabında un ve baharat.
Kızarmış tavuk yaparken daima kuru bir karışımla başlayın.by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Daha sonra ıslak karışımı yapın. Geniş bir kapta 2 yumurtayı, acı sosu ve sütü birleştirmek için bir çatal kullanın.

Acı sosla ilgili olarak,sandviç sandovic Kırmızı Acı Sosunu kullanmanızı tavsiye ederim.

Bir karıştırma kabında yumurta, süt ve acı sos.
Lezzetli bir sandviçin sırrı acı sostur.by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Bundan sonra son kuru karışımı hazırlayın. Bir mutfak robotu kullanarak, 1 kutu tuzlu krakerleri ezin.

Bunları bir kaseye boşaltın ve çok amaçlı un ve daha fazla sandviç sandovic çeşnisi ile karıştırmak için bir kaşık kullanın.

Bir karıştırma kabında ezilmiş tuzlu kraker ve baharatlar.
Krakeriniz yoksa, baharatlı ekmek kırıntıları ve un karışımı uygun bir ikame olabilir.by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Bu noktada, biraz tavuk kızartma zamanı. Düşük-orta ateşte büyük bir tava yerleştirin. Yağı tavaya ekleyin.

Tavada 2 inç kadar yağ istiyorsunuz. Ek olarak, yağın 350 derece F’ye ısınmasını istersiniz.

Herkesin termometresi yoktur, bu nedenle yağ parlamaya başladığında kızartmak için yeterince sıcak olmalıdır.

Bir tabakta çiğ terbiyeli tavuk göğsü.
Çiğ eti baharatlamayı unutmayın!by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Ardından, yağ ısınırken, tavuk göğsü. Çiğ eti tuz ve karabiber serpin.

İlk kuru karışımdan başlayarak, bir parça kümes hayvanını karışıma daldırın, çıkarın, sallayın ve ıslak karışıma daldırın.

Islak karışıma daldırın, çıkarın, damlamasına izin verin ve son olarak ikinci kuru karışıma daldırın. Çıkarın, sallayın ve sıcak yağın içine koyun.

Tavuk kızardı ve yemeye hazır.
Şimdi sandviçi yapma zamanı.by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Tüm tavuk kızarana kadar işlemi tekrarlayın. Kümes hayvanlarının her iki tarafını da 7-8 dakika sıcak yağda pişirmesi gerekecektir.

Kızarmış tavuğun iç sıcaklık 165 derece F’ye ulaşana kadar pişirmesinin önemli olduğunu söylemeye gerek yok.

Son olarak, tavuk göğsü bittiğinde, sandviç yapmanın zamanı geldi.

Mayo ve baharatlar bir karıştırma kabında birleştirildi.
Çiftlik sosu veya hardal yerine bu Cajun baharatlı mayonezi deneyin.by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Kim’in Cajun mayonezini yapmak için küçük bir kase alın ve mayonez, limon suyu ve Cajun baharatlarını birleştirin.

Bunu bir çörek üzerine yayın, marul, turşu ve kızarmış tavuk ekleyin. İşte bu, baharatlı tavuk sandviçiniz hazır!

Kim ve ben yemeğin tadını çıkarmanızı ve en iyisini dilediğinizi umuyoruz 🙂

Bir çörek üzerinde bitmiş kızarmış tavuklu sandviç.
Sandviç yapıldıktan sonra yemek yeme zamanı!by sandviç , köşem sandviç , bim soğuk sandviç , tavuklu sandviç , safinaz sandviç , maxi karışık sandviç , deli2go sandviç , popchicken sandviç,

Tarif İpuçları:

