Bir kişinin beni sözlerinden ve psikolojideki eylemlerinden sevdiğini nasıl bilebilirim?

Kafanız karıştı ve çok mu düşünüyorsunuz ve kendinize birinin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım diye mi soruyorsunuz? Farkına varabileceğiniz, yanıtı kendiniz bileceğiniz işaretler ve bunu anlamanıza ve düşündüğünüz kişinin sizi sevip sevmediğini anlamanıza yardımcı olacak ince bir günlük var mı?

Bu konu içerir …

Birinin beni sevdiğini nasıl bilebilirim

Pek çok kızın ve birçok kadının şu soruyu yanıtlarken kafası karışıyor: Birinin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım? Bu kişi benden hoşlanıyor mu? Ve cevabı hemen bilmek istiyorsun ki daha sonra onunla ilgilenebilesin, bazı insanlar bu kişinin onu sevdiğine dair samimi hislerini istiyor.

Ancak bazı insanlar bu duygunun samimiyetsiz olmasını isterlerse, bu kişiye zarar vermek ve duygularını incitmek istemezler, ancak bu kişinin size olan ilgisini, hayranlığını ve sevgisini belirlemede güvenebileceğiniz bazı işaretler vardır.

Bu işaretlerin yarısından fazlası mevcut olmalıdır, böylece sadece bir veya iki işareti değil, sizi sevdiğinden ve sevdiğinden emin olabilirsiniz. Çünkü sevginin birçok nedeni vardır, oysa hayranlık geçici olabilir ve yalnızca bir veya iki nedenden dolayı.

Kendine iyi bak

Kişinin seninle ilgilendiğini, sana sürekli seni sorduğunu fark ediyor musun? Eylemlerinizi izlediğini ve isteklerinizi hemen yerine getirmek istediğini fark ettiniz mi? Seni çok önemsediğini ve her seferinde nerede olduğunu sorduğunu fark ediyor musun? Sizin yanınızda olması ve ihtiyaçlarınızı karşılaması çok zaman mı alıyor?

Bu sorulara cevabınız evet ise, o zaman gerçekten bu kişinin size karşı bir şeyi vardır; Özellikle sizi güvence altına almak, söylemeye ve sormaya olan ilgisi, hatta sözlerinizi ve konuşmalarınızı uzun süre dinleyip bunlara dikkat etmek için sürekli sizinle konuşuyorsa.

Ani ihmal

Ani ihmal, aşkın en önemli belirtilerinden biridir. Çünkü size yakınlaşmaya çalışıyor, duygularının ve duygularının arkasına geçiyor ama bazen aklıyla düşünüp aniden yüz çeviriyor; Çünkü ikinizin haklı olmadığını düşünüyordu.

Ya da belki de onun duygularına olan ilgisini soğukkanlı bir şekilde çevirdiğiniz içindir, belki de maruz kaldığını hissettiği için ve belki de onunla ilgilenip ilgilenmediğinizi bilmek istiyordur? Yoksa o gittiğinde onun hakkında soru sormayacak mısın? Böylece aniden duracak ve görmezden gelmeye başlayacak ve aniden ertesi gün sizinle konuşmayacak, bu yüzden burada sadece sizi değil, aynı zamanda size taptığından eminsiniz; Çünkü duygularının kontrolünü kaybediyordu.

Bir bakış, birinin beni sevdiğini nasıl bilebilirim sorusuna cevap verebilir

Aşık işaretlerin ve sinyallerin bakışı, cesur gözler, tutulma, delici bakış, hayranlık ifadesi, özlem bakışı, dolaşıp durma bakışı, tüm bunları onun bakışından anlayabilirsiniz, konuşmanıza hayranlık duyuyor mu? Çok sevgi dolu görünüyor ve seninle konuşmak istiyor mu?

Sorunuza bakmak ve sizinle yalnız konuşmak istiyor mu, gözlerin dilinin sevginin ilk dili olduğundan emin olun ve eğer onu deşifre ederseniz sizi seven tek kişi o olmayacak, siz de onu seveceksiniz.

gülümseme

Gülümsemek, size olan aşkından şüphelenilen kişide dikkat edilmesi gereken önemli işaretlerden biridir. Buradaki gülümseme sadece dudakların gülüşü değil, bir bütün olarak yüzün gülümsemesidir.Yüz güldüğünde yüz hatları, gözleri, kaşları, yanakları ve dudakları güler.

Dolayısıyla sözlerinizi ve konuşmanızı takip eden bir gülümseme, her seferinde vizyonunuzla flört eden bir gülümseme, dönemler süren basit bir gülümseme görürseniz, bu hayranlık ve yoğunluk ve size aşık olacağı veya bilmeden aslında size aşık olacağı bir başlangıçtır.

Beden dili

Önünüzdekilerin davranışlarını ve kişiliğini açığa çıkarabileceğiniz beden dili ya da fizyonomi denilen şey, sizi sevsin, hayranlık duysun ya da sizin için kötü niyetli olsun ya da olmasın, ikiyüzlü ya da başka bir şey ve beden diline dayalı fizyognomi, psikolojide iyi bilinen bilimlerden biridir.

Fizyodomi bilimini ve beden dilini size olan sevgisinden şüphelendiğiniz kişiye uygulamak için, burada durma şeklini not etmek gerekir, eğer size paralelse ve sizinle yüzleşiyorsa ve sizinle dikkatle konuşuyorsa, ancak çok uzakta bir şey, aranızdaki mesafeleri tanımlaması ve size dikkatle durması için size hayranlık duyacak ve sizi düşünecektir. .

Sizinle konuşurken kontrol edebileceği, elin hareketinde ve ayakların hareketinde ortaya çıkan gerginlik, ani ayakta durma ve sık oturma ve rastgele hareketler, tüm bunlar sevgisini ve sizi düşündüğünü gösterebilir.

Neyi sevdiğine iyi bak

Size değer vermek, yalnızca birinin size olan sevgisinin bir işareti değil, aynı zamanda arkadaşlarınıza değer vermek, sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyleri önemsemek, ailenizi ve onların haberlerini önemsemek, arzularınızı ve isteklerinizi önemsemek, istediğiniz yerlere ve cevapladığınız renklere değer vermek.

Tüm bunlar size yakın olması, sevdiğiniz renklerde bir armağan vermesi, sizi tercih ettiğiniz bir yerde çözmesi ve bir aile sorununu ya da çözemediğiniz kişisel bir ikilemi çözmesi için, sizi memnun eden, sorunlarınızı çözen her şeyi ve sizi üzen her şeyi halletmeye çalışır. Gelecekteki kahramanın olmak için.

Ayrıca okuyun: canlılık ve zindelikle yeni bir çalışma haftasına başlayın ve can sıkıntısı veya depresyondan kurtulun

Fiyatına en iyi kalite ile bentonit kilinin şaşırtıcı faydaları ile güzelliğinizi şımartın

seni kimin sevdiğini nasıl anlarsın?

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin