Best Buy’dan hemen 550 $ ‘a Nokia 8.3 5G alın (150 $ indirim)

Onu parkın dışına çıkaracak iyi bir 5G akıllı telefon mu arıyorsunuz, ancak bankayı kırmak istemiyor musunuz? Stok Android deneyimini ve gereksinimlere garantili güncellemeleri eklediğinizde çok az aday kalıyor. Neyse ki, kutuların çoğunu sopanın hemen dışında işaretleyen Nokia 8.3 5G var. Ve Black Friday / Cyber ​​Monday dönemi için, telefon Best Buy’da etkin bir şekilde 550 $ ‘a düştü ve normal fiyattan 150 $’ a kadar indirim almanıza izin verdi.

    Nokia 8.3 5G

    550 $ ‘dan, Snapdragon 765G’ye ve size ve alışkanlıklarınıza ayak uydurabilmekten daha fazlası olması gereken büyük bir 4.300 mAh bataryaya sahip 5G özellikli bir Nokia cihazı alıyorsunuz.

Nokia 8.3 5G, şirketin ilk ve şimdiye kadar tek 5G özellikli akıllı telefonu. Telefon, Google Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’de bulunan aynı işlemci olan Qualcomm Snapdragon 765G SoC tarafından desteklenmektedir. Ayrıca 120Hz ekran, 18W hızlı şarjlı 4.500mAh pil, 3,5 mm kulaklık girişi, FM radyo alıcısı ve microSD yuvalı genişletilebilir bellek içerir. Yazılım açısından Nokia 8.3, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile birlikte geliyor ve Android 11 güncellemesinin bu yılın sonundan önce gelmesi bekleniyor. Aslında telefon, Google’ın Android One programının bir parçasıdır ve iki Android sürümü güncellemesi ve üç yıllık güvenlik güncellemesi garantisi ile birlikte gelir.

Nokia 8.3 5G XDA Forumları

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, çoğu kişi Nokia 8.3 5G’nin olması gerekenden daha pahalı olduğu konusunda hemfikir. Şanslısınız ki, birçok perakendeci modeli haftalık olarak indirdi ve Best Buy onlarla etkinleştirirseniz telefonda Black Friday indirimi bile var. Ekstra etkinleştirme indirimi ile Nokia 8.3’ün 128GB versiyonunu sadece 550 $ ‘a alabilirsiniz!

Best Buy, taşıyıcı kilitsiz çift SIM varyantı olan TA-1243 modelinde yukarıda belirtilen fiyatı sunuyor. Yeni bir Nokia 8.3 5G arıyorsan, hisse senetlerinin ne kadar süreceğini tahmin edemediğimizden, bu muhtemelen bir tanesine atlamak için doğru zamandır.