Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Beton havuzların zeminleri hakkında bilmeniz gereken her şey – Nagila ve bahçe

Dokular ve kaplamalar, ihtiyaçlarınıza ve hava şartlarına uygun sabit bir havuz yüzeyi sağlayabilir. Yüzeye montaj veya kaymaz bir kaplama uygulanarak kaymaya dayanıklı bir beton güverte yüzeyi oluşturulabilir. Herhangi bir kaplama veya kaplama, betonu güneş ışığına, sıcağa, soğuğa veya yağmura maruz bırakmamalı ve küf ve küflenmeye karşı dayanıklı olmalıdır. Beton beton yüzeyler için tasarlanmış birçok kaplama, […]

31 Aralık 2020 - 16:12 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi. A+A-

Beton havuzların zeminleri hakkında bilmeniz gereken her şey – Nagila ve bahçe

Dokular ve kaplamalar, ihtiyaçlarınıza ve hava şartlarına uygun sabit bir havuz yüzeyi sağlayabilir. Yüzeye montaj veya kaymaz bir kaplama uygulanarak kaymaya dayanıklı bir beton güverte yüzeyi oluşturulabilir. Herhangi bir kaplama veya kaplama, betonu güneş ışığına, sıcağa, soğuğa veya yağmura maruz bırakmamalı ve küf ve küflenmeye karşı dayanıklı olmalıdır. Beton beton yüzeyler için tasarlanmış birçok kaplama, kaplama ve teknik varken, en sevdiğiniz yerel montajcınız büyük olasılıkla bunlara sahip olacaktır. Önce sunumunuzun nasıl görünmesini istediğinizi tanımlayın, ardından sizin için çalışan bir süreç ve ürün bulun.

Beton sızdırmazlık
Damgalama, kazınmış bir tasarıma veya desene sahip bir damgalama plakası kullanma ve tüm yüzeyde desenler oluşturmak için dökülmüş betona bastırma işlemidir. Damgalı uygulama, doğadan, duvardan güzel sanat karolarına kadar desen ve tasarımları kopyalayabilen çekici, doğal olarak kaymaz bir yüzey oluşturur.

Liverpool, New York’taki Stampcrete International, özel beton yüzey karışımları satıyor, lisanslı tesisatçıları eğitiyor ve presleme süreci üzerine seminerler düzenliyor. Şirketin satış temsilcisi Bill Nelson, “50’den fazla tasarımımız ve 60 farklı renk seçeneğimiz var, ancak havuz güvertesine kesintisiz bir doku veya minimalist bir his öneriyoruz,” diyor şirketin satış temsilcisi Bill Nelson. “Derin çizgi tasarımı, istemediğiniz suyu tutacak” diyor.

Stampcrete, yüzme havuzu zeminlerini yüzeyi lekelerden ve hava koşullarından korumak için iki kapak dolgusu ve ev sahibi tarafından talep edilmesi halinde kaymayan bir malzeme ile bitirir. Standart bir beton havuz güvertesi, alana bağlı olarak, metrekare başına 3-6 ABD dolarıdır. Nelson, ürün yelpazesi ve ürün dahil olmak üzere, “Ürünümüzün metrekaresi yaklaşık 10-12 $ ‘dır” diyor. Fiksasyon, metrekare başına 3-4 dolar daha alabilir.

Kompozit beton
Kompozit beton havuz güverte güvertesi, güverteye doğal olarak kaymaz özellikler getirerek güvenliği ilk sıraya koyar. Increte Systems of Odessa, FL, mevcut bir beton plakaya aşınma için uygulanan ve kaymaz nitelikler sağlayan iki sprey beton ürünü sunmaktadır. Incret Ulusal Satış Direktörü Rich Kofoed, “Her ikisi de sıvı reçine ile karıştırılmış çimentodan yapılmıştır ve tıpkı alçıpanda görebileceğiniz gibi bir huni ve tabancayla beton bir yüzeye püskürtülür” diyor. .

Üç günlük süreç, mevcut beton yüzeyinin gres ve yağlardan arındırılmasını, karışımın yüzeye püskürtülmesini ve belirtilen yüzeyin bir dolgu macunu ile kapatılmasını içerir. Sonuç, alttaki döşemeye sıkıca yapışan ve doğal olarak kaymaya karşı dirençli ve normal betondan daha güçlü olan renkli ve dokulu bir yüzeydir. Güverte püskürtücü sistemi, metrekare başına 3-5 $ artı güverte güvertesinin maliyeti arasındadır. Yüzeye birden fazla renk ekleyen Texture-Deck kaplaması, metrekare başına 4-6 $ ‘a mal oluyor.

