Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Brad Pitt’in En İyi Saç Kesimleri ve Nasıl Elde Edilir

Brad Pitt, neredeyse 30 yıldır profesyonel olarak havalı. Yorucu olmalı. Yönetmen Quentin Tarantino’nun en son filmi Once Upon A Time In Hollywood’da on yılın en yüksek profilli rolüyle ekrana dönerek herhangi bir yorgunluk belirtisi göstermediğinden değil. Film, 60’ların ve 70’lerin erkek giyiminin bir dilek listesi, ancak Pitt’in saç modeli de ödülleri hak ediyor. Dalgalı (ama […]

11 Kasım 2020 - 22:40 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi. A+A-

Brad Pitt’in En İyi Saç Kesimleri ve Nasıl Elde Edilir

Brad Pitt, neredeyse 30 yıldır profesyonel olarak havalı. Yorucu olmalı. Yönetmen Quentin Tarantino’nun en son filmi Once Upon A Time In Hollywood’da on yılın en yüksek profilli rolüyle ekrana dönerek herhangi bir yorgunluk belirtisi göstermediğinden değil.

Film, 60’ların ve 70’lerin erkek giyiminin bir dilek listesi, ancak Pitt’in saç modeli de ödülleri hak ediyor. Dalgalı (ama akıllı) orta uzunlukta bir kesim, Timothée Chalamet’in saçının daha retro ama aynı zamanda daha yetişkin bir versiyonu – ve bizi düşündürdü.

Brad Pitt’in en iyi saç kesimi her zaman etkili olmuştur ve görünüşe göre erkeklerin berberlerinden ne istediklerini tanımlamaktadır. Fury veya Dövüş Kulübü’nün kısa ve dalgalı kesimindeki yüksek solmayı düşünün.

Çoğu bugün hala çalışıyor, biz de Bradley Smith Hair’ın kreatif direktörü olan en iyi berber Bradley Smith’e onları nasıl alacağını sorduk.

Omuz Boyu Slacker

Gerçek Romantik (1993)

Brad Pitt, Legends of the Fall’daki eski kalp atışından Truva’daki sersemlemiş savaşçıya kadar yıllar boyunca bir dizi uzun saç stiline sahipti. Ama True Romance’daki ilk ortaya çıkışından beri bu tarz, bugün en kıskanılacak olanı.

Yeterince uzun olduktan sonra eskimiş ve nispeten az bakım gerektirir, ancak ağırlığı ve hacmi azaltmak için berbere düzenli gezilerle büyümesi yaklaşık bir yıl sürmesi gereken en az 12 inç uzunluğunda bir uzunluk isteyeceksiniz. Bu, düz saç için işe yaramaz, yeleğinize bir dalgalanmanız gerekir.

Yukarıda belirtilen deniz tuzu spreyinin bir kısmını şekillendirmek için alın ve havayla kurumaya bırakmadan önce doku oluşturmak için parmaklarınızı kullanarak havluyla kurutulmuş saçların üzerine püskürtün. Başka bir 90’ların simgesi gibi görünmek istemiyorsanız fönlemeyin: yani Jennifer Aniston zirvede-Rachel.

Katil Mahsul

Se7en (1995)

David Fincher’ın suç-gerilim filmi Se7en sırasında kutuda ne olduğu konusunda daha az rahatsız olduk ve Pitt’in spor yaptığı kaygan, dağınık yatak başını almakla daha çok ilgileniyorduk. Pitt’in kalıcı foliküler etkisinin erken bir işareti olan 1995’te çekilmiş filme rağmen, 2000’lerin her yerinde görülen bir kesikti.

Smith, öndeki fiskeyi oluşturmak için üstte iki inç bırakmanızı, daha yumuşak bir görünüm için makas noktası kesmenizi ve istediğiniz tüm dağınık dokuyu yaratmanızı ve kenarlarda sadece bir inç üste karışmasını öneriyor.

Daha sonra, sabah hazırlanırken ihtiyacınız olan tek şey, parmaklarınızla saçınıza işlenmiş madeni para büyüklüğünde bir kil miktarıdır. Yataktan hemen kalkma tavrı için ön tarafı arkaya ve ardından öne doğru itin.

