Bebeğiniz için nasıl bir baby shower partisi düzenlersiniz?

123rf molilta mona

Hamileyseniz, bebeğiniz için nasıl bir bebek duşu hazırlayıp organize edeceğinizi düşünüyor olmalısınız? Öyleyse, başarılı bir bebek duşu organize etmenin en önemli adımları burada..

Bebek duş partisi, yeni gelenleri karşılayan bir kutlamadır, aile ve arkadaşların katıldığı bir parti ve çocuğun ebeveynleri yeni doğmuş bebekleri ile mutluluklarını gösterir. Bu partiyi şaşırtıcı ve unutulmaz bir anı haline getirmek için, bebek partisi partinizi eğlenceli ve mutlu hale getirebilecek bazı yenilikçi fikirlerle size yardımcı olmaya çalışacağız.

Bebeğinizin bebek partisi için bir tarih belirleyin

Bebek partiniz için doğru tarihi bulmalısınız. Tören genellikle hamileliğin yedinci ayındadır, çünkü anne adayı bu zamanda daha rahattır ve bu günün tadını çıkarabilir. Kocanızla partinin tüm ayrıntılarını ve çocuğunuz için istediğiniz davet ve hediyelerin listesini tartışın.

Davet listesindeki kişilerin tüm ayrıntılarını, adreslerini ve iletişim numaralarını kontrol edin ve tüm bu kişileri barındıracak uygun bir yeriniz olduğundan emin olun. Davetiyeleri, partinin bitiminden altı hafta önce göndermelisiniz, bu da partiyi hazırlamak ve hediyeler almak için yeterli bir süredir.

Zamanı geldiğinde her şeyin mükemmel bir şekilde hazırlanması için parti dekor öğelerini ve ayarladığınız parti malzemelerini ve menü öğelerini sipariş edin.

Bebek partisi için yaratıcı fikirler

Yeni doğan bebeğiniz için küçük hayvanlar, oyuncaklar ve kıyafetlerle süslenmiş kekler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca renkli bantla kapatılabilen çocuk bezi şeklinde davetiyeler yapabilir ve bu özel etkinliğe katılmak isteyenlere dağıtabilirsiniz. Davetiye içerisine bebeğin cinsiyetini de ekleyebilir, onlar için ilginç bir sürpriz olabilir.

Kutlama masasını pamuklu oyuncaklarla süsleyin ve küçük renkli ve karton parçalarını selamlarla yapın ve bunları evin her yerine hatta evin dışına asın, böylece misafirleriniz bebek duşunun yerini zahmetsizce kolayca öğrenebilir.

Çocukların oynamak için kullandıkları hayvan şekillerini ve harflerini taşıyan küpleri dağıtın ve mekana eğlenceli bir atmosfer katmayı öğrenin. Kartonla hayvan şekilleri yapın ve misafirlerinize bir sonraki çocuk için dileklerini yazmalarını sağlayın ve büyüdükten sonra okuyabileceği ve doğduğu zaman etrafındakileri tanıyabileceği mesajlar bırakın.

Bu duruma uygun özel bir pasta yapın ve bir hayvan ailesi, baba, anne ve örneğin tavşan ailesi gibi yeni bebekleri ile süsleyin, ayrıca pasta dolgusunu bir kıza hamileyseniz pembe, bir sonraki çocuğunuz ise gök mavisi yapmayı talep edebilirsiniz.

Organizasyon, baby shower partisinin başarısının sırrıdır

Tüm baby shower partileri yiyecek, hediye, oyun ve içecekleri içerir, ancak tüm bunların organize edilme şekli, bir bebek partisini başarılı veya başarısız kılan şeydir.

Parti zamanının başlangıcından, herkes gelip yerleşene kadar çeyrek ila üçte biri arasında bir süre bırakın, sonra içki servis etmeye başlayın. Daha sonra misafirleri grup oyunları gibi bazı etkinliklerde meşgul edebilir, çocuğa onun için kişisel isteklerini içeren mesajlar bırakabilir ya da ebeveynlere çocuğun yetiştirilmesi ve bakımı konusunda tavsiyeler bırakabilirsiniz. Bundan sonra yemek servis edebilir ve hediyeler açmaya başlayabilir ve ardından partiyi katılımcılar için tatlılar ve kahve ile bitirebilirsiniz.

Katılımcılara müzik besteleri ve üzerine kaydedilmiş sevimli şarkılar içeren bir CD gibi basit hediyeler verebilir veya onlara zarif bir ambalaja koyduktan sonra kuru tatlılar ikram edebilir veya onlara her yere mıknatısla asılan resimler, neşeli şekilli kalemler, kokulu mumlar veya diğer hediyeler verebilirsiniz. Bir bebek partisi partisine yakışan basit tatlılık.