İzolatörler ve kaplamalar
İşlenmeden bırakılan beton havuz güvertesi, elementlerin insafına kalmıştır ve gerçekleşmeyi bekleyen bir kaza olabilir. Güneşe, sıcağa, yağmura ve soğuğa maruz kalmak yüzeyin çatlamasına neden olur. Dökülen içecekler, güneş yağları ve yiyecekler lekelere neden olabilir. Islak beton yüzey kaygandır ve askıda kalan su küf ve küf haline gelebilir. Doğru sızdırmazlık maddesi veya koruyucu kaplama, yüzeyin yıllarca yeni görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca ayaklarını güvenli bir şekilde güvertede tutabilir.

İyi bir beton dolgu macunu, yüzeyi su geçirmez bırakmalı ve kuzey eyaletlerindeki elemanların veya donma / çözülme döngülerinin çatlamasına, ufalanmasına ve olumsuz etkilerinden korunmalıdır. Bazı beton dolgu macunları ayrıca havuzda leke bırakan kimyasallara karşı koruma sağlar.

Kaplamalar genellikle ek faydalar sağlar. Mortex tarafından yapılan Keystone’dan Kool Deck, yüzeyin yüzey sıcaklığını düşürerek dokunulabilecek kadar soğuk kalmasını sağlar. Bu dokuma kaplamalar betona yapışır, kaymaya karşı dirençli bir zemin sağlar ve döşemedeki hataları veya kusurları gizler.

Seçiminize uyun
İkliminiz için Beton ve beton bir havuz güverte yüzeyi kayma sorununa harika bir cevaptır, ancak kötü kışlar ve yoğun karla bilinen bölgelerde, test edilmemiş dokulu bir yüzey kepçe, tuz ve donma / çözülme koşullarına dayanmayabilir. Stampret’ten Mike Ritz, “Kuzeydoğu’da dokulu bir yüzey veya kaplama olabilir, ancak güçlü ve dayanıklı bir ürün olması gerekir” diyor. “Kaplama hızı 7.000 psi, bu nedenle patlamaz veya soyulmaz.” Normal çimento, inç kare başına yaklaşık 3,500 pound ölçer. Aksine düşük tenörlü pigmentlerle yapılan renkli beton, güney güneşinin kavurucu ışınları altında rengini korumayacaktır.

Yüzeyin yeniden sızdırmaz hale getirilmesi, beton beton yüzey sahipleri için bir olasılıktır. Yüzeyin yeniden mühürlenmeden kaç yıl dayanacağı, kullanıma ve kötüye kullanıma bağlı olacaktır. Tuzun kışın düzenli olarak kullanıldığı ve yağmur ve trafik yoluyla zeminlere ve verandalara çıktığı kuzeydoğuda, beton bir çatının sık sık yeniden sızdırmaz hale getirilmesi gerekecektir. Ritz, “Tuz, betonun düşmanıdır ve etkilerini tamamen durdurmak için yapabileceğiniz pek bir şey yoktur” diyor. Güneyde ısı ve güneş sorun teşkil ediyor. Ritz, “Güneyde, çimentoya eklenen ucuz boyalar kaybolacak” diyor. “Renklendirmede kullanılan sentetik boya rengini koruyacaktır.”

Beton, kaplama veya son kat yüzey için bir yüzey seçmeden önce, yüzeyin karşılaştığı iklimsel zorlukları göz önünde bulundurun. Bölgedeki diğer beton zeminleri incelemek ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek iyi bir fikirdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikkat En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikk...

En İyi Çapa Makineleri Aileden kalma Antalya’da küçük bir bahçemiz var. Zaman zaman orayla ilgileniyoruz ve bizi çok mutlu ediyor. Bahç...

En İyi Çim halı Döşeme En İyi Çim halı Döşeme

Suni çim: Avantajları, çeşitleri, özellikleri ve kaliteli olanı nasıl satın alınır En iyi suni çimi satın almak için adım adım kılavuz....

Beton zemine çim ekmek Beton zemine çim ekmek

Beton Zemin Üzerine Çim Nasıl Dikilir Beton zemine nasıl çim ekileceğini buradan öğrenin. beton zemine çim ekmek , terasa rulo çim, bet...

Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim...

Mükemmel çim için çim tohumu nasıl ekilir Çim tohumlarının ekilmesinin, çim satın almak ve döşemek için daha iyi bir alternatif olmasın...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/