Şeytani Taraf Ayrılık

Joe Black ile tanışın (1998)

Ölüm, Brad Pitt’in en meleksi görünüşü olan Meet Joe Black’de, ölmekte olan bir Anthony Hopkins’e son günlerinde rehberlik etmek için dünyaya ışık saçarken, bize 101’i mükemmel, Robert Redford tarzı bir preppy kesiminde verirken.

Smith, “Buna aşırı büyümüş bir yan ayırma diyorum,” diyor Smith, “bu yüzden berberinizden daha yumuşak bir doğal görünüm için bir tarağı makasla kesmesini isteyin, kabaca dört inç üstte tutun ve yanların kulaklarınızın üzerine düşmesine izin verin. Her zaman, doku eklerken saç stilinin temel şeklini oluşturacak deniz tuzu spreyi gibi bir ön şekillendirme maddesi uygulayın. “

Saçlarınız inceliyorsa, bu tarzdan kaçınılması en iyisidir. Güçlü bir saç çizgisinin olmaması sadece durgunluk noktalarınızı vurgulayacaktır.

Tyler Durden

Dövüş Kulübü (1999)

Dövüş Kulübü, en ikonik haliyle Pitt’di. 3D altılı paket, dudaklardan sarkan sigara, sınırda giyilemeyen kırmızı deri ceketli kalitesiz gardırop – sigara ve LJ 21. yüzyılda o kadar da iyi görünmese bile 1999’daki her erkek görünümün peşindeydi. .

Üstteki kiraz, Pitt’in Se7en’de giydiği daha temiz kesim dokulu pirzolanın biraz daha uzun bir versiyonu olan pis mahsulüydü. Mümkün olduğunca fazla doku oluşturmak için yaklaşık üç inç üstte bırakılmalı, nokta kesimi yapılmalıdır.

Smith, “Daha sonra jelden kaçınır ve saçınızın doğal hareketine uygun bir mat kil veya macun tercih ederdim” diyor. “Daha az hacim, daha belirgin doku peşinde olduğunuz şeydir. Bezelye büyüklüğünde bir miktar alın ve ellerinize sürün, ürünü tacınızdan önce ve sonra ileriye doğru çalıştırırken ürünü daha esnek hale getirin. “

Ve unutmayın, 90’ların dağınık Pitt saç şekillendirmesinin ilk kuralı kural olmamasıdır, bu yüzden olabildiğince çok anti-kahraman doku yaratmaya çıldırın.

Temiz Kaçış

Okyanuslar Onbir (2001)

Stil bahislerinde George Clooney ile ayak parmakları arasında giden Pitt, Oceans Eleven’da darmadağınık, umursamaz bir şey sayesinde kazandı. Bir kez daha, hepsi nokta kesmede ve tam olarak berberden üstte yapmasını istemeniz gereken şey bu.

Smith, “Doku önemlidir, ancak bu hala keskin olan düşük bakım gerektiren bir kesimdir” diyor. “Üstte bir buçuk inç ve yanlarda bir inç civarında bırakın. Şekillendirmek için saçınızı havluyla kurulayın ve gün boyunca kalıcılığını koruyacak bir lifli krem ​​uygulayın. “

Ölümcül Buzz Cut

Bay ve Bayan Smith (2005)

Jen ile Angie arasındaki tartışmanın tamamına girmeyelim, değil mi? Bunun yerine, dikkatimizi ilk etapta Bayan Jolie’yi çeken, baştan aşağı bir vızıltı kesimi olan, üstte daha fazla uzunluk bırakarak ve saç kullanarak arka ve yanlarda bir kontrast oluşturarak daha az agresif hale getiren stile odaklayacağız. kesme makineleri bir veya iki sınıfa ayarlanır.

“Vızıltı kesimi en iyi şekilde az bakım gerektiren stil olmasına rağmen, saçınıza parlak ama sağlıklı bir görünüm kazandırmak için hafif bir parlaklık pomad uygulamanızı tavsiye ederim.”