 • Bu tarif fazla baharatlı değil. Güzel bir baharat vuruşundan hoşlanıyorsanız, ilk kuru karışımda Cajun baharatını 2 çorba kaşığına çıkarmanızı öneririm. Ancak, sandviçin aşırı tuzlanmasını önlemek için ilk kuru karışımda bir çay kaşığı tuzu atlamak isteyebilirsiniz.
 • Mutfak robotunuz yok. Sorun değil, tuzlu krakerleri büyük bir dondurucu poşetine koyun ve ellerinizi kullanarak ezin.
 • Uzun zamandır tavuk kızartıyorum. Et termometresine sahip olmadan önce, tavuğu en kalın yerden kesip pişip pişmediğini kontrol ettim. Önerilen yöntem olmasa da, yine de bir tutamda yeterince iyi çalışacaktır.
 • Tavuğu kızartırken, tavaya soğuk tavuk ekledikçe yağ sıcaklığının düşeceğini anlamak önemlidir. Uygun pişirme sıcaklığını korumak için ısıda (düşükten ortaya) ayarlamalar yapmanız gerekecektir. Etin düzgün pişmesini sağlamak için ısıyı arttırmaktan veya azaltmaktan korkmayın.

Bu tarifi beğendiyseniz, lütfen bize bir yorum bırakın ve tarif kartını değerlendirin. Bizi şu adreste de bulabilirsiniz: Facebook, Pinterest, Twitter ve Instagram Berly’s Kitchen’ı arıyor!

Berly’s Kitchen, yeni sitemiz More Than Meat and Potatoes ve blog yazarı arkadaşlarımızdan daha fazla tarif için Facebook grubumuza katılın!

Bir tabakta tavuk sandviçin yakından görünümü.

Yol ver:
4 porsiyon

Hazırlık zamanı:
20 dakika

Pişirme Süresi:
16 dakika

Montaj zamanı:
4 dakika

Toplam zaman:
40 dakika

Baharatlı bir tavuklu sandviç özlüyor ama sırada beklemek istemiyor musunuz? Bu durumda çıtır Cajun baharatlı kızarmış tavuklu sandviçimizi deneyin! Baharatlı ekmekle kaplanmış ve mükemmel şekilde kızartılmış sulu tavuk göğsü.

Malzemeler

Baharatlı Tavuklu Sandviç

 • 1 Lb. Tavuk Göğsü, (kemiksiz, derisiz, pirzola)
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1/4 Çay Kaşığı Karabiber
 • 1/3 Fincan Kanola Yağı (veya bitkisel yağ, yaklaşık kızartma miktarı)
 • 4 Büyük Hamburger Çörek
 • 1/2 Fincan Iceberg Marul

İlk Kuru Karışım

 • 1/2 Fincan Çok Amaçlı Un
 • 1 Yemek Kaşığı Kajun Çeşnisi
 • 1 çay kaşığı tuz

Islak Karışım

 • 2 Büyük Yumurta
 • 1 Yemek Kaşığı Acı Sos
 • 1/4 Fincan Süt

İkinci Mix

 • 2 Bardak Tuzlu Kraker, (tek kollu, ezilmiş)
 • 1 fincan çok amaçlı un
 • 1 Çay Kaşığı Cajun Çeşnisi

Cajun Mayo Yayıldı

 • 1/2 su bardağı mayonez
 • 2 Çay Kaşığı Limon Suyu, (taze sıkılmış)
 • 1 Çay Kaşığı Cajun Çeşnisi

Talimatlar

 1. İlk önce kuru ve yaş karışımları hazırlayarak başlayın.

İlk Kuru Karışım

 1. Sığ bir tabakta un, Cajun çeşnisi ve tuzu karıştırın. Tavuğu kuru karışıma daldırırken fazlalıklarını silkeleyin.

Islak Karışım

 1. Ayrı bir sığ tabakta yumurtaları, acı sosu ve sütü çırpmak için bir çatal veya çırpma teli kullanın. Tavuğu yumurta karışımına daldırırken, fazlalığın tekrar yemeğe damlamasına izin verin.

