Bu Insignia 50 inç 4K Smart Fire TV’yi Best Buy’da 150 $ ‘a alın

Bu Kara Cuma’da 4K akıllı TV’de çok şey arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Insignia’nın 50 inç 4K UHD Smart Fire TV’si şu anda Best Buy’da sadece 150 $ ‘a satılıyor. Insignia 50 inç 4K UHD Smart Fire TV, Best Buy’da genellikle 350 dolara satılıyor. Bu Kara Cuma anlaşması sayesinde, parlak yeni bir konsola koyabileceğiniz TV’de 200 $ tasarruf edebilirsiniz. Ancak ellerinizi olabildiğince çabuk TV’ye götürdüğünüzden emin olun, çünkü bu fiyata Best Buy’ın uzun süre stokta kalacağını sanmıyorum.

    Insignia 50 inç 4K UHD Smart Fire TV

    Insignia 50 inç 4K Smart Fire TV, sadece 150 $ ‘a mutlak bir hırsızlıktır. Stoklar tükenmeden Best Buy’da alın!

Modeli bilmiyorsanız, teknik özelliklerinin hızlı bir özetini burada bulabilirsiniz. Insignia 50 inç 4K akıllı TV, HDR 10 destekli bir LED panele sahiptir. 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe, 60Hz yenileme hızına ve bu fiyat noktasında mutlak bir çalma olan 4000: 1 maksimum kontrast oranına sahiptir.

TV, Amazon’un Fire TV platformuna dayalıdır, bu nedenle yerleşik Apple TV +, Disney +, Netflix, Hulu ve YouTube gibi en popüler yayın hizmetlerine erişebilirsiniz. Bunun da ötesinde, Insignia akıllı TV, Amazon’un dijital asistanı Alexa ile de çalışır; bu, kanalları kolayca değiştirmenize, en sevdiğiniz programları bulmanıza, kullanıcı arayüzünde gezinmenize ve çok daha fazlasını yalnızca sesli komutlarla yapmanıza olanak tanır. Ek olarak, ellerinizi kullanmadan tam bir çalışma için TV’yi bir Echo cihazıyla eşleştirme seçeneğine sahip olursunuz.

Insignia 50 inç 4K akıllı TV, bağlantı noktaları açısından 3 HDMI bağlantı noktası, bir USB Tip-A bağlantı noktası, bir dijital optik çıkış bağlantı noktası, bir analog ses çıkış bağlantı noktası ve bir kompozit video giriş bağlantı noktasına sahiptir. Bağlantı seçenekleri, yerleşik Bluetooth ve Wi-Fi ile kablolu bağlantılar için bir ethernet bağlantı noktası içerir. Ses için TV, en iyi izleme deneyimi için DTS TruSurround ve Dolby Audio destekli iki adet 10W dahili hoparlör sunar. Diğer özellikler arasında masa montajı için bir stand, VESA duvara montaj uyumluluğu ve özel Prime Video, Netflix ve HBO düğmelerine sahip bir sesli kontrol uzaktan kumandası bulunur.