Basit bir şekilde limonlu sivrisineklerden kurtulmanın püf noktaları

Sivrisinekler pek çok soruna neden olan çok can sıkıcı böceklerdir.Sivrisinekler insan kanıyla beslendikleri için kanı emerek deride kızarıklık ve şişliklere neden olur ve ayrıca bizi rahatsız eden ve birçok hastalığın yayılmasına neden olabilecek şiddetli kaşıntıya neden olur, bilinen çözümlerden biri de limon kullanımıdır, hakkında öğreneceğiz. Limonlu sivrisineklerden basit bir şekilde kurtulmanın püf noktaları.

Limonlu sivrisineklerden kurtulmak için

Bu konu içerir …

Limonlu sivrisineklerden kurtulmanın püf noktaları:

Bazen çocuklar bu ısırıklardan dolayı cildi tahriş olur ve şişer ve limon sivrisinekleri uzaklaştıran güçlü ve keskin bir kokuya sahip olduğundan, limonla sivrisineklerden evden kurtulmanın tüm yollarını ve püf noktalarını arayacağız.

1- Limon dilimleri

Sivrisineklerin özellikle uyku sırasında vücudunuzda durmasını önlemek için şunları yapmanız gerekir: Vücudu, özellikle bacakları ve elleri bir dilim limonla ovun, sivrisineklerin kaçtığını ve bizi ısırmadığını fark edeceğiz.

2- Karanfilli “vidalı” limon:

Sivrisinekleri limon ve karanfil kullanarak odalardan çıkarmanın basit bir yolu, sivrisinekleri ve sivrisinekleri iten maddeler ve yağlarla zenginleştirildiği için, sadece bir limonu ikiye bölüp her bir yarısını küçük bir kaseye koyduktan sonra her ikisine de karanfil ekip odanın her köşesine koyuyoruz. Yöntem, sivrisinekleri genel olarak odadan ve evden tamamen yok etmeye yardımcı olur.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Maya sivrisineklerinden kolayca nasıl kurtulurum

3- Limonu okaliptüs yağı ile karıştırmak:

Bu basit alternatif pestisit karışımı sivrisineklerin evlerden atılmasına yardımcı olur, detayları bizimle takip edin.

  • Sprey şişesine bir bardak limon suyunu okaliptüs yağı damlalarıyla karıştırıp ekliyoruz.
  • Kullanmadan önce şişe şaftını temizliyoruz ve zaman zaman sivrisineklerin girişini veya sivrisineklerin ortaya çıktıklarında doğrudan yayılmasını önlemek için eve püskürtüyoruz.

4- Limon yağının soya filizi ile karıştırılması:

Sivrisinekleri ve sivrisinekleri kolaylıkla evden uzaklaştırmak, ısırıklara maruz kalmamızı, hastalık ve salgın hastalıkların yayılmasını önlemek için çok basit bir karışım var, limon yağı ve soya fasulyesi yağından bir reçetedir ..

  • İki yemek kaşığı limon yağını iki yemek kaşığı soya yağı ile ciddi şekilde karıştırıp sprey şişesine döküp kullanmadan önce şişeyi çalkalayıp sivrisinekler varken odaya serpiştiriyoruz.

Sivrisineklerden limonla kurtulmak, sivrisinekleri evden tamamen çıkarmak, hastalıkların yayılma nedenini ortadan kaldırmak, çocuklarımızı ısırmamızı ve ısırmamızı önlemek ve onların güvenliğini sağlamak için dört basit püf noktasını birlikte öğrendik.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin