Bahçe ve terasların dekorasyonu

Dış mekan bahçe dekorasyonu için bütçelere danıştığımda, danıştığım her profesyonelden aldığım yüksek fiyat beni şaşırttı. Bu bana bunun ne kadar zor olduğunu düşündürdü dergi bahçeleri ve teraslar genellikle farklı yayınlarda gördüğümüz.

Bu, tartışılanlara uygun bu tasarım serisiyle ilgili. Sadece tüketilen ve modaya uygun bir ürün değil, aynı zamanda önceden tam olarak tahmin edemeyeceğimiz çok sayıda çalışma saati gerektiriyor.

Devam etmeden önce, mevcut olanları kıskanacak hiçbir şeyi olmayan bu modern şehir teraslarını görmenizi tavsiye ederim. Ancak, daha ucuzdur ve ulaşılması daha kolaydır. Aynı şekilde, aşağıda sizi davet ettiğimiz videolar da var.

https://www.youtube.com/watch?v=NY8ZrmrKJQc

https://www.youtube.com/watch?v=oE7JJZnH0Pw

Bahçe ve veranda tasarımları

Küçük havuzlar veya göletler, yeri daha kullanışlı hale getirmenin bir yolu olarak yaygındır. Duvarları sazlık, dikey bahçeler veya asmalarla döşemek gelenekseldir.

Binanın sessiz kısmında, büyük pencerelerin veya Fransız kapıların yanı sıra duvarcılık olarak cam panellerin yerleştirilmesi gelenekseldir. Tüm bunlar, iç mekana daha fazla aydınlatma ve orada bulunan tüm unsurları görmeye izin veren dış mekanın görselleştirilmesini sağlar.

Bahçe fotoğrafları

Bu, peyzaj düzenlemeleri mekanın değerini daha da artırdığı için teraslara da uygulanabilir. Buna güzel bir örnek, çoğu zaman sentetik olan çim, ayrıca masa ve sandalyeler, bazı yapay çeşmeler ve çalılar olacaktır.

Her birinin zevkine göre, uzantının tamamında az çok yeşil olacaktır. Bununla birlikte, çimin ötesinde, mekanda ve genel olarak evde sıcaklıkta belirgin bir düşüş sağlayan doğal bitkiler seçilmiştir.