Bir garaj inşa etme planları

Aşağıdakiler, ister kendiniz yapmak isterse de işi bir inşaat uzmanına yaptırmak isteyin, sizi bir garaj inşa etmeye yaklaştıracaktır. Bunlar, size sağlayacağımız gerekli ve çoğu zaman elde etmesi çok zor olan planlardır.

Devam etmeden önce, önceki bir teslimatla bir pergolanın nasıl yapılacağını bilmek ilginizi çekebilir, bu aynı zamanda daha az etkili bir şekilde de aracımızı korumaya hizmet eder.

Projede iyi bir fikre sahip olmak için önlemler gereklidir. İnşaatın kendisinden ve yapılması gereken saha çalışmasından önce her şeye atıfta bulunuyoruz.

İnşa edilecek garaj önlemleri
Boyutlar: 3.35 x 7.30 metre

Boyutlar İngiliz metrik sistemde ifade edildiğinden, her görüntünün altında metre cinsinden ne kadar karşılık geleceğini belirteceğiz. Bu şekilde bilgiler tamamlanmış olacak ve hedefimize ulaşmaya daha da yakın olmasını umuyoruz.

Bir garaj planı oluşturun
Ölçümler: 5.80 x 6.70 metre

Planların bir tamamlayıcısı olarak, kendinize bu alanı ne tür aydınlatmalar sağlayacağınızı sorabilirsiniz. Bu anlamda sizi konunun farklı yönlerini incelemeye çalışan bir video izlemeye davet ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=lcqs-kznK_Y

Tavanın yüksekliğine gelince, bu her birinin takdirine bırakılmıştır. Genellikle 2,3 metre yükseklikte başlayan bir önlemi tercih ederiz ve oradan ne kadar yatırım yapmaya istekli olduğumuzu ve sahip olduğumuz olanakları yükseltebiliriz.

Her evin tüm ortamlarının olduğunu göreceksiniz, biz sadece garajla sınırlı kalmadık. Bu ek verilerin de inşa ederken sizin için yararlı olacağını umuyoruz.

10×21’lik bir garajın nasıl inşa edileceğini planlar