Extreme Undercut

Öfke (2014)

2014, resmi olarak Brad Pitt Fury saç kesiminin yılıydı; her erkek ve köpeği, berberlerine Pitt’in kahramanca İkinci Dünya Savaşı masalında oynadığı abartılı alt kesimi vermeleri için yalvarıyorlardı. (Aynı zamanda çılgınca popüler Peaky Blinders saç stilinin yakın bir akrabası).

Smith, “Bu, üst ve yanlardaki uzunluklar arasındaki zıtlığı abartan, alttan kesilmiş bir pompadur,” diyor. “Geriye doğru kaymak için tepede iki inç bırakarak yaklaşık dört inç bırakın. Keskin, traşlı bir yüzey elde etmek için makaslardan ziyade arkada ve yanlarda bir tıraş bıçağı kullanırdım.

“Biçimlendirmek için, ıslak saçınızı düşük bir ayarda fön ile kurutun ve pompadour’un temel şeklini oluşturmak için geri fırçalayın. Sonra son parçayı havada kurumaya bırakın ve bozuk para büyüklüğünde bir miktar pomad uygulayın ve alnınızdan tepenize doğru kaydırın. Pomad, parlak bir yüzeyle birlikte kalıcı bir tutuşa sahip olacak. ”

Ölümsüz Uzun Saç

Dünya Savaşı Z (2015)

İki saat boyunca zombiler tarafından kovalandığında güzel görünmek zor. Ancak biriken kan lekelerinin yanı sıra, Pitt, Z Dünya Savaşı’nın devam ettiği süre boyunca nispeten gevşek görünüyordu. Onun uzun, az bakım gerektiren ‘fazla mesai yapması olabilir mi?

Yine de kolaylıkla bu kadar güzel görünmesi zaman alır ve birçok rahatsız edici büyüme aşamaları gerektirir. Daha ince saçlar en iyi sonucu verir, çünkü çok kalın olan saçların ortadan ayrılması zor olacaktır.

Smith daha sonra, bu saç uzunluğuyla çalışmaya daha alışkın olacaklarından, kesim için bir berberin üzerinden bir kuaförü ziyaret etmenizi önerir. Saçının kulaklarının üzerine düşmesini ve geri dönmesini istiyorsun. Saçınızın daha kolay şekillendirilmesini sağlayacak fazla kiloları almak için stilistten saçınızı inceltmesini isteyin.

“Saçınızı haftada iki kez doğal bir şampuanla daha az yıkayın ve bunun yerine günlük bakım yapın çünkü bu, saç kırılmasını önleyecek ve saçınızdaki nemi koruyacaktır. Ayrıca, hafif bir parlaklık sağlamanın yanı sıra, bölünmüş uçlarla mücadele edecek argan yağı kullanmayı da öneririm.

Gerileme Gerileme

Bir Zamanlar Hollywood’da (2019)

Katil bir gardırop ve bazı rock sert abs (50 yaşında olduğunuzda cidden etkileyici) yanı sıra metanet aptallığıyla oynanan Pitt’s Cliff Booth, Leonardo DiCaprio’nun Rick Dalton’unun en iyi arkadaşı ve gizlice hepimizin gerçekte olmasını dilediğimiz kişi. 55 yaşında sallayabilmeyi dilediğimiz başka bir şey – abs dışında – Pitt’in aşırı büyümüş 60’ların yan ayrılmasıydı.

Meet Joe Black’deki yan ayırmanın aksine, bu kesim saçınızın doğal büyümesini takiben Smith’e göre körelmiş olmalıdır. “Bir bölmeyi kesmek yerine, saçınızın doğal olarak düşmesine izin verin. Üstte bol miktarda uzunluk istiyorsun, saçı çevirip ayırmak için en az dört ila beş inç diyebilirim.

“O zaman işinizi basit tutun ve ürünleri aşırı kullanmaktan kaçının – sadece doğal olarak kurumaya bırakılan bir deniz tuzu spreyi ve daha fazla şekil için bir tutam şekillendirme kremi kullanarak gün boyunca tanım ve tutunma sağlayın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/