Bekar Annelerin Evde Ekstra Para Kazanması İçin En İyi Fikirler Nelerdir?

Bekar bir anne olmak kolay değildir, çünkü genellikle ev dışındaki işlerde üretilen para bir evin ürettiği tüm masrafları ve ailenin ihtiyaçlarını karşılamaz; ama bu durumu düşündüğünüzde bu yazı size hangileri Bekar annelerin evde ekstra para kazanması için en iyi fikirler çocuklarınızla vakit geçirmeyi bırakmadan.

Bekar annelerin evden çıkmadan ekstra para kazanmaları için fikirler

Evde çocukların bakımı: Ebeveynler, çalışırken, toplantılara veya partilere giderken çocuklarına bakmak için her zaman güvenilir ve deneyimli insanlara ihtiyaç duyarlar; Bu nedenle hafta sonları ya da gece çocuk bakıcılığı çocuklarınızı ihmal etmeden biraz para kazanmanızı sağlayacaktır. Parklara, okullara poster asarak veya tanıdıklarınıza hizmet sunarak hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

Evcil hayvanlara evden bakmak: Bir seyahate çıktıklarında birçok ev sahibi, evcil hayvanlarını diğer evcil hayvanlara bakmak zorunda olmayan ve aynı zamanda hayvanları seven güvenilir insanlarla bırakmayı tercih eder; bu ev işi çok karlı.

Tatlı veya yiyecek sat: Yemek yapmayı seviyorsanız, tanıdıklarınıza veya etkinlikler veya partiler için sosyal ağlar aracılığıyla öğle yemeği, atıştırmalık, tatlı veya abur cubur hizmetleri sunabilirsiniz.

Güzellik hizmetleri: Kaş, kirpik, makyaj, ağda, manikür veya kuaför tasarımı konusunda tecrübeniz varsa, diğer kadınları güzelleştirmek için hafta sonları evinizden hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

anne iki kızı sarılma

Garaj satışı: Artık başkaları için ihtiyacınız olmayan eşyalar harika bir unsurdur; Örneğin, çocuklarınızın artık kullanmadıkları kıyafetleri, kitapları, oyuncakları, mobilyaları veya iyi durumda olan herhangi bir şey varsa, ekstra para al artık ihtiyacınız olmayan ve sadece yer kaplayan nesneleri satmak.

Kursları dikte edin: Yemek pişirme, el işi, resim, müzik veya dans konusunda tecrübeniz varsa, gelir elde etmek için hafta sonları evinizden küçük bir grup insana kurslar verebilirsiniz.

İnterneti kullanarak evden para kazanın

Ürün satmak: Çocuklarınız, beşik, mama sandalyesi, oyuncaklar veya Wallapop, Vinted veya FaceMearket gibi uygulamalarda artık ihtiyaç duymadığınız eşyalar gibi kullanmadığınız ikinci el eşyaları satabilirsiniz. Zanaat becerileriniz varsa, kıyafet veya mücevher yapıyorsun bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir veya yeni ürünler satmak için Amazon’u kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi danışmanlık: Bir öğretmen, beslenme uzmanı, avukat, veteriner, muhasebeci veya başka bir meslek olarak akademik geçmişiniz varsa, şirketlere veya bireysel olarak çevrimiçi tavsiyelerde bulunabilirsiniz, bunun için hizmetlerinizi sunmak için özel portallara kayıt olabilirsiniz. Çevrimiçi danışmanların diğerleri arasında Skype, Zoom, Google Hangouts gibi araçları bilmeleri gerekir.

Blogger: Bugün birçok anne boş zamanlarının bir kısmını deneyiminizi anlatan bloglar yazın Bekar bir anne olarak, çocuk yetiştirmek için tavsiyeler verin veya her gün ortaya çıkabilecek sorunlar için ipuçları verin; ilginç içeriklerle yazılmış bir blog çok para kazandırabilir. Blogger’da ücretsiz bir blog oluşturabilirsiniz.

Sanal asistan: Pek çok küçük işletme, fatura toplama, randevu alma, etkinlik planlama, bilet veya restoran yemek rezervasyonu, müşterileri arama veya gündem oluşturma gibi basit görevleri halletmek için kadın arıyor.

para kazanmak için evden çalışmak

Bir YouTube kanalı oluşturun: Giderek daha fazla kadın, öğüt vermek veya anne olarak deneyimleri hakkında konuşmak için YouTube kanalları oluşturmaya teşvik ediliyor, hatta bazı yaratıcı anneler çocuklarıyla komik videolar çekiyor veya her gün kayıt yapıyor; Bu videolar genellikle çok başarılıdır ve kanalınızdan para kazanmanıza olanak tanır.

Instagram’dan ürün ve hizmetleri tanıtın: Bu sosyal ağı kullanan bir uzmansanız, ürünlerinizi tanıtmak ve satmak için kullanın; Çok fazla takipçiniz olsa bile, söz konusu promosyon için size ödeme yapacak küçük şirketlerin veya markaların hizmetlerini veya ürünlerini tanıtabilirsiniz.

Editör: Metin yazarlarından farklı temalara sahip web sayfalarına veya bloglara yazmalarını isteyen birçok web sitesi vardır, sadece iyi yazmanız ve orijinal olmanız gerekir.

Evden fazladan para kazanmak için yaratıcı olmanız ve çok fazla çalışma arzusuna sahip olmanız gerekir; Bu teknolojik çağda, evden yapabileceğiniz işler sunmak için tasarladığınız internet sayfalarında iş bulabilirsiniz.