Bebeğinizin saç bakımı için Mustela şampuanının deneyimleri ve faydaları

Doğum yapmak üzere olan pek çok hamile kadın, bebeklerinin saçlarına bakmak için uygun bir şampuan arıyor ve Mustela şampuanı yeni doğanlar için en iyi türlerden biri ve ilerleyen satırlarda faydalarını ve doğru kullanmanın yolunu öğreneceğiz.

Bu konu içerir …

Mustela şampuanı
Mustela şampuanı

Mustela şampuanı, çocuğunuzun saçında ilk kez kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş formülü sayesinde bebekler ve yeni doğanlar için en iyi markalardan biri olarak kabul edilir.

Şampuan köpüğü saç derisini derinlemesine temizlerken, sülfat ve silikonsuz formülü sayesinde beşik kapak pullarını da yok eder, ayrıca bebeğinizin kafasındaki kutanöz bariyeri güçlendiren “avokado perseose” içerir.

Şampuan, çocuğunuzun saçı için faydalı olan keratin içerir ve formülü yırtılmaz, çocuğunuzun cildine çok uygundur ve formülü tamamen güvenlidir, saç ve cildinin güzel kokmasını sağlar.

Yenidoğanlar için Mustela şampuanının faydaları

  • Bebeğinizin kafa derisini temizler ve pullardan arındırır.
  • Saç derisine çok nazik.
  • Formülü, bebeğinizin ilk doğum anından itibaren saç bakımı için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Bebeğinizin kafa derisini dengelemek için çalışır.
  • Ultra taze formülü yırtılmaz.
  • Durulanması kolaydır, saçın kolay taranmasını sağlar.

Çocuğunuz için Mustela şampuanı nasıl kullanılır?

Çocuğunuzun saçını ılık suyla durulayın, az bir miktarını saçına sürün ve saç derisini pullardan temizlemek için nazikçe masaj yapın, ardından şampuan çocuğunuzun saçına hoş kokulu ve hoş bir koku verdiğinden ve karışıklıkları gevşetmeye ve pürüzsüz bir doku bırakmaya çalıştığı için tekrar suyla durulayın.

Mustela şampuanı ne kadar?

Şampuan Mısır’da bir fiyata mevcuttur 274.85 EGP ve Suudi Arabistan’da 200 ml’lik bir şişe için 64 riyal fiyatla satılıyor.

Mustela şampuan deneyimleri

Şampuan kullanan çok sayıda annenin deneyimlerine göre şu görüşler ortaya çıktı:

“Mustela şampuanı, bebeğimin ilk aylarında kullandığım çok harika ve saç derisindeki kepekten kurtulmama yardımcı oldu.”

“Kızımın 4 yılı var ve hala Mustela şampuanı kullanıyor.

“Çocuk doktoru bana hemen bebeğimin saç bakım paketinde Mustela şampuanı reçete etti ve o iki yaşındayken hala kullanıyorum, gerçekten, o ve Sanosan şampuanı çok güzel.”

Çocuğunuzun saçına bakmak için ipuçları

  • Kuru saça neden olduğu ve saça zarar verdiği için normal sabunu tamamen kullanmaktan kaçının.
  • Çocuğunuzun saçını yumuşak bir fırça ile taradığınızdan emin olun, böylece kafa derisine zarar vermezsiniz.
  • Çocuğunuzun saçını çok fazla fırçalamayın, çünkü çok fazla şekillendirme saçta yük oluşturur ve saçın kıvırcıklaşmasına neden olur.
  • Tuck’ı çocuğunuzun saçına çok fazla koymayın çünkü çok fazla olması saçın zayıflamasına ve dolayısıyla saçta boşlukların oluşmasına neden olur.

Sonunda, tüm annelere Mustela şampuanı hakkında her şeyi göstermeyi umuyorum, eğer daha önce bebeğiniz için denediyseniz, deneyimlerinizi yorumlarla bizimle paylaşın.

Şunlar da ilginizi çekebilir: Özellikleri, doğru kullanımı ve fiyatları olan en iyi bebek kremi banyosu

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin