Basit ve küçük ev tasarımı

Aşağıdakileri basit ve güzel evler arasında gruplamak istiyoruz, böylece şimdiye kadar gördüğümüz pek çok evin bir parçasını oluşturuyoruz, bu gerçekten güzel bir evin iç mekanı, cephesi ve diğer bazı detayları ile ilgili. Temel olarak, oldukça dekore edilmiş, sade ve küçük bir eve verilen tasarımı bulacağız.

Yapmış olduğumuz bir başka taksitte de bu evin cephesini ve bahçesini görebilirsiniz. Sizi, bu evin neler sunabileceğine dair daha eksiksiz bir deneyim yaşamanız için onu tanımaya davet ediyoruz.

Büyük bir verandası olan cephesi ve yanında tek araçlık garajı ile bizi şaşırtıyor. Buraya kadar, evin inşaat hattına, geniş bir bahçe ve betondan yapılmış bir gezinti yeri geçilerek ulaşılır.

Devam etmeden önce ve dilerseniz sizi izlemeyi kolaylaştırmak için yapılmış küçük bir videoda evi görmeye davet ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=KdS5izCFfTE

Basit ve güzel ev içi

İç mekan bize gerçekten güzel bir alan sunuyor. Merkezde bırakmak istediğimiz herhangi bir öğeye mobilyaların uydu şeklinde dizilebileceği bir oda ile başlayacağız. Bu durumda, garip bir yapıya sahip dairesel bir halı seçtik. My Property Live’dan bir tasarım.

İlerlediğimizde ada konseptli mutfağı bulacağız. Tezgahı ise uzundur ve burayı günlük olarak kullananlar için iyi bir çalışma alanı sağlar.

Banyo, büyük maliyetler ödemeden elde edilebilecek bir başka basitlik örneğidir. Belki de en pahalı kaplama küvet ve dikey camdır.

Yatak odası bizi dinlenmeye davet ediyor ve çift kişilik yatağın etrafında özgürce yürümek için yeterli alan sağlıyor. İki pencere bize böyle bir yerde gerekli olan yeterli aydınlatma ve havalandırmayı sağlayacaktır.

tuğla evlerin cephelerinin detaylarının fotoğrafları, görüntü çok güzel ve sade bir ev