Berta’dan Sonbahar 2018 gelinlik koleksiyonu


önceki
Sonraki

 • @ImaxTree

  Berta, Sonbahar 2018 koleksiyonunda sade ve modern bir koleksiyonda rol aldı.

  New York’ta Berta Sonbahar 2018 koleksiyonunun başını çektiği pek çok özel gösteriye tanıklık eden zarif gelinlikler haftası, zarif ve farklı olan koleksiyon, elbise boyunca girift işlemelerin hakim olduğu, bazılarında ise tamamen işlemesizdi. Berta’nın bu sezon için tasarımları kabarık etekli gelinlik modelinin geleneksel formundan sıyrıldı, bu yüzden en büyük payı slip-on ve deniz kızı tasarımları buluyoruz. Sonbahar gelin defilelerinin çoğuna hakim olan detaylardan bazıları, ona harika bir kraliyet karakteri veren çift etek ve şapka gibi Berta koleksiyonunda da yer aldı. Koleksiyon, çeşitli kısa ve uzun elbiseler ile karakterize edildi ve Berta’ya alıştığımız için, zarif ve modern bir tarzda ince detaylara dikkat çekiyoruz.

  New York Stil Haftası’nda Berta Sonbahar 2018 koleksiyonundan en iyi gelinliklere göz atın.

 • Pelerin, Berta Sonbahar 2018 koleksiyonunda

  @ImaxTree

  Kapak, görünümünüze muhteşem bir lüks hissi veren bir parçadır.

  Bu yılki defileler, 2018 gelinliklerinde pelerinlerin güçlü bir şekilde geri döndüğünü teyit etti. Pelerin, size klasik ve lüks bir görünüm veren, kabarık veya dökümlü elbiselerle uyumlu parçalardan biri. Berta koleksiyonundaki şapka tasarımıyla ilgili en önemli şey katmanlı stildir, bu nedenle birden fazla tül katmanıyla tasarlanmış pelerinler buluyoruz. Grubun tamamındaki yıldız tarzı saç aksesuarları göze çarparak zarafet ve zarafet kattı.

 • 2018 Berta koleksiyonunda kesim etek

  @ImaxTree

  İlginç gelinlikler Berta Sonbahar 2018 koleksiyonunun ayırt edici özellikleriydi.

  Gelinliklerde daha önce alışamadığımız tasarımlardan biri olan etek, New York Stil Haftası’nda Berta’nın koleksiyonunun dikkatini çekti. Eteğe renklerde zarif bir kontrast ile harika bir arka plan kazandıran kırık beyaz tül katmanıyla kristallerle kaplanmış bir organze katman üzerinde iç içe geçmiş güllerin tasarımı, hepsi uyumlu ve zarif bir şekilde geldi. 2018 Moda Haftası gösterilerinde gelinlik tasarımlarının başında V yaka tasarımı geliyor.

 • Berta 2018 düğün koleksiyonundaki tüyler

  @ImaxTree

  Gelinliklerdeki tüy trendi uzun süre ortadan kalksa da Berta 2018 koleksiyonunda geri döndü.

  Yaka, etek ya da pelerin olsun uzun süredir gelinlik tasarımlarında tüyler yer alıyor … Tüy trendi, sonbahar gelinine klasik bir dokunuş ve modern tasarımın bir kombinasyonunu vermek için 1970’ler tarzı maksi etek ile yeniden geri dönüyor. Yukarıdaki tasarımda eteğin, kolların ve kuyruğun ucuna tüyler gelerek elbiseye çok gürültülü görünmeden veya tasarımın sadeliğini kaybetmeden zarif bir dokunuş veriyor. Bu yıl da denizkızı gelinlik tasarımı, ona zarif bir görünüm kazandıran gelin için en gözde tasarımlardan biri olmaya devam ediyor.

 • Berta koleksiyonundaki çift etek

  @ImaxTree

  Hiçbir düğün veya abiye grubu çift etek trendinden veya peplum olarak bilindiğinden yoksun değildir.

  Gelin görünümüne lüks ve kraliyet karakteri kazandıran en güzel moda trendlerinden biri olan, zarif görünümü, vücut kusurlarını gizleyebilme özelliği ve belin daha ince ve ince görünmesine yardımcı olan peplum trendi. Peplum trendi, Berta koleksiyonunda, tek ya da katmanlı eteğe kadar birçok tasarımda ortaya çıktı ve bu da parlaklığını asla kaybetmeyen bir trend olduğunu doğruladı.

 • 2018 Berta koleksiyonunun çıplak omuzları

  @ImaxTree

  Çıplak omuzlar, Berta 2018 koleksiyonunda zarafet ve kadınlıktır.

  Dekolte trendi veya damla kollar gibi farklı tasarımlarıyla çıplak omuzlar, son yıllarda kadınlık ve cüretkar bir görünüm için gelinliklere hakim oldu. Berta koleksiyonundaki çıplak omuzlar, gelinliklerdeki klasik tasarımlara dönmemizi sağlayan çan kollu trendi ile yukarıdaki tasarımda olduğu gibi zarif.