Bu Cisco sertifika eğitiminde% 95 indirimle uzman bir ağ mühendisi olun

Binlerce işletme bu yıl günlük operasyonlarını internete taşıdı. Sonuç olarak, ağ oluşturma becerileri her zamankinden daha değerli. Sertifikalı Cisco Power Kullanıcı Paketi 80 saatlik eğitim videoları ile bugün kullanılan en popüler sistemlerde ustalaşmanıza ve sertifika almanıza yardımcı olur. Eğitimi bugün alabilirsiniz sadece 39,99 $ için XDA Developers Depot’ta.

Uzmanlaşmak veya seçeneklerinizi açık tutmak isteyin, ağ oluşturma hakkında bilgi edinmek her BT mühendisi için akıllıca bir harekettir. Cisco sertifikalı uzmanlar 134.000 $ ‘a kadar kazanabilir ve bu sertifikaları özgeçmişinize eklemek, herhangi bir teknik personel alım uzmanını etkileyecektir.

Bu paket, beş yüksek puanlı kurs ve 80 saatlik içerikle Cisco sistemlerinde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kısa video eğitimleri aracılığıyla, IPv4 adresleme, sanal yerel alan ağları, sınır ağ geçidi protokolü ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kurslar ayrıca sizi laboratuvar tabanlı alıştırmalar ve ayrıntılı cevaplarla önemli Cisco sertifika sınavlarına hazırlar. Bu, gerçek dünya deneyiminden bazılarını alırken CCNA ve CCENT sertifikaları için çalışmanıza yardımcı olur.

Eğitmeniniz, mesleği gereği bir ağ mühendisi olan Lazaro Diaz. Ağ oluşturma üzerine birkaç kitap yazdı ve 119.000’den fazla öğrenciye yardım ederek Udemy’de 4,4 yıldız aldı.

Bu kurslar toplam 995 $ değerindedir, ancak şunları yapabilirsiniz: paketi bugün sadece 39,99 dolara alın ömür boyu erişim dahildir.

Sertifikalı Cisco Yetkili Kullanıcı Paketi – 39,99 ABD doları

Anlaşmayı Gör

Değişebilir fiyatlar

Bir cevap yazın