İkinci Kuru Karışım

 1. Kraker, un ve Cajun baharatını karıştırmak için bir kaşık kullanın. Tavuğu bu karışıma daldırırken kraker karışımının tavuğa yapışmasını sağlamak için hafifçe vurun.

Kızarmış Tavuklu Sandviç Yapımı

 1. Ağır tabanlı bir tavada veya tavada, yaklaşık 2 inç yağı düşük ila orta ateşte ısıtın (yağ 350 derece F’ye ulaşmalıdır). Yağ ısınırken tavuğu hazırlayın.
 2. Tavuğun her iki tarafını da tuz ve karabiber ile tatlandırın. Ardından, un ve Cajun baharat karışımıyla başlayıp tuzlu kraker karışımıyla biten tavuğu kuru, ıslak, kuru bir yöntemle daldırın.
 3. Batırılmış tavuğu sıcak yağa koyun ve tavuk kızarana ve anlık okunan termometrede 165 ° ‘lik bir iç sıcaklığa ulaşana kadar her iki tarafta 7 ila 8 dakika pişirin. Tavuğu çok hızlı pişirmemeye özen gösterin, aksi takdirde dışı yanacak ancak içi az pişecektir.
 4. Tavuk pişerken çörekleri kızartın ve Cajun mayonezini yapın. Küçük bir kapta mayonez, limon suyu ve Cajun baharatını karıştırın. Mayonezi servise hazır olana kadar buzdolabına koyun.
 5. Tavuk piştikten sonra, sandviçleri soğutmak ve birleştirmek için bir tel rafa yerleştirin. Her çörekin üst ve alt kısımlarına 1 ila 2 yemek kaşığı mayonez koyun. Alt topuzun üzerine 1-2 dilim marul ekleyin, ardından bir parça tavuk ekleyin. Son olarak, üst topuzu ekleyin ve cips ve turşu ile servis yapın.

Notlar

Listelenen kaloriler, tarif kartındaki bazı bileşenlere dayanan güvenilmez bir tahmintir. Gerçek kalori ve besin değerleri değişecektir. Kalanlar, buzdolabında kapalı bir kapta 3 güne kadar saklanabilir.

Önerilen Ürünler

Bir Amazon Ortağı ve diğer bağlı kuruluş programlarının bir üyesi olarak, uygun satın alımlardan para kazanıyorum.

Beslenme bilgisi:

Yol ver: 4
Hizmet boyutu: 1 Sandviç

Sunum Başına Miktar:
Kalori: 516Toplam yağ: 27 gDoymuş yağ: 5 gDoymamış yağ: 0 gKolesterol: 86mgSodyum: 1492 mgKarbonhidratlar: 36 gLif: 2 gŞeker: 5 gProtein: 31 g

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
indüksiyon tabanlı tencere ne demek indüksiyon tabanlı tencere ne demek

İndüksiyon Pişirme Nedir? Eğer İster yepyeni restoran inşa veya şeklini isteyen, bunun pişirme ekipmanının tipi işiniz için en iyi ne o...

En İyi Anında Tencerede Tavuk Çorbası Tarifi En İyi Anında Tencerede Tavuk Çorbası Ta...

Christopher Testani 30 dakikada sıfırdan çorba yapın. Daha lezzetli Instant Pot tarifleri için Good Housekeeping’e göz atın Insta...

En İyi Maş Fasulye çorbası ve salatası En İyi Maş Fasulye çorbası ve salatası...

Mike Garden Piliçte kavrulmuş sebzeler bu dumanlı çorbaya kendine özgü bir tat verir. Reklam –maş fasulye salatası , maş fasulyel...

En İyi Brokoli Tavuk Çorbası Tarifi En İyi Brokoli Tavuk Çorbası Tarifi

Tavuk Çorbası Tarifi Birkaç basit takasla bu çorbayı vejeteryan dostu yapabilirsiniz. Tavuğu boşaltın, sebzeli et suyu kullanın ve 2 ba...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/