Bir güzellik blog yazarı, düzeltmek için saçını traş etti, ama sonuç ne?

Güzellik blog yazarı Vanessa Martinez, şaşırtıcı ve cüretkar kararıyla, sorunlarının ve hasarlarının üstesinden gelmek için saçlarını başının her tarafına tıraş etme kararıyla takipçilerini paylaşıyor.

Bir videoda tamamen kel göründü ve en yakın arkadaşından saçını tamamen tıraş etmesini istediğini belirtti. Yirmi bir yaşındaki bu kız, bu şok edici adımı attıktan sonra tahmini 2 milyon takipçisi tarafından şaşkına döndü.

Vanessa’yı son yıllarda takip ederek, saç uzatma ve sentetik saç arasında görünüşünü kalıcı olarak değiştirmeyi seven kızlardan biri olduğunu göreceğiz. Ancak tüm bu farklı saç kesimlerinin ve değişikliklerin saç sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olduğunu ve ciddi hasarlara neden olduğunu söyledi. Doğru bakım ve sağlıklı saç uzaması ile yeniden başlamak için saçlarını tamamen terk ettiğini de doğruladı.

Vanessa gişe rekorları kıran bir pop elde etmek için en son saçını kestiğinde, bir an için tereddüt ettiğini söyledi. Ancak saçını tamamen kestiği zaman aynı duyguyu hissetmiyor, aksine stresli saç problemlerinden tamamen kurtulduğunu hissetti.

Vanessa kelliğin kendi başına çirkinlik olmadığını ve özellikle hastalık, stres veya başka bir nedenle bunu yapmaya zorlananlar için iğrenç olmadığını garanti etti, her zaman olduğun gibi güzel olacaksın. Takipçilerinden gelen yorumlar, bu kararı cesaretlendirerek ve kendi cüretini ve bunu yapma arzusunu takdir ederek geldi. Herkes, sağlıklı saçlarının görünümünü tekrar eski haline getirmek için sonucu beklediklerinden emin oldu.