Bir UI 3.0 beta (Android 11), Almanya’daki Samsung Galaxy S20’de çıkıyor

One UI 3.0, Samsung’un Android 11 tabanlı en son özelleştirilmiş Android sürümüdür. One UI 3.0’ın herkese açık beta sürümü, daha önce Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore’de Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 + ve Galaxy S20 Ultra için mevcuttu, ancak OEM, beta girişimini dünya genelinde daha fazla bölgede kademeli olarak genişletiyor. Galaxy S20’nin Exynos destekli uluslararası varyantı şimdi Avrupa’da ilk One UI 3.0 beta güncellemesini aldı.

Samsung Galaxy S20 / S20 + / S20 Ultra XDA Forumları

Bu güncelleme şu anda Almanya’daki kullanıcılara, yani Exynos 990 yüklü taşıyıcının kilidi açılmış Galaxy S20 serisine sunuluyor. Sürümle birlikte ilk beta derlemesi G98xxXXU5ZTJA yaklaşık 1.8GB boyutunda geliyor. Güncelleme, kararlı Android 11 kod tabanında bulunan tüm yeni özelliklerin yanı sıra Samsung’un kendi One UI kaplamasındaki çeşitli iyileştirmelerle birlikte bu telefonlara getiriyor. Ek olarak, Galaxy S20’nin ABD Snapdragon modeli, sürüm numarasıyla benzer bir yapı aldı. G98xU1UEU1ZTJA ikinci One UI 3.0 genel beta üretici yazılımı olarak. Her iki durumda da Samsung, cihazın Android güvenlik yaması seviyesini Ekim 2020’ye çıkarıyor.

Bu yazılım sürümünü bir spin için almak isteyenler için, modelinize uygun OTA paketini bu indeksten indirebilir ve stok kurtarma ortamını kullanarak sideload edebilirsiniz. Yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve birçok yeni özellik ile Samsung’un en son ürün yazılımı sürümünü, halka sunulmadan önce deneme fırsatınız olsa da, bunun sistem dengesizliği ve bozuk özellikler riskiyle birlikte geldiğini unutmayın. . Neyse ki Samsung, bu beta sürümlerinde önyükleyici sürümünü henüz yükseltmedi, bu da manuel flaş gerçekleştirerek kararlı Android 10 / One UI 2.5 ürün yazılımına geri dönebileceğiniz anlamına geliyor.